Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

son gülen iyi gülermiş o arabayı sana yaktıracağım
    F30 Sport+

Yorum

Ya Gokhan bengulerken araba zaten mutluluktan ve iceride atesten yanacak merak etme....yanliz sen yuklenirken tsi motordan yukselen dumanlari kim sondurecek onu simdiden ayarlayalim muhaha muhaha muhaha

Yorum

ödüllü bir motor bu TSI unutma...ve çok iddalısın sonun çok kötü olacak demiş olayım...
        F30 Sport+

Yorum

benide buluşmaya eklermisiniz.yeni araba yeni dostlar insan daha ne ister oleyy
          2012 1.4 İNSİGNİA TURBO EDİTİON ELEGANCE + SUNROOF PAKET + 18" JANT + AFL FAR + YENİ STİL PAKET + BEYAZ / BEJ

Yorum

Gokhan ben o motoru ilk ciktigindan beri kullanan birisiyim. 2 sene 140 bglik tsi kullandim. 60000 km de esimin kardesinde motorda bir kol parcasi kirildi ve degistirdiler . Fiyat 8000 liracik. O nedenle ben o motoru iyi bilitim. Bu araa serviste sorun cikaran ve degisen motorlari da bilirim. Seni cok yormuyacagim merak etme. 160 170 de 3 boy olunca duracagim sakin korkma

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
              abı ben onu benım combo ıle geciyorum
              sen ne diyon erhan yaaa bende tam dişime göre 160 hp falasa dedim ama neyse haha haha
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

kendine güvenen varsa stoc chipli mipli fazla arpalı ne varsa 0 100 e gelsin... HODRİ MEYDANNN
                F30 Sport+

Yorum

Yolda giderken bir insignia ile kapisirken dersin Gokhanim. Kardes kenara cek senle 100 e kadar yrisacagiz sonra gecersen sayilmaz kuserim muhaha muhaha muhaha

Yorum

beni, bilen bilr zaten pek basan biri değilim kırmızıda durunda diğer kırmızıya erken varayım yeter
                    F30 Sport+

Yorum

• Ynt: 2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

Neyse Gokhanim sen hem kardesim hem de hemsehrimsin. İsin sakasi araban cok guzel gule gule kullan Allah kaza bela vermesin , yavas git saglikli git. Bu arada islerini ayarla da o gun artik nur yuzunu bir gorelim...... ihihi

Yorum

2 ışık arasını duydun sustun tabi) neyse çok teşekkür ederim abi, elimden gelen her şeyi yapacağım o gün için... fazla mesai dahil..
                        F30 Sport+

Yorum

gökhan adam seni cango ile geçiyormuş sen anca 115 mi 125 hp mi neyse o insignia yı gecersin haha haha
                          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Ya Gokhanim yine iki isik fala ndiye beni kiskirtiyorsun .ben de sana sunu soyleyeyim senin gorecegin iki isik var evet benim KARA SAHİNİN arka stoplari muhaha muhaha

Yorum

husek7 ile beni de yazın. Burada olurlarsa 2 doktor arkadaş da getirebilirim ( 2.0 CDTİ).

mehmet05'i de istiyorum ama!!
                              [center]
                              2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

Valla bu sefer katılım rekorunu darmadağın edeceğiz gibi...

Yorum

İşleniyor...
                                X