Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

İhsan abi İzmit'te, Ankara'yla bağlantısını çözemedim

ailem ankarada ve ben 3 yaşından itibaren ankarada büyüdüm, bir nevi ankaralı sayılırım ünüversite ve askerlik yıllarımı saymassak tabi, ankara grubunun listesinde o yüzden varım çağrı
    2015 leon fr

Yorum

hımm anladım zaten benimde Ankara'yla bir bağlantım yok ama yakın olduğum için listede bende varım
      peki katılım nereden olacak abi? konvoy ve buluşma programı için o önemli
      InsigniaTEAM

Yorum

büyük bir ihtimalle izmit otobanda istanbul üyelerinin gelmesini bekleyeceğim
        2015 leon fr

Yorum

Arkadaslar bugün Eskişehir Opel bayisi alpata otomotivin müdürü ramiz beyle görüştüm ... Pazar gunü yapacağımız kuzu çevirme ve piknik organizasyonu nun bütün masraflarını onlar karşılamak istediler... Ayrıca kamera çekimi de yapacaklar... Araclarimizda herhangi bir arıza olabilir diye 2 tane servis aracıda bizimle orda olacak.... Ayrıca gelen misafirlerimize hediyeler dağıtılacak ve en iyi sekilde ağırlayacaklar ....

Yorum

Ramiz abim şimdiden teşekkürler .....Hiç bir masraftan kaçmıcagından eminim güzel bir organizasyon olcak inşallah ayrıca Alpata Opel tebrikler böyle buluşmaya destek oldukları için ........
            2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
            2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Vallahi hem team ailesi hem de Ankara grubu adina Coskun hocam sizden ,ramiz beyden, Ufuk kardesimden cok cok tesekkur edrim. Mukemmel gunler bizi bekliyor insallah. O gunleri iple cekiyoruz. Saygilar sevgiler

Yorum

Cagricim listeye Suati ve msaka61 i de eklermisin? Mehmet hocam gelemiyormus?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                  Vallahi hem team ailesi hem de Ankara grubu adina Coskun hocam sizden ,ramiz beyden, Ufuk kardesimden cok cok tesekkur edrim. Mukemmel gunler bizi bekliyor insallah. O gunleri iple cekiyoruz. Saygilar sevgiler

Elimizden geldiği kadar Utku abi istegimiz güzel bir buluşma dostlarımızla .... Katılan katılamayan herkese şimdiden teşekkürler ...
                  2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                  2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eses
                    Arkadaslar bugün Eskişehir Opel bayisi alpata otomotivin müdürü ramiz beyle görüştüm ... Pazar gunü yapacağımız kuzu çevirme ve piknik organizasyonu nun bütün masraflarını onlar karşılamak istediler... Ayrıca kamera çekimi de yapacaklar... Araclarimizda herhangi bir arıza olabilir diye 2 tane servis aracıda bizimle orda olacak.... Ayrıca gelen misafirlerimize hediyeler dağıtılacak ve en iyi sekilde ağırlayacaklar ....

çoşkun abi yine yaptın yapacağını helal olsun valla sana
                    2015 leon fr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                      Cagricim listeye Suati ve msaka61 i de eklermisin? Mehmet hocam gelemiyormus?
                      listeye eklendi. eksik kalan detayları da tamamlarlarsa memnun oluruz
                      InsigniaTEAM

Yorum

Ne demek arkadaslar elimizden ne gelirse yapacağız ....

Yorum

kuzu nun 1'i volkan fatih ve bana siz başınızın çaresine bakın
                          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                          [center]

Yorum

Oh Sufyan hcam oh !! İstersen bzimkini de verelim size anca doyarsinz ne dersin? muhaha muhaha muhaha

Yorum

Abi imkanı yok size bı kuzu yetmez ...

Yorum

Coşkunum,senin nezdinde Alpata Opel bayisine çok teşekkürlerimi sunuyorum.Eksik olmasınlar,bunda senin payında yadsınamaz
                                Tebrikler
                                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                                X