Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

Ne demek dostlar arasında lafı olmaz...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eses
      Cumartesi gunü gelecek sayısı belirlensin gelen arkadaşları ben karşılıyacağım otellerine götürüp yerleştireceğim ben ve ailemde otelde kalacağız gelen arkadaşlarla ilgileneceğiz ... Otel %99 anemon otel olacak(5 yıldız) ... Fiyat olarakta çok ii fiyat alacağım kimse merak etmesin... Gelen arkadaşları en ii sekilde agirliycaz size düşen sağ sağlim buraya gelmeniz...
      emeğinize ve misafirperverliğinize şimdiden çok teşekkürler...
      2012 1.4 İNSİGNİA TURBO EDİTİON ELEGANCE + SUNROOF PAKET + 18" JANT + AFL FAR + YENİ STİL PAKET + BEYAZ / BEJ

Yorum

Ev Sahibimiz bu etkinlik için gerekli olan bütün desteği veriyor Çoşkun beye Teşekkürler clapclap clapclap clapclap.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

herşey için şimdiden teşekkürler çoşkun beye....

Yorum

Cumartesi gunü gelecek sayısı belirlensin gelen arkadaşları ben karşılıyacağım otellerine götürüp yerleştireceğim ben ve ailemde otelde kalacağız gelen arkadaşlarla ilgileneceğiz ... Otel %99 anemon otel olacak(5 yıldız) ... Fiyat olarakta çok ii fiyat alacağım kimse merak etmesin... Gelen arkadaşları en ii sekilde agirliycaz size düşen sağ sağlim buraya gelmeniz...
            Çoşkuncum şimdiden çok çok teşekkürler.
            [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Siz de olsanız benim yerimde aynı şeyi yaparsınız bundan eminim Kamil ve Hasan kardesim..

Yorum

Siz de olsanız benim yerimde aynı şeyi yaparsınız bundan eminim Kamil ve Hasan kardesim..

clapclap

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                  Bilesin sensiz olmaz. Ne yapıp edip bu organizasyona katılmanı bekliyorum... ihihi
                  Cemil Abi: İnşallah diyelim . KEsin söz vermem olanaksız. Ancak kaıtılırsam yaka kartında katılım yeri "Merzifon" olarak yazılı isterim

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  abi yanlış hatırlamıyorsam seninle buluşma olarak en son 2009 Abant'ta görüşmüştük, ondan sonra sen olduğunda ben olmadım, benim olduğumda sen olmadın, şu tarihi yenileyelim artık
                  Çağrı: Bir inşallahda sana geliyor Eğer aynı gün hareket edecek olursak ekzoslarımı seyrede seyrede gelirsin

Orjinal yazı sahibi: meto
                  mehmet abi kesin gelmelisin senin gibi uzman abimiz bize lazım konuşacağımız ve danışacağımız konular var. oleyy
                  senin bilgilerini sömürmemiz lazım
                  Meto: Bir inşallahda sana gönderiyorum. Buluşmaya geleyim sana özel Fly danışmanlığı yapacağım. Sözüm söz

Orjinal yazı sahibi: Destiny
                  Buradayım ve takipteyim Çağrı'cım.
                  13 Mayıs'a boşluk yaratmaya çalışacağım. Takvimime ekledim
                  İnşallah yine birarada olabiliriz. Ancak şu an birşey söyleyemem.
                  Doç. dosyası ne olur bilmiyorum.
                  İsa Hocam: Seni, hem de Doçent olarak görmek, bizleri daha çok sevindirecektir

İlave not. : Organizasyona katılacak arkadaşları ağırlama çabasından dolayı Coşkun Bey'e çok teşekkürler.

clapclap clapclap clapclap clapclap
                  2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Coskun kardesim simdiden tesekkurler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                      Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                      Bilesin sensiz olmaz. Ne yapıp edip bu organizasyona katılmanı bekliyorum... ihihi
                      Cemil Abi: İnşallah diyelim . KEsin söz vermem olanaksız. Ancak kaıtılırsam yaka kartında katılım yeri "Merzifon" olarak yazılı isterim
                      Ondan kolay ne var ki, Hazır bile ihihi

Yorum

Bu arada, Coşkun beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgi ve saygılarımla.

Yorum

Murat kardesim Cemil abi ne demek ...

Yorum

Beni yazmayı unutmuşsunuz. Muhakkak katılmak isitoyrum. Eşim ve oğlumla.
                            Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Coşkunum ağzından bal damlıyor kardeşim Ayrıca bizimle aynı ortamda kalacak olman büyük incelik clapclap
                              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Coşkun abi emeklerine sağlık clapclap
                                InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                                X