Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sinemayı Seriye Bağladık...Berlin Kaplanı'na Gidiyoruz... 27-28-29 Ocak 2012..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Sinemayı Seriye Bağladık...Berlin Kaplanı'na Gidiyoruz... 27-28-29 Ocak 2012..

www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Ynt: Sinemayı Seriye Bağladık...Berlin Kaplanı'na Gidiyoruz... 27-28-29 Ocak 2012..

pilavı hiç gözüm tutmadı
      F30 Sport+

Yorum

Fotolar için teşekkürle Mustafa

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
          pilavı hiç gözüm tutmadı
          gelip tadına bakman lazımdı önce
          www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Mustafa benim forma duruyuor mu peki?
            F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
              Fotolar için teşekkürle Mustafa
              reca ederim abi
              www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                Mustafa benim forma duruyuor mu peki?
                duruyo ya çöpe mi atıcaz bugün sende gelirsin diye getirdim seninkini de ama sen olmadığın için arabanın bagajında kaldı
                www.facebook.com/mstfkls

Yorum

tamam kalsın sende alırım ben onu
                  F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                    bunlar 7 aylık
                    Orjinal yazı sahibi: mstfkls
                    ahanda fotoğraflar buyrun acelenizden dolayı detayları yazmadan direk ekliyorum =)
                    tamam ben vazgeçtim, daha sonra detaylarıyla birlikte bekliyorum ihihi
                    InsigniaTEAM

Yorum

• Ynt: Sinemayı Seriye Bağladık...Berlin Kaplanı'na Gidiyoruz... 27-28-29 Ocak 2012..

Orjinal yazı sahibi: cagri
                      Orjinal yazı sahibi: Sufy
                      bunlar 7 aylık
                      Orjinal yazı sahibi: mstfkls
                      ahanda fotoğraflar buyrun acelenizden dolayı detayları yazmadan direk ekliyorum =)
                      tamam ben vazgeçtim, daha sonra detaylarıyla birlikte bekliyorum ihihi
                      ben dah detay yazmam , onuda diğer katılımcı arkadaşlardan biri yazsın
                      www.facebook.com/mstfkls

Yorum

• Ynt: Sinemayı Seriye Bağladık...Berlin Kaplanı'na Gidiyoruz... 27-28-29 Ocak 2012..

Sinemadaki son sıra komple bize ayrılmıştı derken bunu kastetmiştim
                        http://www.youtube.com/watch?v=rL8Sx65Ky_w
                        Bize katılmayı çekinen arkadaşlara çekinmesin lütfen. Gelen arkadaşlar arasında hiç bir şekilde yabancılık hissi diye bişey olmaz. Insigniateam etkinliğine katılıp ben yabancılık hissettim diyen olmamıştır.
                        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Mustafa çok emek verdi bu takımın bir parçası olduğunu gönülden gösterdi. Çok teşekkür ederiz.
                          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                            Sinemadaki son sıra komple bize ayrılmıştı derken bunu kastetmiştim
                            http://www.youtube.com/watch?v=rL8Sx65Ky_w
                            Bize katılmayı çekinen arkadaşlara çekinmesin lütfen. Gelen arkadaşlar arasında hiç bir şekilde yabancılık hissi diye bişey olmaz. Insigniateam etkinliğine katılıp ben yabancılık hissettim diyen olmamıştır.
                            clapclap clapclap
                            www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                              Mustafa çok emek verdi bu takımın bir parçası olduğunu gönülden gösterdi. Çok teşekkür ederiz.
                              ben her zaman elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım abi , grubumuzdaki her bir üye çok değerli ve kıymetli insanlar , herkes keyif alıp bize katıldığı sürece hep böyle daha da büyüyerek devam ederiz inşallah...
                              www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Ankara grubu olarak sizleri cani gonulden tebrik ediyoruz.......Fotograflar da super.... Mustafa kardesim eline saglik. Bu arada bazi vwcilerde yok pilavi gozum tutmadi gibi her zamanki negatif politikalarina devam ediyorlar. Gereken cvabi bu birlikteligi defalarca gorerek hatta bir de yollarda egsoz dumanimizi gorerek alacakar.... muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

İşleniyor...
                                X