Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insgnia Team silah ustaları kapışıyor.

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insgnia Team silah ustaları kapışıyor.

Orjinal yazı sahibi: volkan
    ulan özkan ben sana kıyamam eğer kendine güveniyorsan son kişi hesabı ödesin lafını sana söyledim siteye yazmadım.. sende kendinden emin olmadığın için bilmem sen bilirsin deyip çekincede kalıyordun şimdi tesadüf yenincede sana dediklerimi siteye yazıyorsun sesiz adamdan korkacaksın derler ya ben şimdi korktum iddiaya girmeden önce sesin çıkmıyırdu kazanınca hemen sesin çıkmış hemde sana gizli söylediklerimde ...ama benim sesim hep çıkar yenilsemde yensemde hiç bir iddiadan hiç bir yarıştan kaçmam
    Sonuç ?

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

fatıh abı volkan başlamıs yıne sıkmaya haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

arkadaslar dun aksam gelenler yemeguı yemıstır gelmeyevnlerın canı sag olsun bu ıdda burda kapanmıstır

volkan kankam her zaman yanındayıım

gelselerdı yemegı yerlerdı

burdakı eksıklık tamamem yonetımın sucudur dogru duzgun organızasyon yapmamıslar

herkeze sevgıler saygılar

erhan volkan ıkılısı

haha haha haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

ilk kez katılıyorum erhanıma akşam gelen arkadaşları yemeğede götürdük atışta yaptırdık hem silahla hem tüfekle gelemiyenler için üzgünüz yönetime bildirsinler şikayetlerini yönetimin organizasyon eksikliği haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
            ilk kez katılıyorum erhanıma akşam gelen arkadaşları yemeğede götürdük atışta yaptırdık hem silahla hem tüfekle gelemiyenler için üzgünüz yönetime bildirsinler şikayetlerini yönetimin organizasyon eksikliği haha haha

+1000 volkanım

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Yönetim Duydu sesinizi

Çamur şevket birdi iki oldu gönülleriniz sağ olsun arkadaşlar bu konu burada kapanmıştır

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                vallahi ya nurettin bey yoksa sizdemi girmeliydiniz bu iddaya teknik iyi ama uygulama yok heralde yoksa bu bilgiyle garanti birinci olmalıydınız
                Bulunduğum durum itibarı ile Düzenleyici olma görevini üstlenmek yetip artıyor
                Aksiyon ve komandolarla yarışamaya talip değilim.
                Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

İşleniyor...
                X