Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 Yılının İlk Karlı ( arabalı :) ) Buluşma Kararı Alınıyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 2012 Yılının İlk Karlı ( arabalı ) Buluşma Kararı Alınıyor

Fatih hocam,bana iki seçenekte uymayabilir.Cumartesi sabah iş çıkışı eve gelip öye çıkacağım kısmetse..Ayrıca bebeği arabadan indir bindir yapmak istemiyorum.Malum hava çok soğuk olacak,şifayı kapar oralarda sonra keyfimiz kaçmasın..
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Bu arada aldığım bilgiye göre opc Ali Bey'inde gelmeme ihtimali yüksekmiş,işi çıkmış dknow
      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Benim de gelmem mümkün değil. Sağlık sorunları diyebilirim.
        Ben iyim de Ailevi sağlık durumu. Yani benim sadece moral amaçlı hastamızın yanında bulunmam gerekiyor.
        Güzel ve keyfli bir tatil dilerim
        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Ben pazar sabahı gelme durumumu değiştiriyorum.
          Cumartesi sabah ekibe katılacağım.Cumartesi akşam/gece istanbula döneceğim.

Organizasyona destek veren murat beyden ricam, akşam yemeği için iki kişi olacağım. İlgilenebilirse, masada yer ayırtmasını rica ederim.

Oylamada sabah 8.30/9.00 Berceste Kahvaltı ve Düzce Emre eçeneğini seçtim.

Sevgiler
          Morpheus
          61 TT 971

Yorum

Evetttt arkadaslar iki dakika Once aldığım hava durumunu veriyorum. Yalnız değişme ihtimali var ama düşük ihtimal.cumartesi öğleden sonra yağış baslicak ve pazar da devam edecek. Hatta İstanbul bile Pazartesi ve salı hatrisayilir bir kar alacak. Yarin aksam daha netleşir bu durum inşallah değişmez. Bu arada önleminizi alın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Morpheus
              Ben pazar sabahı gelme durumumu değiştiriyorum.
              Cumartesi sabah ekibe katılacağım.Cumartesi akşam/gece istanbula döneceğim.

Organizasyona destek veren murat beyden ricam, akşam yemeği için iki kişi olacağım. İlgilenebilirse, masada yer ayırtmasını rica ederim.

Oylamada sabah 8.30/9.00 Berceste Kahvaltı ve Düzce Emre eçeneğini seçtim.

Sevgiler
              Cumartesi günü birlik gelip gidecekler var yanlız değilsiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

fatih abi su listeyi güncellesen diyorum
                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

,,ARKADAŞLAR HAFTA SONU YAPACAĞIMIZ BULUŞMADA MANGALDA YAKACAĞIZ AKŞAMA MANGALLARI TEDARİK ETTİK, KARDA MANGAL YAPICAĞIMIZDAN FAZLA TEFARUATLI OLMUYACAK SADECE SUCUK PİŞİRİCEZ HERKES GELİRKEN YANINDA 2 KANGAL SUCUK GETİRSİN ORADA BULAMAYABİLİRİZ UNUTMAYANIZ LÜTFEN.. BU ARADA ŞARAPLARIMIZ BENDEN ŞAMPANYAMIZ ERHAN BEYDEN VİSKİMİZDE ESKİŞEHİRDEN ÇOŞKUN ABİDEN KENDİLERİNE BURADAN TEŞEKKÜR EDERİZ

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
                    ,,ARKADAŞLAR HAFTA SONU YAPACAĞIMIZ BULUŞMADA MANGALDA YAKACAĞIZ AKŞAMA MANGALLARI TEDARİK ETTİK, KARDA MANGAL YAPICAĞIMIZDAN FAZLA TEFARUATLI OLMUYACAK SADECE SUCUK PİŞİRİCEZ HERKES GELİRKEN YANINDA 2 KANGAL SUCUK GETİRSİN ORADA BULAMAYABİLİRİZ UNUTMAYANIZ LÜTFEN.. BU ARADA ŞARAPLARIMIZ BENDEN ŞAMPANYAMIZ ERHAN BEYDEN VİSKİMİZDE ESKİŞEHİRDEN ÇOŞKUN ABİDEN KENDİLERİNE BURADAN TEŞEKKÜR EDERİZ
                    Bende Fışkı getireyim mi ?
                    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                    [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                      Orjinal yazı sahibi: volkan
                      Bende Fışkı getireyim mi ?
                      getir abi fışkıyıda içeriz fatihte zem zem suyu getircekmiş haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Organizasyona bak .fışkılar ,ayranlar Gel cumartesi gelllll

Yorum

Bir adam buluşmalar organizasyonlar konusunda bu kadar mı bahtsız olur ... maad
                          2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

ooooo bu ekip tam tecizatlı geliyor bu arada sufyan abi harikasın ( fışkı heeee ) haha haha haha
                            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Çok isabetli bir hafta seçilmiş gibi duruyor .Baksanıza meteoroloji bile uyarıyor yağışlar için.Pazartesi İstanbulda yağışlı.

Yorum

Volkan Sana özel zemzem suyu getireceğim önce onu içersin sonrasını bilmem

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                                X