Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia Ruhu Nasıl Yaşanır!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia Ruhu Nasıl Yaşanır!!!

Herkese Selam,
    İlk önce on numara bir forum, hazırlayıp emeği olanlara tek tek teşekkürler...

Birliktelik, araçlarımıza verdiğimiz değer ve paylaşımlarımız bu ekibi güçlü yapıyor. İçinde olduğum için buna katkı yapabilmek beni mutlu eder.

İnsignianın gerçek keyfinin yollarda çıkarılacağını ve bunun birlikte yapılabildiği sürece insigniateam in adına yakışır organizasyonlar ile İNSİGNİA RUHUNU hissetirebiliriz.

Her ay en az iki etkinlik ile bunu düzenli hale getirmeliyiz. 2012 yi planlayalım. Herkes Öneriler verebilir.
    İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Karadeniz; Gruplar halinde yollarda olmalı ve araçlarımızın hakkını vermeliyiz derim.

Gerektiğinde sosyal sorumluluk projelerinde yer alalım, sadece gezmek tozmakda anlaşılmasın. Ne bileyim, kimsesiz çocukları görmeye gidelim, İnsigniateam hatıra ormanı yaratalım vs vs.

Herkese Saygılar. yourock
    Morpheus
    61 TT 971

Ynt: İnsignia Ruhu Nasıl Yaşanır!!!

İyi temennileriniz için teşekkürler özellikle İstanbul grubu olarak çok aktifiz etkinliklerimizde sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bizim etkinliklere katılmakla işe başlayabilirsiniz
      F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        İyi temennileriniz için teşekkürler özellikle İstanbul grubu olarak çok aktifiz etkinliklerimizde sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız
        Üstadım ben mümkün olduğunca her zaman katılırım. Herşey çok güzel elinize sağlık, biraz organize olduk mu, eminim sesi bırakın Türkiyeyi Almanya dan duyulur obaa
        Morpheus
        61 TT 971

Yorum

FORUMDA YENİYİM AMA NACİZANE FİKRİM HERHANGİ BİR KIZILAY MERKEZİNE GİDİLİP TOPLUCA KAN BAĞIŞI YAPILABİLİR!!!

Yorum

Çeşitli sosyal etkinliklerimiz oluyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
              bizim etkinliklere katılmakla işe başlayabilirsiniz
              Gökhancım selam, beni yanlış anladın sanırım
              Mevzu benim etkinliklere katılmam değil,
              Örneğin önümüzdeki hafta ne yapılacağını biliyormusun, Şubat ayında, Mart da...

Forumun iyi bir alt yapısı var ve 1.000 üzerinde takipçisi. Ama herkesin hergün internete girip napılıyor, ne konuşuluyor takip etmesi zor, ki benimde.

Bende diyorum ki aktif bir katılım ve takip için bu daha rahat takip edilebilir bir hal alsın, insanlar hergün her hafta online olmasada, sisteye girdiklerinde ne zaman aktivite olduğunu takvimden takip eder.

Haa belki aylık 2 defa çok olabilir, bu ayda 1 garanti etkinlikte olur. Yılda en az 12 etkinlik yaparız demek.

Söyleyebilir misin, 2011 de geniş katılımlı kaç etkinlik yapıldı. Zaten karar alıp, organizasyon yapmak 1 ay sürer.

Ee sadece istanbulda isnignia kullananlar yok, bugün bir kardeşimiz Diyarbakırdan aramıza katılmış, Türkiye nin heryerinden insan var,

ben diyorumki biz büyük bir güç olur, ses getirebiliriz. Mesele istanbul etkinlikleri değil.

Bu kadar çok yazdım yanlışta anlama, sana yazdım herkes okusun diye.

Tşk
              Morpheus
              61 TT 971

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 34SRK61
                FORUMDA YENİYİM AMA NACİZANE FİKRİM HERHANGİ BİR KIZILAY MERKEZİNE GİDİLİP TOPLUCA KAN BAĞIŞI YAPILABİLİR!!!
                Bence on numara fikir. yourock
                Morpheus
                61 TT 971

Yorum

SOSYAL AKTİVİTELERİNİZE ELBETTE KATILMAYI İSTERİZ,OKTAY BEYİN DEĞİNMEK İSTEDİĞİNİ EĞLENCENİN,GEZMENİN YADA BOWLİNG GİBİ SOSYAL AKTİVİTELERİN DIŞINDA,TOPLUMSAL SORUMLULUKLARADA DEĞİNMELİYİZ DİYE ANLADIĞIM İÇİN KAN BAĞIŞI ÖRNEĞİNİ VERMİŞTİM FATİH ABİ.

Yorum

.... KAN BAĞIŞI ÖRNEĞİNİ VERMİŞTİM FATİH ABİ.

Yorum

Kan bağışı mantıklıymış
                      Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

İYİ AKŞAMLAR FATİH BEY

Yorum

@Morpheus

12 aylık bir takvimi yapmak çok zor gözüküyor şu an için ama şuda bir gerçekki senede en az 1-2 defa genel buluşma adı altında buluşma yapıyoruz daha önce dediğim gibi İstanbulda etkinlik bakımından en çok hareket olan yeriz bizler günlük haftalık ve aylık buluşmalar yapabiliyoruz daha çok spontene buluşmalar oluyor üyeleri belli bir tarihe ayarlamak her zaman istenildiği gibi olmuyor ortak zaman bulmak zor oluyor bu sebepten dolayı takvim yapamıyoruz ama üyeler şunu biliyorki istanbul her ay 10-15 üyenin katıldığı buluşmalar yapıyoruz sizlerin katkılarıyla daha güzel etkinlikler ve daha planlı olabiliriz.

Yorum

İYİ AKŞAMLAR FATİH BEY
                            Sizede iyi akşamlar;

Birde Büyük harfle yazmak forumda kızmak manasında anlaşılıyor küçük harfleri kullanırsanız seviniriz

Yorum

Yeni buluşma ne zaman Fatih bey

Yorum

İşleniyor...
                              X