Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Senenin Son buluşmasını yapalım ne dersiniz

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Senenin Son buluşmasını yapalım ne dersiniz

Anadolu yakasına biraz daha yakın olsa

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ender
      Anadolu yakasına biraz daha yakın olsa
      M.köy bence daha sıkıntılı olur
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozkanc
        Orjinal yazı sahibi: volkan
        Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
        Orjinal yazı sahibi: mehmet
        Gökhan cepheyi büyütüyorsun ...

Benden sonra sıra Murat Beyemi geldi ?

Sen önce gelin adayını bul, evlen, eşit duruma gelelim ondan sonra çık karşımıza yap kazaklığı .

Öncesinde söylediklerini kimse ciddiye almıyor haberin olsun ... haha haha

Ama şimdi çık yola yarın buluşalım dersen, her türlü iddiasına varım haberin ola...
        valla kafamı attırmayın haftasonuna evlenirim Allahım nasıl bi foruma düştük yarabbi herkes mi korkark olur ya, korkak olmayan 2 kişi sayarım facomx 1 özkan abi 2 ben 3.. gerisinin resmen ödü kopuyor

bu arada bencede galeria daha mantıklı gibi:S
        ulan gökhan bendemi korkuyorum. bide özkan derken hangi özkanc mi onuna maşallahı vardır selamilikte haha haha
        Volkanim, sen evde cocuk bakarken biz Avrupa yakasinda ya bakirkoyde, ya tophanede, ya dolmabahcede ne spontane bulusmalari yapiyorduk haberin olmadigi icin oyle haricten gazel okuyorsun.
        Adam seni listeye almamissa gormediginden almamistir. Bizim bulusma konusunda zaman ve mekan mefhumumuz yok. Bu boyle biline
        ferda kardeşim çoçuklan uğraştığından formu takip edemiyor belli yoksa böyle yazamazdın ama ben senin yerine bi haber vereyim istersen ama sanada kıyamamki neyapsam acaba haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

özkan abime laf yok, örnek aldığım nadir kişilerdendir
          F30 Sport+

Yorum

Sen hala oraya buraya lafmı atıyon ?

Asena Gökhan

2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
              Sen hala oraya buraya lafmı atıyon ?

Asena Gökhan

konu kaynamasın diye bir şey demedim ben ve idda dedin orataya iddayıda koydum daha ne olsun ki?
              F30 Sport+

Yorum

gelin anadolu yakasına maltepe sahılde yapalım bowlıng ı hem otoparkı var hemde trafık olmaz rahat ederız sonrada her hafta sonu ozendıgım s2000 cıler gıbı bı bagdat caddesının tozunu alırız mıllette team gormus olur

Yorum

bu hızla gidersek bence buluşma yalan olacak gibi:S
                  F30 Sport+

Yorum

ama gerçekler bunlar gökhanım haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OrhunEA
                      gelin anadolu yakasına maltepe sahılde yapalım bowlıng ı hem otoparkı var hemde trafık olmaz rahat ederız sonrada her hafta sonu ozendıgım s2000 cıler gıbı bı bagdat caddesının tozunu alırız mıllette team gormus olur
                      aynen öyle orhun bağdat caddesi bir insignia team görsün

Yorum

Arkadaşlar bu trafiğe amma takıldınız ya, istanbulda trafiğin olmadığı zaman saat mi var artık, her zaman trafiğin içindeyiz zaten, yolda en ufak bir kaza yada arıza olsa tamam işte al sana iki katı trafik. ama kesin olan bir şey var cuma akşamı kolay kolay kimse trafikten bir yere kıpırdayamaz. çünkü hem yılbaşı muhabbetine cumadan yola çıkacak olanlar + normal bir cuma trafiğide eklendimi üstüne çık ,işin içinden çıkabilirsen. o yüzden bence bu son buluşmayı bu akşam yapalım derim, konu da netlik kazanmış olsun artık. Cevahir avm yide şunun için önerdim hem avrupan hemde anadoludan gelecek arkadaşların mecidiye köyde köprü altı trafiğine takılmaması için çünkü profilo avm nin giriş yolu dar olduğu için trafik akşam saatlerinde kilit oluyor durumda. oylamadada zaten günler eşit durumda şu an itibarı ile.son olarak konuyu netleştşrelim bu akşam galeriada bowling için buluşuluyor. gelecekler listeyi yapmaya başlayalım

1.NEŞTER+1
                        2.WHİTEAGLE
                        3.VOLKAN
                        4.GÖKHAN
                        5.ORHUN
                        6.ŞAFAK
                        7.ÖZKAN
                        8.FATİH
                        9.SERDAR
                        [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

1. Kamil
                          2. Ahmet
                          3. Volkan
                          4. Gökhan
                          *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                            Arkadaşlar bu trafiğe amma takıldınız ya, istanbulda trafiğin olmadığı zaman saat mi var artık, her zaman trafiğin içindeyiz zaten, yolda en ufak bir kaza yada arıza olsa tamam işte al sana iki katı trafik. ama kesin olan bir şey var cuma akşamı kolay kolay kimse trafikten bir yere kıpırdayamaz. çünkü hem yılbaşı muhabbetine cumadan yola çıkacak olanlar + normal bir cuma trafiğide eklendimi üstüne çık ,işin içinden çıkabilirsen. o yüzden bence bu son buluşmayı bu akşam yapalım derim, konu da netlik kazanmış olsun artık. Cevahir avm yide şunun için önerdim hem avrupan hemde anadoludan gelecek arkadaşların mecidiye köyde köprü altı trafiğine takılmaması için çünkü profilo avm nin giriş yolu dar olduğu için trafik akşam saatlerinde kilit oluyor durumda. oylamadada zaten günler eşit durumda şu an itibarı ile.son olarak konuyu netleştşrelim bu akşam galeriada bowling için buluşuluyor. gelecekler listeyi yapmaya başlayalım

1.NEŞTER
                            3. volkan

Yorum

3. ben
                              F30 Sport+

Yorum

5.ben ( bağdat diorum hala )

Yorum

İşleniyor...
                                X