Duyuru

Collapse
No announcement yet.

13 KASIM ATAYA SAYGI ve ŞEHİTLERİMİZİ ANMA ETKİNLİĞİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 13 KASIM ATAYA SAYGI ve ŞEHİTLERİMİZİ ANMA ETKİNLİĞİ

Aynen kardeşim..

Yorum

Bu organizasyon basligini her gordugumde inanilmaz katilmak istiyorum, anitkabire en son gityigimde ortaokuldaydim sanirim. keske altarnatif olusturucak bir planim olmasa..Tekrar kutluyorum super dusunulmus.

Yorum

Dikkat, dikkat 4 derecede su donmaya başlar 0 derecede buz olur. Turbolar sever soğu ama lastikler sevmez. Bu ısı degerlerinde Viyadük ve köprülerde buzlanma kaçınilmaz. Bir de ortalık acemi sürücü kaynıyor. Çok dikkatli olmak gerekiyor. Keyfli ve huzurlu bir yolculuk olur inşallah.
        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
          Devlete para lazım bize ..(yol su elektrik olarak (kol gibi) geri dönüyor ) yada sürat ypmiyacaksınız kardeşim Çorum Ankara arası 90 la uykun gele gele süreceksin
          Benim gibi...:P
          abi o yolun tamamı (onarım olan kısa bölümler hariç) 110 limitli yol, ben 110'a dayanamıyorum 90'la ne yaptın ya
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
            Bilgilendirme;

13 Kasım İstanbul-Ankara hava ve yol durumu

Süpersin Murat Bu arada bilgisayarının şarjı azalmış
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Bülent abi bu kadar becerebildim. O şarj rahat 1 saat gider. İ7 nin gözünü seveyim

Yorum

Şimdiden Ankara dışından gelecek olanlara "HAYIRLI YOLCULUKLAR" diliyorum. Lütfen! DİKKAT DİKKAT DİKKAT
                Ankara bugün oldukça güneşli fakat düne nazaran oldukça soğuk. Yanınıza kalın giyecekler almayı unutmayın.

Ayrıca, "Yaka Kartı" olanlar yanlarında getirmeyi unutmasınlar.
                Takip edebildiğim kadarıyla organizasyona katılacak yeni üyelerimiz için de Yaka Kartlarını hazırladım.

Herşey gönlünüzce olsun. Yarın görüşmek üzere....

Sevgiler ve Saygılar.....

Yorum

Arkadaşlar büyük gün geldi çattı. İstanbul'dan katılacak arkadaşlar toplanma noktası ve saatinide belirleyelim artık son saniyeye bırakmayalım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                    Şimdiden Ankara dışından gelecek olanlara "HAYIRLI YOLCULUKLAR" diliyorum. Lütfen! DİKKAT DİKKAT DİKKAT
                    Ankara bugün oldukça güneşli fakat düne nazaran oldukça soğuk. Yanınıza kalın giyecekler almayı unutmayın.

Ayrıca, "Yaka Kartı" olanlar yanlarında getirmeyi unutmasınlar.
                    Takip edebildiğim kadarıyla organizasyona katılacak yeni üyelerimiz için de Yaka Kartlarını hazırladım.

Herşey gönlünüzce olsun. Yarın görüşmek üzere....

Sevgiler ve Saygılar.....
                    Teşekkürler Cemil Abi..

Yorum

Arkadaşlar gelirken bayraklarınızı da getirmeyi unutmayın. Bağlamak için dayanıklı ip de bulundurusanız güzel olur.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
                        Arkadaşlar büyük gün geldi çattı. İstanbul'dan katılacak arkadaşlar toplanma noktası ve saatinide belirleyelim artık son saniyeye bırakmayalım.
                        Muratcım dün fatih saat ve rotayı belirlemişti, ona göre hareket ediyoruz işte.

Bülenti saat 05 00 te bahçeşehirden alıyorum 05.20 de fsm çıkışındayım 05 30 mehmetcik teyiz 06 00 da da bursadan hakan izmit batı çıkışında buluşacağız. sen sufyan abiyi 05 15 te alacakmışsın galiba aldığım bilgiye göre geç kalmayın fsm ye sonra
                        [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Abiler üstünüzü sıkı giyinin. Kazak , mont , kışlık çorap, rahat ama sıcak tutan ayakkabılarınız yanınızda olsun.
                          Gerçekten buz gibi ankara...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ersin_58
                            Abiler üstünüzü sıkı giyinin. Kazak , mont , kışlık çorap, rahat ama sıcak tutan ayakkabılarınız yanınızda olsun.
                            Felaket tellalı gibi ne cığrıyon Ersin bu gün mis gibi hava var kardeş daha ne olsun
                            Ben atletle geziyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                              Orjinal yazı sahibi: ersin_58
                              Felaket tellalı gibi ne cığrıyon Ersin bu gün mis gibi hava var kardeş daha ne olsun
                              Ben atletle geziyorum
                              emre sen ankaralısın alışıksın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                                Arkadaşlar gelirken bayraklarınızı da getirmeyi unutmayın. Bağlamak için dayanıklı ip de bulundurusanız güzel olur.....
                                Emre kardeş,Utku kardeş..Hani Ankaraya en son geldiğimizde araçlarımızın camına taktığımız bayraklardan olmayacakmı ??
                                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                                X