Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ANKARA GRUBU BU PERŞEMBE DE YILMAZ KARDEŞİMİZ İÇİN YAPRAKCIDAYIZ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ANKARA GRUBU BU PERŞEMBE DE YILMAZ KARDEŞİMİZ İÇİN YAPRAKCIDAYIZ

Yahu haberim olmadı ki foruma bakamadığımdan çoğu zaman... Bir dahakine inşallah bu arada yaprağı değiştirip Bizim Oltu Kebap Yapalım - EMre abi sesimi duuy =))

Yorum

Arkadaslar, 13 saatlik yolculuk sonucunda gece saat 04:00 gibi kazarız belasiz, Sarkoy'deki evime varmış bulunmaktayım.

Bu aksam için hepinize teşekkür ederim. Isa Abi, Cemil Abi, Suat Abi ve Utkuyla artık resmen abi kardes olduk. Sanki herbirini 10 yıldır tanıyorum gibi. (bu aksam yola çıkarken zor ayrıldık. Ayrılmadan önce önce herbirinizle 3'er kez kucaklastik, hanım yanlış anlayacak diye korktum)

Bassoprofondo, Emre, Eymen ve Kadir. Sizinle de tanıştığıma sevindim. İnşallah devamı gelir.

Tezim hala devam ediyor: "insignia'ya kötü adam binmez!"
      1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
      Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

Abiler dün gelmeyi çok istedim. Ama dayımın aniden kosovadan gelişi nedeniyle onu almaya gittim. Ve çok hastaydı. Onu bırakıp gelemedim. Kusura bakmayın. İnşallah bi dahaki sefere gelirim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sebazios
          Arkadaslar, 13 saatlik yolculuk sonucunda gece saat 04:00 gibi kazarız belasiz, Sarkoy'deki evime varmış bulunmaktayım.

Bu aksam için hepinize teşekkür ederim. Isa Abi, Cemil Abi, Suat Abi ve Utkuyla artık resmen abi kardes olduk. Sanki herbirini 10 yıldır tanıyorum gibi. (bu aksam yola çıkarken zor ayrıldık. Ayrılmadan önce önce herbirinizle 3'er kez kucaklastik, hanım yanlış anlayacak diye korktum)

Bassoprofondo, Emre, Eymen ve Kadir. Sizinle de tanıştığıma sevindim. İnşallah devamı gelir.

Tezim hala devam ediyor: "insignia'ya kötü adam binmez!"
          Evet, bayağı bir uzun yolculuk oldu senin için, Şarköy'deki Evine Hoşgeldin diyelim.

Kısaca bende herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Gelenler ve gidenler ve misafirlerimizle birlikte Kısa zamanda 15 kişi oluverdik.
          Gene Yaprak Kebap eşliğinde muhteşem bir yemek yedik 1,5 porsiyon, hatta 2 porsiyon bile yiyen oldu. O ara Ufuk (Eskişehir) kardeşim ile telefon irtibatı kurup kulaklarını çınlattık.
          Beni fazla zorlamayın 2 saat sonra ordayım bile dedi…

Evet evet her şey çok güzeldi. Yılmaz Dönüşünde de bekliyoruz. Haberin olsun Ayrıca Yılmaz kardeşimin “Peri Bacalarından” oluşan hediyesine de bizleri duygulandırdı.
          Buradan kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Zaman ayırıp kısa sürede olsa Ted79 (Hakan ALP) kardeşiminin ziyareti de bizleri çok sevindirdi.

(akşam resimleri yükleyecektim ama, iphonenin bağlantı kablosu dairede kaldığı için yükleyemedim)

ve resimler....

(Not: Yemekleri bitirdikten sonra aklıma geldi onun için Bayram usta’nın yaptığı kebaplara ait
          son iki resmi internetten aldım bilginiz oldun)

Yorum

cemil abicim takım elbisede yakışmış baya karizmatik olmuşun

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
              cemil abicim takım elbisede yakışmış baya karizmatik olmuşun
              Teşekkür ederim Volkan kardeşim.

Eeeee Volkan Bizler "Devlet Memuruyuz" sabah mesai 08.30 akşam 17.30 bu şekildeyiz. Tabiiki 17.30'dan sonra yemeğe daire çıkışı gittiğim için kıyafet değişikliği yapamadım..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sebazios
                Açıkcası çok ilginç bir durum ama bu aracı kullanan insanlar hep elit insanlar. Tamam maddi durumun etkisi vardır ama ana etken bu değil. Çünkü is sadece maddiyattan kaynaklansa Mercedes, BMW gibi pahali marka araçların koltuklarinda bir suru magandanın orda olmaması gerekiyor.
                gerçekten dediğin gibi ilginç bir durum yılmaz kardeşim . fatihle ettiğimiz muhabetlerde bende kendisine aynı şeyi söylemiştim.. bu insignia team sitesinde çok güzel abi kardeşlik sevgi ve saygı var.. sende çok çabuk ankaradaki kardeşlerimizle kaynaştın bir gün yolun istanbula düşerse seni ve aileni misafir etmekten mutluluk duyarız

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Cemil abim Hakan abimle tam uyumlu olmuşsunuz Tanımasam kardeşsiniz diyecem

Yorum

Şundan sardırıp Adanaya yollayın ya nasıl canım çekti
                    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Tebrikler yine güzel bir buluşma olmuş

Hakan bey yüzünüzü gören cennetlik diyelim

Abilerimize Takım elbise yakışıyor

Yemeklerde süper gözüküyor clapclap clapclap

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Sizin bu buluşmalarınız yüzünden Ankara'ya taşınacağım valla ya... Birde şu yemek resimlerini koyuyorsunuz tam kendimden geçiyorum perhizdeyim yapmayın ne olur...

Yorum

ayıp vallahi yaaa adamın canı cekiyor ihihi
                          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Afiyet şeker olsun Ankara Vallahi özledim şu yaprak kebabı,tadı damağımda kalmıştı.İstanbul ekibinden sanırım bir tek ben biliyorum o kebabı
                            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

bende acayip merak etmeye başladım bu yaprak kebabını

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                                bende acayip merak etmeye başladım bu yaprak kebabını
                                13 Kasım'ı bekliycen
                                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                                X