Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ÜRGÜP YÖRESİNE YAPILACAK BULUSMANIN KATILIM VE TARİH BELİRLENMESİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ÜRGÜP YÖRESİNE YAPILACAK BULUSMANIN KATILIM VE TARİH BELİRLENMESİ

Utku Abi ben 2,5 kişi (hanım, ben ve ufaklık) katılacağım haberin olsun şimdiden.

Adana Grubu buluşalı çok olmadı ama Kapodakya Organizasyonu gibi konaklamalı ve güzel bir buluşmaya da hayır dememeliler diye düşünüyorum.

Sonuçta Adana - Nevşehir 250 km gibi çok kısa bir mesafe. İnsignia İle 1 saatlik yol
    1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
    Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

Yarıntan itibaren konaklama, yemek aktiviteler vs görüşmeye başlıyorum. Ama önelikle adamlarla pazarlık yapabilmem için tahmini kaç kişi olacağımız ve kaç gün konaklanacağımızın, kaba taslak belirlenmesi lazım. Katılacak arkadaşlar bu konuda biraz elini çabuk tutarsa, hepimizin menfaatine olur.
      1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...

Yorum

9 ekimde üds olmasa:

Yorum

Evet sayı git gide artıyor.Yok mu artıran haha haha hiho hiho hiho hiho yourock yourock yourock yourock muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Evet sakatlık olmaz ise Düzceden emre kardeşim ve İsa hocamı da ekledik. sayı artışta beyler bu fırsat kaçmaz :ürgüpün güzelliği gözlerinizi kamaştıracak...Ben de batık geminin mallarını satar gibi haha haha haha haha haha hiho hiho hiho muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha urock urock urock urock oleyy oleyy oleyy oleyy oleyy

Yorum

yaw şu aktivitilerinizi bi yazın bakalım... :P ücretlerinide kalmalı 2.5 kişi gözüküyor
              Mazotu ben sadece arabada kullanırım :9) mazot varsa ekarte edim kendimi
              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
              [center]

Yorum

Planlanan gezilerin dışında, şu an için ayarlamaya çalıştığım aktiviteler:

1-) Kendine güvenen İnsignia sürücüleri açısında güzel bir go-cart yarışması. (kim daha hızlı ortaya çıkacak)
                2-) Paint-ball savaşı
                3-) Balon gezisi ve balondan güneşin doğuşunu izleme
                4-) ATV motorsikletler ile doğa turu
                5-) Kaya yada oyma otelde koanklama
                6-) Dere üzerinde alablık keyfi

liste daha da uzar ama öncelikle kaç kişinin katılacağı önemli.

Bu arada paint-ball savaşı ile ilgili bu gün görüştüm. Yoğun pazarlıklar sonucunda fiyat durumu şöyle:

- 5'er kişilik iki takım halinde 10 kişi için
                - Gözlük, Panint-ball silahı, üniforma, 50 adet boyalı mermi (ortalama 1 saatlik cephane) ve diğer gerekli tüm malzemeler dahil
                - İstendiği taktirde ışıklandırmalı sahada gece savaşı (kişi başı +5 lira ışıklandırma maliyeti)

Yukarıdakilerin hepsi dahil kişi başı 20 liraya anlaştım.
                Eğer ben çok sıkarım, bana 50 mermi yetmez derseniz ekstradan alacağınız 30 mermi için 5 lira daha ödüyorsunuz.

Şu an paint-ball savaşı için tek gerekli olan şey aktivite saatinin belirtilmesi, geri kalan herşey ayarlandı.

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi isteyen arkadaşlar olursa firmanın web adresi aşağıda:

http://kapadokyapaintball.com/

Diğer aktiviteler için de ayarlamalarım son hızla devam ediyor. Gelişme oldukça yazacağım.

Yorum

Şu an balon turu için de ayarlama yapıldı diyebilirim. Öncelikle belirteyim olağanüstü bir deneyim bu. İnsanın hayatında çok ender görebileceği manzara ve atmosferi yaşıyorsunuz.

Tek başınıza katıldığınız taktirde 175 € (430 lira) fiyatı olan bu turun fiyatını uzun kavga ve pazarlıklar sonucunda, kişi başına 150 liraya indirmiş bulunmaktayım. (0-12 yaş %50 indirimli)

Ama belirtmem lazım. 15 ve üzeri katılımcı için geçerli fiyat bu.

Yorum

yıolmaz kardesim ellerine kollarına diline sağlık.gelince merak etme bu çabalarını boşa çıkarmayacağız ve eğlencenin dibine vuracağız:SUFYAN hocam naz yapma şimdi gel seni de yazayım paşa paşa eğlenceye katıl.Bak bu fırsat bir daha ele geçmez.demedi deme haha haha haha haha haha hiho hiho muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

gezme için naz yapmam :P Ayıptır söylemesi Tarla aldıkta biri ile onların çekini ödüyorum:P malum tamamen duygusallık .. bakıcam ne var yok birde mazot işin içine girerse benim için zor (hacılık varya) öyle ortamda olmak sıkıcı oluyor benim için .. mazotu sadece arabının deposunda kullanıyorum
                      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                      [center]

Yorum

sufyan hocam sen bilrisin. Biz her zaman sizleri bekleriğz.Yeter ki geliyorum deyin .Ha öteki şey için de mazotu alanla almayan karıuşmadıktan sonra sorun yok be hocam ....değil mi:?

Yorum

Ben onu düşünmedim acaba alkollü bir ortam mı olucak?Bizimkiler de rahatsız olabilirler...
                          2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Hem herkes araç kullanacağı, hem de aile ortamı olacağı için alkollü bir ortam yada aktivite düşünmedim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                              Evet sakatlık olmaz ise Düzceden emre kardeşim ve İsa hocamı da ekledik. sayı artışta beyler bu fırsat kaçmaz :ürgüpün güzelliği gözlerinizi kamaştıracak...Ben de batık geminin mallarını satar gibi haha haha haha haha haha hiho hiho hiho muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha urock urock urock urock oleyy oleyy oleyy oleyy oleyy
                              inşallah gelmeye calışacam ama konaklamalı bi etkinlik elaman sıkıntım yüzünden biraz zor o güne kadar birini ayarlaya bilirsem gelirim günü birlikte o yol için biraz zor ama bi çarşamba perşembe olsun bakalım
                              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

arkadaşlar biz de kimse öyle rahatsızlık duyulacak düzeyde içki içmez.Ama oraya gelecek insanlar yemek sırasında oranın güzel şaraplarından tatmak isteyeceklerdir.Abant gezisinde aynı masada içen de oldu içmeyende.Herşey sınırında olduktan sonra hiçbir sorun olmaz.Zaten şarap da herkes tarafından yemekle birlikte kabul edilebilir bir içecek.O yüzden bu güzel organizasyonla ilgili aşırı sınırlandırıcı hareketlerden uzak olalım.

Yorum

İşleniyor...
                                X