Duyuru

Collapse
No announcement yet.

VOLKİCAR eğitimi...Insignia tutkunlarını pistlerde görmek isteriz :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: VOLKİCAR eğitimi...Insignia tutkunlarını pistlerde görmek isteriz

Selamlar,
    Eğitimin maliyeti konusunda ben yorumumu yazmıştım ve Çağrı'nın da dediği gibi bu spor doğası gereği pahalı bir spor.
    Eğitim ile ilgili olarak da sadece 8 Ekim gününe yer kalmış.
    Volkan Işık Akademi'nin bu konudaki mailini aşağıda ekliyorum.

VOLKICAR HEYECANINI SİZ DE YAŞAYIN!

SADECE 8 EKİM CUMARTESİ GÜNÜ İÇİN YER KALDI

Türkiye’nin tek özgün yarış otomobili olan VOLKICAR’ın direksiyonuna geçmek ve V1 Challenge pilotlarının yaşadığı heyecanı tatmak isteyenler için Volkan Işık Akademi VOLKICAR WORKSHOP’unu düzenliyor.

Volkan Işık Akademi, eğitim organizasyonlarına bir yenisini daha ekliyor. Deneyimli ekibi ile çok sayıda eğitim organizasyonuna imza atan Volkan Işık Akademi şimdi de Volkan Işık tarafından tasarlanıp üretilen ve gerçek bir yarış otomobili olarak doğan VOLKICAR’larla yepyeni bir eğitime start veriyor. VOLKICAR Workshop adı verilen organizasyonda katılımcılar VOLKICAR kullanma eğitimi alacak.

Volkan Işık’ın deneyimli eğitmen kadrosu tarafından hafta içi ve hafta sonu olmak üzere gerçekleştirilecek eğitimlerde her grup 8 kişiden oluşacak. Daha önce Volkan Işık Akademi’den İleri Sürüş Teknikleri veya Ralliye İlk Adım ya da Ralliye İkinci Adım eğitimleri alanlar VOLKICAR ile ilgili bilgilendirmeden sonra hemen pratik eğitime başlayacak. Bu eğitimlere daha önce katılmayanlar ise önce bu sürüş teknikleriyle ilgili teorik eğitim de alacak. Sabah 8:30’da başlayacak eğitimler 17:30’a kadar devam edecek. Ekim ayı içinde düzenlenecek olan VOLKICAR Workshop’lar sınırlı sayıda katılımcıya açık. Bu nedenle geçerli sürücü belgesi olan herkesin katılabildiği eğitimlere kayıt yaptırmak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

VOLKICAR pilotu olma fırsatını kaçırmayın !!!

VOLKICAR Workshop’a katılan katılımcılar VOLKICAR yarışlarında yarışma fırsatını yakalayacaklar. Eğitimlere katılan katılımcılar, kendi aralarında eşit otomobiller ile yarışma şansını elde edecek. Gelecek tarihlerde yapılacak organizasyonlara ve şampiyonalara VOLKICAR Workshop katılımcılarının öncelik hakkı olacaktır.

Eğitim Tarihleri
    1 Ekim Cumartesi - Dolu
    2 Ekim Pazar - Dolu
    8 Ekim Cumartesi
    9 Ekim Pazar - Dolu
    22 Ekim Cumartesi - Dolu
    23 Ekim Pazar - Dolu

- Eğitim 1 günlüktür. Katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlıdır.

- Eğitimin detaylı videosu için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

http://www.volkanisikakademi.com/haberler.html

- Kayıt formu için aşağıdaki linke tıklayınız.

http://www.volkanisikakademi.com/bul...uFormu2011.zip

Detaylı bilgi için
    0 555 832 01 01
    0 212 641 20 40

www.volkanisikakademi.com

info@volkanisikakademi.com

1.6 BEYAZ TURBO COSMO --- NAV+SUNROOF --- 34 UC 2800 --- UÇ INSIGNIA UÇ

Yorum

Benim arkadaş pazar günü gidiyor.Belki bende izlemeye giderim.Gidersem videoya çeker yüklerim
      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
        Benim arkadaş pazar günü gidiyor.Belki bende izlemeye giderim.Gidersem videoya çeker yüklerim
        BMW'ci arkadaşın mı abi?
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
          BMW'ci arkadaşın mı abi?
          Evet Çağrıcım,tam üzerine bastın Pistteki bocalamadan sonra gitme kararını netleştirdi
          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
            BMW'ci arkadaşın mı abi?
            Evet Çağrıcım,tam üzerine bastın Pistteki bocalamadan sonra gitme kararını netleştirdi
            haha
            teorik bilgi pratikte sökmedi heralde (benim gibi ihihi )
            InsigniaTEAM

Yorum

Herhalde haha haha haha
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
              X