Duyuru

Collapse
No announcement yet.

18.09.2011 "İZMİR BULUŞMASI" 2011 Yılı En İyi Buluşması :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 18.09.2011 "İZMİR BULUŞMASI" 2011 Yılı En İyi Buluşması

Bakalım abi gelmeye çalışıcaz abi

Yorum

tamam kardeşim

Yorum

EEEEE İzmirli gençlik iş başında. Umarım hersey istediğiniz gibi olur.İnşallah ayın 1 i gibi birçoğunuzla tanışma fırsatımız olur.Sevgiler......

Yorum

inşallah abi biz de bekliyoruz 4 gözle seni

Yorum

slm takipteyim

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

ewet ızmır toplanıyor duyurular kısmında degısmelı opc ıle artık ızmır kalsın hep konuyu herkes gorsun konumuzu sureklı forumda tutalım arkadaslar 18 eylul gunu saat 10 ıle 10.30 arasında ıncıraltında turkuazın orda toplanılcaktır arkadaslar ve mısafır uyelerımız! katılmanızı beklerız!

bugun konakta parlement mavısımı gece mavısımı ne 19'' jantlı turbo cosmo ve 4x4 gordum bıtane! bıtanede gazıemır tarafında edıton model sunrooflu beyaz ustu fılm kaplı gordum mılletı tokatlıya tokatlıya gıdıyodu bu arada arkadaslar!

sticker ve afısler hepsı emre abının arabasından calınmıs!! benzınlıkte olmus bu olay cok kotu bır olay olmus! allahtan baska bırseylerde gıtmemıs yanı allah korumus! neyse saglık olsun bız varız artık hepımız varız ve kısmetse herkes gorur ınsıgnıa teamı dıımı arkadaslar

Yorum

İki gündür yol ve yorgunluk nedeni ile foruma giremedim suan dikilideyim iyi bir yolculukla beraber tek tatsizlik Emre kardeşiminde söylediği gibi içerisinde sticker kartvizit Cemil Abi'mizin buluşma için hazırladığı buluşma afişlerimiz ve benim almış oldugum Türk bayraklarımız benzinlikte vermiş oldugum çay molasında açık olan arka camdan çalındı muhtemelen icinde önemli birsey vardır diye tahmin edip aldı alan kisi tek tesellim arka koltuğun arasında çantada d90 nikon fotograf makinamda bulunması o da gitse idi tatil başlamadan Zehir olacaktı desem yeri ama hala o kadar hazırladığım seyin çalınması icime yer etmiş durumda bunuda üzülerek belirtmek isterim...

Posterimiz bayrağımız olmasada gönüllerin bir olacağı çok güzel sohbetlerin edileceği ve yeni yeni kardeslerimizle tanisacagimiz bir buluşma gerçekleşeceği tek tesellim diyebilirim.
                Ben pazar gunüne hazırım haydi İzmirli kardeslerim bu buluşma kaçmaz

Yorum

ewet emre abıcım bu bulusma cok guzel olacak! hadı arkadaslar butun arkadaslarımızı beklerız atlayın gelın

Yorum

Emre geçmiş olsun.

2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Emre abim geçmiş olsun, Allah daha beterinden saklasın ya, oluyor böyle şeyler, bazı insanlar haram kazancı seviyorlar... evet izmir buluşmaya sayılı saatler kaldı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                        Emre geçmiş olsun.

Teşekkür ederim abi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                          Emre abim geçmiş olsun, Allah daha beterinden saklasın ya, oluyor böyle şeyler, bazı insanlar haram kazancı seviyorlar... evet izmir buluşmaya sayılı saatler kaldı
                          Sağol kardesim benim oldu iste bı talihsizlik hayırlısı artık...

Yorum

Emre kardeşim çok geçmiş olsun. Buna da şükür.bre insafsız bari çaldıklarnı yakın bir yere bıraksaydın da emeklere yazık olmasaydı.Neyse boşverin siz eğlenmenize bakın.İzmiri uçurun artık....Devamını da biz getirelim..... hiho hiho hiho hiho

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                              Emre kardeşim çok geçmiş olsun. Buna da şükür.bre insafsız bari çaldıklarnı yakın bir yere bıraksaydın da emeklere yazık olmasaydı.Neyse boşverin siz eğlenmenize bakın.İzmiri uçurun artık....Devamını da biz getirelim..... hiho hiho hiho hiho
                              Sağol abi valla bende bekledim icinde değerli bisey olmadıgını görünce belki bırakır diye bir saat benzinlikte bekledim ama muhtemelen otobüsle mola veren yolculardan biriydi arabaya bakarken cami fark etti kolu yarım girebilecek sekilde idi koltuğun üzerine uzanabildi sadece ve poşeti aldı geri bindi otobüse aklıma yatan senaryo bu bilmiyorum artık hangi ilde ise artık bu ekipmanla bı insignia buluşması düzenlesin affederim o zaman belki

Yorum

Emrecim çok geçmiş olsun,clubumuz adına üzücü bir durum.Allah beterinden saklasın...
                                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                                X