Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Turgut Reis - Bodrum spontane

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Turgut Reis - Bodrum spontane

Arkadaşlar, yolunuz Bodruma düşerse Turgut Reise uğramadan gitmeyin derim.
    Özellikle merkezde, sahilde Mona Lisa restorana özellikle uğrayiniz çünkü buranın sahibi bizim takımdan InsigniaTeam den Münir bey.
    Buyurun fotomuz

Gün batımına denk gelirseniz mest olursunuz. Memleketimizin değerinin daha da farkına varırsınız.
    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Ynt: Turgut Reis - Bodrum spontane

vay be denk mi geldi abi yoksa planlı mı gittin?
    InsigniaTEAM

Yorum

Planlı gittim ama Münir bey denk getirdi. Bodruma çok hazırlıklı gitmemiştik Münir bey sayesinde muhteşem bir başlangıç yaptık.

Yorum

İyi eylenceler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

sıkı gezin
          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
          [center]

Yorum

Yaa aslinda daha iyi agirlamak isterdim ama kisitli zaman ani baskin simdilik bu kadar umarim keyif almisinizdir ne zaman olursa basimla beraber agirlamak isterim
            Dünya Geçirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil Gemiyi Limana Getirip Getirmediğin İle İlğilenir.

Yorum

2 hafta önce Turgut Reis'teydim. Cidden harika bir yer.

Arkada gözüken yer D-Marin değil mi?

Yorum

Utku evet dmarin keske senlede tanissaydik yolun tekrar duserse ugra beklerim
                Dünya Geçirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil Gemiyi Limana Getirip Getirmediğin İle İlğilenir.

Yorum

Turgutreis deyince bu ara tatil yerine kaza aklıma geliyor. Bayramın birinci günü akrabalarla Bodrum Turgutreisteydim.D-marin de Barcelona cafede oturduk.Fakat bir şansızlık oldu.Turgut reisten yalıkavağa gidelim derken, kadıkalesi mevkine yakın yerde 2 tane yarışan ATV arkamdaki akrabama bindirdi.Arabanın sol yan tarafı tamamen çöktü.Atv nin arkasındaki kişinin iki bacağı ve parmağı kırıldı.Bayramın birinci günü Turgutreis jandarmasında gece 12 ye kadar beklemek zorunda kaldık.Kötü bir anı oldu.Aslen milaslı olduğum için Turgut reis'e devamlı geliyorum.Artık imkanımız olursa Mona lisa restauranta da geliriz.
                  INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
                  20" jant
                  infinity
                  DVD 800
                  Sunroof
                  Deri koltuk

Yorum

İzlenimlerimi biraz paylaşim. Münir bey teknolojiyi takip eden, titiz ve işini iyi yapmaya özen gösteren takımdan.
                    Bir de o akşam Münir beyin bize sunduğu ziyafet özellikle balığın lezeti mihteşemdi. Son zamanlarda aldığım en iyi lezzet ve tat !
                    İşlerinize ve kesenize bereket.
                    Bu cuma insigniasına kavuşur inşallah.

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                    sıkı gezin
                    Elimizden geldiğince Sufi abi.

Orjinal yazı sahibi: utku
                    2 hafta önce Turgut Reis'teydim. Cidden harika bir yer.
                    Arkada gözüken yer D-Marin değil mi?
                    Doğru bildiniz Utku bey orası aynı zamanda D-marine çok yakın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: marikoglu
                      İnşallah bir dahaki sefere muhakkak tanışmak isterim

Bu arada internet siteniz harikaymış cidden.

Yorum

oh oh allah tatınızı eksik etmesin :-)
                        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

cok uzuldum keske olmasaymıs ama bu olan ustu bır durum zıra ole bır sıkınrtı yasamasaydık sanırım turgutreıs ıle ılgılı dusuncelerınız cok olumluydukı sureklı gelıyodunuz .

gruptakı herkes turgutreıse geldıklerınde bana ugraya bılır cekınmeden bunun dogru olup olmadıgı konussunda emın olmadıgım ıcıcın yazmıyorum telefonumu pm atan olursa ordan yazarım yada admın ( nurettın kardesımızde ) mevcuttur www.monalisa.com.tr

Orjinal yazı sahibi: BDIN
                          Turgutreis deyince bu ara tatil yerine kaza aklıma geliyor. Bayramın birinci günü akrabalarla Bodrum Turgutreisteydim.D-marin de Barcelona cafede oturduk.Fakat bir şansızlık oldu.Turgut reisten yalıkavağa gidelim derken, kadıkalesi mevkine yakın yerde 2 tane yarışan ATV arkamdaki akrabama bindirdi.Arabanın sol yan tarafı tamamen çöktü.Atv nin arkasındaki kişinin iki bacağı ve parmağı kırıldı.Bayramın birinci günü Turgutreis jandarmasında gece 12 ye kadar beklemek zorunda kaldık.Kötü bir anı oldu.Aslen milaslı olduğum için Turgut reis'e devamlı geliyorum.Artık imkanımız olursa Mona lisa restauranta da geliriz.

Yorum

ınsallah kardes basımla beraber beklerım

Orjinal yazı sahibi: utku
                            Orjinal yazı sahibi: marikoglu
                            İnşallah bir dahaki sefere muhakkak tanışmak isterim

Bu arada internet siteniz harikaymış cidden.

Yorum

tesekkur ederım ınsallah sende katılırsın bır ara

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                              oh oh allah tatınızı eksik etmesin :-)

Yorum

İşleniyor...
                              X