Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbulPark OPC Buluşması 11 Eylül 2011 Buluşma Zamanı

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: İstanbulPark OPC Buluşması 11 Eylül 2011 Buluşma Zamanı

Orjinal yazı sahibi: FacomX
    Orjinal yazı sahibi: cagri
    ciddi ciddi kendimiz tur atacakmıyız? oleyy
    Evet ama yanınızda eğitmen plilot oturuyor
    onda bir sorun yokda ben yanlız turlayacağız sanmıştım ihihi sadece 2 tur mu?

bu arada düzlüklerde engel var mı abi?
    InsigniaTEAM

Yorum

Engel yokta kukalarlarla tek şerite düşürülüyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bu arada aklıma gelmişken şimdiden söyleyim buluşmadan sonra herkes kayboluyor ihihi
        çektiğiniz fotoğrafların orjinallerini winrar ile sıkıştırıp wupload, hotfile vb. sitelere yükleyip linklerini bana ulaştırırsanız sevinirim.
        daha sonra arşiv bölümünden linkleri herkesle paylaşacağız.
        http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=33.0
        InsigniaTEAM

Yorum

( bu konuyu artık takip etmemeyi düşnüorum
          F30 Sport+

Yorum

12 de bi kac araba geliyoruz ben insignia ile gelmicem hazir musterisicvar sakata gelmiyelim gostercem arabayi cunku yarin gorusmek uzere

Yorum

Sadece bir tur mu
              Tekerleri nasil isitcaz

Yorum

Insignia'lar inşallah manuel şanzımandır, otomatikse kapısını bile açmam cool

Yorum

Serdar abi hangi bulusma noktasina geliyosun? Bu arada insignia'yi bosverde corsalarin nurbur.ed. Oldugu kesinlesti
                  InsigniaTEAM

Yorum

12:00'de gişelerdeyim

Fatih arkadaşımızın post ettiği fotolardan ikisinde Corsa OPC'ler vardı.
                    Daha yakın çekim olan fotoda gördüğüm araçların jantları maalesef Nürburgring Edition'a ait değil.
                    Tabii fotoğrafa girmeyen başka araçlar da varsa bilemem.

Yorum

dogru ya :/ ben farketmemistim onu
                      InsigniaTEAM

Yorum

Yarın özel ve önemli bir gün olur inşallah.
                        Shelden katılmaya çalışacağım.
                        Görüşmek üzere...
                        Not. SHELL deki Google maps koordinatları bilen var mı?
                        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Evet yarinki mukemmel gunun heyecaniyla ve yeni aldigim bir habe nedeniyle sabaha kari yola cikacakken birazdan tekerlekleri dondurecgim.yanliz yolun keyfi de hir baska oluyor.insallah uykum gelmez ve dayanabilirsem sabah saat 5 civarinda fatih hocam ile bulusacagim. İsleriizi hallettikten sonra buyuk bir keyifle sizinle bulusup guzel bir konvoy esliginde canavarlarin yanina ve gecek pilotlarin arenasi istanbulparka gidecegiz.herseyden onemlisi daha once tanisamadigimiz bircok arkadasimizla tanisip kaynasma firsati bulacagiz.iste bu mutlulukla gunun butun yorgunlugu uzerimden kalkti.cunku butun gun boyunca yogun bir sekilde hasta baktim ve gercekten yoruldum.ama bu yorgunlugun yerini simdi mutluluk ve heyecan aldi.simdiden herkese iyi geceler .yarin gorusmek uzere diyorum saygilar sevgiler

Yorum

utku hayırlı yolculuk çok güzel bir yazı

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                              Evet yarinki mukemmel gunun heyecaniyla ve yeni aldigim bir habe nedeniyle sabaha kari yola cikacakken birazdan tekerlekleri dondurecgim.yanliz yolun keyfi de hir baska oluyor.insallah uykum gelmez ve dayanabilirsem sabah saat 5 civarinda fatih hocam ile bulusacagim. İsleriizi hallettikten sonra buyuk bir keyifle sizinle bulusup guzel bir konvoy esliginde canavarlarin yanina ve gecek pilotlarin arenasi istanbulparka gidecegiz.herseyden onemlisi daha once tanisamadigimiz bircok arkadasimizla tanisip kaynasma firsati bulacagiz.iste bu mutlulukla gunun butun yorgunlugu uzerimden kalkti.cunku butun gun boyunca yogun bir sekilde hasta baktim ve gercekten yoruldum.ama bu yorgunlugun yerini simdi mutluluk ve heyecan aldi.simdiden herkese iyi geceler .yarin gorusmek uzere diyorum saygilar sevgiler
                              Yolun acik olsun. Gec olsun guc olmasin dikkatli gel.

Yorum

Utku kardeşim merakla yolunu bekliyorum.Dikkatli kullan,hayırlı yolculuklar...
                                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                                X