Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2011 İZMİR EYLÜL BULUŞMASI YAPIYORUZ!! HADİ İZMİRLİLER :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 2011 İZMİR EYLÜL BULUŞMASI YAPIYORUZ!! HADİ İZMİRLİLER

valla sufyan abi 160 hp arabası düz vides özel getirdi belki bunlarada olur düz konuşmak lazım.sonra bazen anlık tüketimim klima acıkken 0.8 kapatıyorum yine 0.8 -----0.9 gösteriyor
    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Valla cosmo 1.6t ile 130 bglik dizel arasında 5 bin tl var ama ah bı de editionda afl olsa dakka beklemezdim vergi filan hiç umrumda olmazdı Emre abi'm dediğin olay olabilir ama arabayı çok bekletirler... Bir de önemli olan rolantide değil gidişte yakıt tuketiminin ne olacağı

Yorum

valla zafer abı cosmodan cosmaya baktıgımızda 20 mılyar fark var o 20 mılyarı 150.000 kmde cıkarırsın amortı etmez basa basa gelır sonra ıse kıme satarsın o arabayı kactan satarsın bılemem delı para fıyatı var ! 5 seneye bedel oluyo 20.000 tl

Yorum

20000 e de bı tane bertone 2.0turbo alırsın

Yorum

aynen kardesım araba karsılastırırken bana gore edıtıonsa edıtıona gore bakcan yoksa keske cosmo mu alsaydım dememelısın yanı

Yorum

konu gunceldır arkadaslar 18 eylul gunu toplanıyoruz yer kordon saat 10 11 gıbı

Yorum

ewet zıyaretcı arkadaslar sızlerde gelebılırsınız ! uye olun tanısalım sızlerlede

Yorum

konu gunceldır ....

Yorum

bursadan zek74us kadır abımızde gelıyor emre abı ekle lısteye

Yorum

Liste Günceli ;

Valla Şimdi İzmirde ki kardeşlerime abilerime bütün Pazarlarım feda olsun
                      O zaman ben Salı günü İzmire hiç elleşmeyeyim direk Dikiliye geceyim Pazar günüde Büyük bir buluşma yapalım 18.09.2011 olarak
                      Buna istinaden hadi beyler şimdi Listeyi oluşturalım Pro foto mak olan arkadaşlar video çekebilecek arkadaşlarda ayrıca belirtelim ,
                      Buluşma Noktası ,
                      Güzargahlar ,
                      Gidilecek mekanlar ,
                      Belirlensin ona göre bilgilendirelim.
                      Kaç kişi katılacak Katılan üyelerimizin aileleri,arkadaşları,dostları iştirak edecek mi bunlarında belirtilmesinde fayda var ...

İzmirli kardeşlerimden biribirini tanıyan Siteye çok girmeye fırsat bulamayan buluşmadan haberi olmayan üyeleimze ulaşırsak dahada kalabalık olabiliriz kanaatindeyim bu nedenle ,
                      İzmir Organizatörü ve buluşmayı düzenlemeye uğraşan Emre Faruk KArdeşlerime düşüyor iş yine

Etkinlik Programı ;

Buluşma Noktası ....
                      Kordon turu ,
                      ...
                      ...

18.09.2011 İZMİR BULUŞMASI 2011 Yılı En İyi Buluşması

Haydi İzmir Buluşma Vakit Geliyor...

Katılımcı listesi ;

01) Diadavidoff + Eşi + 1 (Pro. Fot. Mak)
                      02) 35OFT23 + ?
                      03) Speed_Emre + 1 İnsignia
                      04) Myanmaz + Eşi
                      05) Taner + Eşi ( İzmir Etkinlik Organizatörü )
                      06) DJIN + Eşi
                      07) Dragon_10 + ?
                      08) platinum hd + ?
                      09) horozorhan + ?
                      10) Namyelus + ?
                      11) Marikoglu + ?
                      12) zek74us + ?
                      13) emrexr + Eşi
                      14) blackwınd + ?
                      15) ...
                      16) ...
                      17) ...
                      18) ...
                      19) ...
                      20) ...

Not : Katılımcı sayısı 15 Arabanın altında olursa Dahada İZMİRE gelmem

Yorum

Liste güncellenmiştir

Yorum

2 kısı daha buldum emre abı sahıbınden.comdan adamın arabası zırhlımıs otekısde egemde calısıyor kendısı onlarda gelıyor opel corsa opcde gelcek buyuk ıhtımalle aydından! ugurda gelırse aydından guzel olur cok! black wınd gelıyormu abı ya?

Yorum

Gelecek yazmışınız bende ona göre ekledim siteden üye olmayanları şimdilik eklemeye gerek yok onlar buluşmanın bonusu olur kardeşim

Yorum

tamam abı onlarıda geldıgınde katarız ortama ve sıteye abı emınnım ınsallah 20 araba olcaz dıyorum ben sence?

Yorum

benimde canım çekti ama günübirlik izmir uzak ve yorucu olur

Yorum

İşleniyor...
                                X