Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbulPark OPC Buluşması - 10-11 Eylül 2011

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İstanbulPark OPC Buluşması - 10-11 Eylül 2011

bende ayın 11 ine randevu aldım ama herhangi değişiklik olursa iptal edebilirim .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
      Benim stock her turlu kapismaya hazirdir anadolu grubunu temsilen. astra veya baska arac fark etmez.
      Ben denerim sizinle , baska arac isterseniz cesit cok typer , mcs, s2k bla bla...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
        Benim stock her turlu kapismaya hazirdir anadolu grubunu temsilen. astra veya baska arac fark etmez.
        yapma etme bak gençliğine yazık herne kadar 34 yazsada arabandan soğursun dost içine çıkamazsın
        F30 Sport+

Yorum

Gokhancim 34 artik 35 biz senin gibi cok genc gorduk bu kadar buyuk konusan ama sonrasini dusunme bile.ayrica sen samsunluysan ben trabzonluyum. Yani sen karadenizliysen ben karadenizlinin hasiyim.bilmem anlatabildim mi? Ama sen son surate cikabilecegmiz bir yer bul gerisi yeter......

Yorum

benim köken of bilmem yeterli mi ama bizimkisi muhabbetten öte bir şey değil bi idda için yola düşüpte yarışmadım hiç yarışmamda...
            F30 Sport+

Yorum

Hayir bence de yarismamak lazim.ancak isteye cikarsa cok rahat yarisirim. Ha bu arada ofluysan niye samsunluyum diyorsun.oflu kendini nerdeyse trabzonlu olarak bile gormez.oflu allaha daha yakin oldugnu iddaa eder. Oyuzden ofludan samsunlu olmaz haha haha oleyy

Yorum

yaa kötü gözükmek istemiyorum ama,
                muhabbetiniz iyi hoş güzel, hatta Erhan abide gelse şöyle ortalık şenlense süper olur ama asıl konu kaynıyor ihihi
                gün belirlemek için herkes birbirini bekliyor sanırım. herkes gününü şimdiden belirtsin isterse çoğunluğa göre daha sonra değiştiririz.
                geç kalmadan randevumuzu alalım. kişi sayısını da belirtirseniz sevinirim.
                (benim belirtmediğime bakmayın ihihi kendi bilgilerimi son anda da güncelleyebilirim)
                InsigniaTEAM

Yorum

benim için fark etmez gün, çoğunluk hangi gün derse...
                  F30 Sport+

Yorum

saat kaçta olacak bu zımbırtı.. sabah erken kahvaltıda toplanıp gidelim derim )) 11 pazar ise 11 i bana uyar
                    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                    [center]

Yorum

11.nde eşim ve 2 çocuğumla katılmayı planlıyorum..
                      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

oryaa bi astra yetmez bni de yaz=) cumartesi pazar farketmez coğluk hangi gün dysa o olsn=) önemli olan berabr olmak =) ama bşy öğrenmek istiyorum araçları kullanmak içın gerkli dawetye neye göre yollanıyo arkadşlar=)
                        Astra j sport 1.3 ecoflex (navigasyon)
                        [IMG height=150]http://i1238.photobucket.com/albums/ff489/brssss/Img_32941-1.jpg[/img]

Yorum

barış eğer sende geliyorsan şimdilik en az 3 astrayız davetiye neye göre geliyor ben bilmiyorum açıkcası
                          F30 Sport+

Yorum

Belirli birsey yok ancak bayiler kendiletince oncelik gordukleri musterilerinin isimlerini vermis. Ve bugun ugradim bayiye ankaradan birkac arkadasi suruse dahil edebilir miyim diye ancak listeler gimis davetiyler yollanmis artik yazamayiz dediler.

Yorum

ee artk bi tanışalım=)) sayımız az ama nerde bu astracılarr=))) kaç yıldr müşterilerym ya bi güzellik yapmzlarsa ayıp olr 1 sende iki ara aldık adamlardan hiç mi şansımız yok=)) olmassa bi gidym knşym haftaa içi...corsa yı cok merak edyrm çnku kullanmam lazım=))
                              Astra j sport 1.3 ecoflex (navigasyon)
                              [IMG height=150]http://i1238.photobucket.com/albums/ff489/brssss/Img_32941-1.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: brssss
                                ee artk bi tanışalım=)) sayımız az ama nerde bu astracılarr=))) kaç yıldr müşterilerym ya bi güzellik yapmzlarsa ayıp olr 1 sende iki ara aldık adamlardan hiç mi şansımız yok=)) olmassa bi gidym knşym haftaa içi..
                                ohoo 2 araba neki? şaka bi yana artık çok geç diye biliyorum...
                                F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                                X