Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İLK İftar Buluşması...!!!!!!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: İLK İftar Buluşması...!!!!!!!!

ahhh sufyan abi sen o mekandan fiyat alırken volkan ve fatih abinin geleceğini söylediysen fiyat indirimi yapmazlar tabi ben bi fiyat teklfi alsaydım görürdün bak benim için yese yese 15 tl lik yer bu değip ona göre fiyat alırdım zaten makana girerken işletme sayipleri hemen kendi aralarında sen bi dana daha kes demiştir heralde haha haha haha haha haha haha
    volkan aklıma gelmişken o 2 direye asılı dururken yemek yedikten sonramı durdun yoksa yoksa yemedenmi öğle durdun
    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
      buarada sende gözümden kaçmadın sufyan abi fatih danayı götürsede sende ondan aşağı kalmassın gerçi fatih bu yediklerini keyifle yiyor biraz zorlasa deveyide götürür .. osmanlıda yeni çeriler savaşa giderken sağlam bir hazırlık yaparlarmış ,allahtan fatih ozamanlarda dünyaya gelmemiş savaşa giderken yol çok uzun sürermiş yolda hergün birdeve götürse öbür yeniçeriler aç kalırdı padişah seferi iptal ederdi osmanlı çökerdi bunun yüzünden haha haha haha haha haha
      haha haha haha haha haha haha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
        ....
        volkan aklıma gelmişken o 2 direye asılı dururken yemek yedikten sonramı durdun yoksa yoksa yemedenmi öğle durdun
        Yemekten önce sonra çıksaydı kesin direkleri kırılırdı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Esimin Dedigi gibi ' BIRBIRINIZIN LOKMASINI MI SAYIYORSUNUZ'

Gelenlere cok tesekkur ederim, gercekten cok guzel bir mekanda, guzel insanlarla, hosca vakit gecirdik. Bana sorarsaniz, her aksam bu ekiple iftar yapabilirim. Bence 2. Iftar bulusmasini Avrupa yakasinda yapalim. ama Ramazanin sonlarina dogru olmazsa katilim daha cok olur diye dusunuyorum. Bir de SPONTANE IFTAR BULUSMALARI yapalim. ne dersiniz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozkanc

Gelenlere cok tesekkur ederim, gercekten cok guzel bir mekanda, guzel insanlarla, hosca vakit gecirdik. Bana sorarsaniz, her aksam bu ekiple iftar yapabilirim. Bence 2. Iftar bulusmasini Avrupa yakasinda yapalim. ama Ramazanin sonlarina dogru olmazsa katilim daha cok olur diye dusunuyorum. Bir de SPONTANE IFTAR BULUSMALARI yapalim. ne dersiniz?
            +1

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozkanc

+1
              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
              [center]

Yorum

İşleniyor...
              X