Duyuru

Collapse
No announcement yet.

26 Haziran İnsigniaTeam Ankara Sabah Kahvaltısı ve 6D Sinema :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 26 Haziran İnsigniaTeam Ankara Sabah Kahvaltısı ve 6D Sinema

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
    Orjinal yazı sahibi: CRR
    Masa başındaki fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla hepimizin göbek önden gidiyor. Şu Pazar buluşmalarına sporu da mı eklesek ne dersiniz?
    Hakikaten Erdem, Göbekler önden gidiyor, Abant'ta eritiriz biraz... ihihi
    Ben o hakkımı İzmir'de kullanacağım

'11 Insignia   |   Edition + Elegance   |   1.6T   |   Olimpik Beyaz

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=8025.0

Yorum

Ankara grubu için bunlar daha bir başlangıç.Bundan sonra çok daha farklı organizasyonlar gelecek inşallah.Bunlar arsına çeşitli spor aktiviteleri de eklenecektir. bundan sonraki organizasyonlarda çok daha eğlenceli bir ortam olacağının şimdiden garantisini verebiliriz.Bundan sonraki organizasyonlarda cevre illeri de iyice içimize alacağız inşallah.Yanlış anlaşılmasın istanbul de her zman başımızın üstüne ancak artık anadolunun diğer kentlerini de ramıza dahil etmemiz lazım. Çeşitliliği artırmamız lazım. Ülkemizin görülmemiş yerlerini görmemiz lazım. Farklılıklardan mutluluk almamız lazım. Biz artık hem üye sayısı hem üye düzeyi olarak bunları rahatça yapabilecek bir seviyeye ulaştık. Umarım daha da genişleyeceğiz ve daha da çeşitleneceğiz. Saygılar sevgiler.......

Yorum

Büyük türkiye buluışmasının ertesinde yeni organizasyonlar insigniateam ailesini bekliyor arkadaşlar. Ancak benim en büyük üzüntüm özellikle izmir grubunu daha iyi aktive edemedik.Onaları da aramızda görmek istiyoruz.Bu sehirde çok ciddi bir potansiyel var.Ancak daha izmir grubunu aramızda göremedik.Özellikle ege de aktive olursa ileride opelin bile buna tepkisiz kalabileceğini sanmıyorum. Bundan sonra bize destek olacak firmalar yapılacak güzel organizasyonlar kaçınılmaz olur. Saygılar sevgiler

Yorum

Utku, Benim içimden hep "ESKİŞEHİR" geçiyor ama hadi bakalım...

Yorum

Abi sen merak etme eskişehir ufuk kardeşmizle birlikte aktive olmaya başladı. Biz oraya bir çıkarma yapacağız o zaman daha da aktive olacak. Ne de olsa artık surdan surası......

Yorum

Zaten yakın zamanda öncelik vereceğimiz yerleri aramızda belirleyip çıkarma yapacağımız tarihleri belirleyeceğiz.

Yorum

Hadi bakalım, Sürprizlerinizi bekleyeceğiz artık

Yorum

süprizlerde sen de varsın abi.kanbersiz düğün olmaz biliyorsun.Esasında süprizlerde herkes olacak.demokratik bir grubuz .Herkezin yorumu herkezin isteği değerlendirlmeli....

Yorum

Herhangi bir problem olmadığı sürece sizlerle beraberim tabiiki. oleyy Kambersiz düğün olur mu? demişsin ihihi olur mu hiç. muhaha

Yorum

İşleniyor...
                    X