Duyuru

Collapse
No announcement yet.

21 Mart Ankara Buluşması =)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 21 Mart Ankara Buluşması =)

vallahi çok kötü olmuş.tabii burdaki sorun cep telefonlarımızın birbirmizde olmaması. Bu yüzden anakaralı organizasyonlara katılım potansiyeli olan arkadaşlar telefonlarını adlarını ya da nicklerini yazsınlar.saygılar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
      emre kardeşiin eline koluna sağlık hiç gecikmeden fotoları yüklemiş.tabii ki burda eksik olan birşey var o da opc kaplanın yakacı ve yıkıcı sesi.o da videoda gizli.umarım onu da yayınlar da tüm site olarak kulaklarımız bayram eder.impreza halt etmiş maşallah.bu arada emre kardeşim ismimi karıştırmış tuna değil utku.eee tabii arabasının sesinden kimse kimseyi doğru anlayamadıki......... haha haha

ne demek abi rica ederim,evet isim konuısunu fotoğrafları çok gec yayınladım dalgınlıktan olmuşutku abi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Hareketlendi

Bu arada disklerinde ve ya yürüyen aksamında problem mi var fren disklerin ötüyor

Bir de bu kaplanın sesi sadece kapalı mekanlarda mı çıkıyor
        Yok abi o ses turbonun türbülans sesises yarım gazda ıslık gibi ses veriyor sona doğru videoda diskten geliyor gibi çıkmış...
        hep kapalı alanlarda denk geliyor bu video işi ama dışarda daha güzel emin ol istanbula gelince gişelerden girdiğim zaman kahvaltını yaparken geldiğimi anlarsın muhtemelen

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
          Orjinal yazı sahibi: FacomX
          Hareketlendi

Bu arada disklerinde ve ya yürüyen aksamında problem mi var fren disklerin ötüyor

Bir de bu kaplanın sesi sadece kapalı mekanlarda mı çıkıyor
          Yok abi o ses turbonun türbülans sesises yarım gazda ıslık gibi ses veriyor sona doğru videoda diskten geliyor gibi çıkmış...
          hep kapalı alanlarda denk geliyor bu video işi ama dışarda daha güzel emin ol istanbula gelince gişelerden girdiğim zaman kahvaltını yaparken geldiğimi anlarsın muhtemelen
          Senin Sesin Gişelerden bize gelmez

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Sen görmesende duyarsın ama beni

Yorum

bende yeni geldim Çorum'a. dün akşama doğru yorgunluktan arabada uyuduğumu biliyorum ama 8'den sonra hiçbir şey kalmadı
              çok güzeldi, muhabbet tüm buluşmalarda olduğu gibi süperdi haha bundan sonra sık sık tekrarlarız umarım.

Orjinal yazı sahibi: tunacullu
              abi burada belirtmediğiniz için ben katılamadım. Ama bende dün 20:00 - 22:00 arası Ankamalldaydım tüh yaa...
              böyle durumlar için telefonumu yazmıştım, keşke arasaydınız

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
              Ya kardeşler son gün mü söylenir bu Orada olmayı çok istememe rağmen malesef mümkün değil. Başka bi zaman inşaalah.
              abi aslında ben gelmiyordum, son anda değişiklik olunca gelmeye karar verdim, ondan sonra da hemen buraya konuyu açtım, bir dahakine inşallah

yalnız akşam eve gidince birşey hatırladım, stickera bakmadık hasss
              InsigniaTEAM

Yorum

videoyu 720p çözünürlükle tekrar yükledim.

http://www.youtube.com/watch?v=vlkfxEcIUhI

yalnız en güzel egzoz sesi bizimkindeydi, hanginizin arabası kuş gibi cikcik ses çıkarabiliyor? haha
                bugün baktırdım, susturucuda paslanmadan dolayı delik açılmış, orayı kapatınca ses kesiliyor.
                egzoz paslanması B'lerin kronik sorunuymuş bunuda öğrendim
                InsigniaTEAM

Yorum

Sen görmesende duyarsın ama beni
                  Egsozu Ankara Koç egsozda mı yaptırdınız. Yılmaz usta??

Yorum

Ewt kardeş Koç egzost nevzat koç abimiz yaptı..
                    Nevzat mıydı yılmazmıydı tam hatırlamıyorumda benim aracım dizel olduğu için egzos çıkışı yok bnde yaptırmışken çift çıkış yaptırayım diyorum. O zamanda maliyet artıyor sadece görüntü içinde o kadar para vermek pek işime gelmiyor. Aracınızı ordaki bilgisayarda görmüştümde ondan sordum.

Yorum

Ankara buluşması çok etkili olur gibime geliyor. Ankaradaki arkadaşlar 1 saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır. Sonra da tadına varınca, şaşkın bakışlarla kendinize sorar durursunuz neden daha önce yapmadık diye?
                      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

İşleniyor...
                      X