Duyuru

Collapse
No announcement yet.

20 MART ANKARA KALE GEZİSİ ETKİNLİĞİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 20 MART ANKARA KALE GEZİSİ ETKİNLİĞİ

Üyelik iptali sebebiyle mesaj içeriği silinmiştir.

Ynt: 20 MART ANKARA KALE GEZİSİ ETKİNLİĞİ (OPELİM.NET ÜYELERİNCE)

bu opelim.net organizasyonu, oradan bayağı kalabalık katılım var. bende katılmayı düşünüyordum ama tarih uymuyor.
    o kalabalığa bizim grubun katılması karışıklık oluşturabilir. bizim buluşmamıza haberimiz olmadan başka bir sitenin eşlik etmesini düşünün bizim önce kendi aramızda toplanmamız lazım, Ankara'da birbirini yüzyüze tanıyan kişi sayısı kısıtlı.

kısaca;

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=1700

InsigniaTEAM

Yorum

Ankaradaki üyelerimiz kendi kendilerine tanışamıyorlar bari Opelim netin organizsyonluğunu yaptığı bu etkinlikte tanışsınlar ne diyelim

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bu bahaneyle kendi listemizi bir yapalım o zaman? en azından kaç kişi var görürüz.
        ama yine bana uymuyor, babamlar 21'inde de Ankara'ya gidecekler, pazar günü git-gel, pazartesi sabah 5'te tekrar git bu yorgunluğu çekmez bence
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
          Ankaradaki üyelerimiz kendi kendilerine tanışamıyorlar bari Opelim netin organizsyonluğunu yaptığı bu etkinlikte tanışsınlar ne diyelim

bizde yakın zamanda bi organizasyon yapsak diyorum, en son ocak başında buluşmuştuk, 2 ay olmuş....

Yorum

bana ankara uyar katılabilirim
            2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
            2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Biraz havalar düzelsin yaparız hem de Tüm Türkiye

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                Biraz havalar düzelsin yaparız hem de Tüm Türkiye

tüm türkiyeden önce bi istanbul buluşması yapsak olmazmı abi, tüm türkiye ile yaza daha iyi olur....

Yorum

ya durun bi karıştırmayın Ankara'da toplanacaz
                  zaten bu aralar kar var, mart sonu-nisan başı gibi toplanalım, bende katılıyım
                  InsigniaTEAM

Yorum

Merak etme sadece Ankara değil İzmir,Eskişehir vs... Sadece hayat İstanbulda

Yorum

harbi öyle fatih abi ya ya bi merak eder neymiş ne değilmiş bi yorum yapılır bir daha bana kimse ankarada buluşma demesin valla...

Yorum

opelim netten alıntı

güzel olacak gibi ciğer operasyonuda varr

evet arkadaşlar gezi detayları bugün netleşti diyebilirim.otopark işi tamam saraçlar çarşısı girişindeki kapalı otoparak gayet ii fiyatta uygun saat sınırlaması olmadan günlük 5 tl (üç tl olma olasılığı var) ve 350 araçlık bir park ve güvenli
                        sabah en geç 10:30 gibi ANKAMALL AÇIK OTOPARKTA toplAnıyoruz
                        saat 10:45 gibi otoparka araçları bırakıyoruz
                        saat 11:00 gibi karaali konağında (liva pastaneleri işletiyor)kahvaltımızı yapıyoruz.menü şöyle
                        su böreği
                        beyaz peynir
                        köy peyniri
                        domates , salatalık
                        incir reçeli
                        zeytin
                        mıhlama
                        sahanda sucuk
                        kuru pasta
                        sınırsız çay
                        fasıl(canlı) 10 tl/kişi ( her dört kişiye böyle bir menü gelecek )
                        konagın mekanı M Akif Ersoy'un evi ile karşı karşıya kahvaltı sonrası M Akif Ersoy'un
                        evini ve diğer mekanları dolaşıp kaleye geçmek ve kaledekitüm tarihi mekanları gezmeye çalışacağız inşallah daha sonra fotoğraf çekimi ve birazda eğlence için Ankara'nın en güzel carting alanına (yeni hipodrum yanı ) gidilecek.burdan sonra bir program yok ama çoğunluk isterse carting alanına yakın bir mekan çay içip sohbet edebiliriz.

arkadaşlar bir süpriz daha yapayım dedim ciğerci naci yi tanırmısın ? 10-15 yıllık seyyar ciğercisidir Ankara nın organizasyon sonunda karnımız acıkırsa dedim. çağıralım ciğerci naciyi doyursun karnımızı tabi arnavut ciğeri seviyorsanız. 7,5 tl ye anlaştım bir gün önce sayı vereceğim ona göre ciğer alacak kasaptan
                        ARNAVUT CİGERİ YİYECEK ARKADAŞLAR LÜTFEN İSİMLERİNİN KARŞISINA BELİRTSİN
                        http://www.cigercinaci.20m.com

şu an için 44 üye ve sevgili hanım arkadaşları var

Yorum

ARKADAŞLAR ANKARADAKİ BU ORGANİZASYIONA İNSİGNİATEAMDEN KAÇ KİŞİ KATILIYOR? bU KONUDA YORUMLARI BEKLİYORUZ.SAYGILAR SEVGİLER.........

Yorum

İnsignia'yı memlekette babama bırakmış olmasaydım keşke:S:S nasip.
                            2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

ben ayarlayabilirsem katılacağım.Ama şimdilik kesin diyemiyorum.Saygılar

Yorum

İşleniyor...
                              X