Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Karting Buluşması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Karting Buluşması

Geçen hafta gitmiştik kapalıydı kısmet bugüneymiş Yarıştan bahsedeyim biraz Ben önde başladım hafiften sonra aradaki fark açıldı 1 tur öyle gittik bir kere spin attım yine geçemedi Ali abi. Sonra içim el vermedi bekledim biraz. Geçildikten sonra kapışmaya başladık. 2 defa tam geçecek gibi olduğumda spin attım Son düzlüğe çıktığımda lastiklere gömülmüş bir co-admin görüyordum muhaha 3 spin atıp bir de beklememe rağmen yine de arkamda bitirmeyi becerebilen sayın co-adminimize burdan sevgilerimi yolluyorum angle Dilerdim ki ordaki tüm arabalar dolu bir şekilde forum buluşması olsaydı O da zamanla gerçekleşir inşallah Bu arada resimde pistin yarısı görünüyor :P

Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Ynt: Karting Buluşması

Çok teşekkür ederim içinin el vermemesi iyi oldu ama ben yine sonda bitirmeyi başardım elbet öğreneceğim bu kartingi Valla yarışmaktan çok hasanın spinlerini izlemek zevkliydi Bu arada 2. fotoğrafa bayıldım

Orjinal yazı sahibi: Hasan
    Geçen hafta gitmiştik kapalıydı kısmet bugüneymiş Yarıştan bahsedeyim biraz Ben önde başladım hafiften sonra aradaki fark açıldı 1 tur öyle gittik bir kere spin attım yine geçemedi Ali abi. Sonra içim el vermedi bekledim biraz. Geçildikten sonra kapışmaya başladık. 2 defa tam geçecek gibi olduğumda spin attım Son düzlüğe çıktığımda lastiklere gömülmüş bir co-admin görüyordum muhaha 3 spin atıp bir de beklememe rağmen yine de arkamda bitirmeyi becerebilen sayın co-adminimize burdan sevgilerimi yolluyorum angle.
    Beyaz tutkudur.

Yorum

güzel bir buluşma olmuş
      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
        güzel bir buluşma olmuş
        +1 güzel buluşma olmuş ciğerlerim )

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Çok eğlendik gerçekten güzel buluşma oldu teşekkür hasan kardeşime

Beyaz tutkudur.

Yorum

pist çok güzelmişte arabalar sanki suv gibi duruyor ya haha
            InsigniaTEAM

Yorum

muhaha Arabalar çok değişik ya biri sağa çekiyo biri sola. Biri gitmiyor biri çok gidiyor. Biri dönmüyor biri dönüyor acayip ya :P

Orjinal yazı sahibi: cagri
              pist çok güzelmişte arabalar sanki suv gibi duruyor ya haha
              Beyaz tutkudur.

Yorum

İşleniyor...
              X