Duyuru

Collapse
No announcement yet.

19 Eylül 2010 - Abant Buluşması

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 19 Eylül 2010 - Abant Buluşması

Bana her saat uyar, ama Çağrı'nın Ankara'ya varış saati önemli. Bir de Opis (Ufuk Beylerin) sabah kahvaltısına yetişememeleri gibi bir durum var çünkü sabah havaalanında olacaklarmış. Dolayısıyla OPİS'te buluşma çok anlamlı olmayabilir. Çağrı senin ekstra bir bilgin varsa paylaşırsan sevinirim. Sana neresi kolaysa orada buluşalım, bu da sabah en geç 8:00 gibi olmalı ki 10:00 da Bolu'da olabilelim.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

ben otobüs biletimi aldım, 6:30-7:00 gibi Söğütözü terminalinde olurum. ama ben gelir gelmez buluşmamıza da gerek yok, benim için erken kalkmayın, buluşma saatine kadar orada zaman geçiririm sorun olmaz.
      InsigniaTEAM

Yorum

Ankara listesini gözden geçirirsek;

1- DiaDavidoff +1 (öğlen katılacak)
        2- Ted79
        3- trabzon61
        4- opis +1 (sabah yetişemeyebilir)
        5- cagri
        6- ? Destiny +1 (belki)

ilk aşamada Hakan abi, ben ve Utku bey (trabzon61) olacağız gibi görünüyor ve işini ayarlarsa destiny olacak. Utku bey siz opis'den bağımsız katılıp bizimle mi gelirsiniz yoksa opis'le mi geleceksiniz?
        umarım Opis'in işi erken biter de olabildiğimiz kadar kalabalık gideriz

diadavidoff, trabzon61 ve destiny, bana telefon numaralarınızı verebilirseniz sevinirim.
        InsigniaTEAM

Yorum

oooo ankarada canlandı

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

gaz verme sırası Mert'te
            Mert çok şey kaçırıyosun, bu fırsat bir daha zor çıkar, sende gel

Gökhan abi (turquaz72) konuyu incelediğini gördüm, sende bir ses ver
            InsigniaTEAM

Yorum

mert yolda gıdıslerı gormen lazım

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

fatıh abı su guzargah konusunda tam bı acıklama yaparsan sevınırım

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

ya mehmet abı ayarla artık kendını senın gelmen sart abı

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
                    fatıh abı su guzargah konusunda tam bı acıklama yaparsan sevınırım
                    Nasıl bir açıklama bekliyorsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

hanı dıyorumkı sabah mehmetcık vakfında bulusacaz ordan sonra nerde kahvaltı yapacaz nerde oglen yemegı yıyecez nerde toplanacaz gıbı gıbı

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Erhan;

Mehmetcik Tesislerinden 07:30 çıkıyoruz ortalama hızımız 120 kitliyoruz konvoy dışı araçlardan taciz gelmedikçe gazlamıyoruz gazlasakta gerekli dersi verip normal moda geçiyoruz keyif için gezmeye gidiyoruz akıllı akıllı gidip geliyoruz Bolu dağını çıkıyoruz tam ortalarında bakacak mevkinde saat 10:00-10:30 arası Uçarın yeri http://maps.google.com/maps?ll=40.74...z=16&t=h&hl=tr kahvaltımızı yapmaya başlıyoruz aldığım istihbarata göre abant yolunda Sebahattin yer açmış mangalları orda yada alternatif başka bir yerde yaparız mis gibi doğada güzel paylaşımlar ve güzel resimler için bol bol vaktimiz olacak şimdilik bu kadar

Bu arada önerilere açığız

Yorum

neyse ben takılırım peşıne nerde durursan bende dururum

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                            gaz verme sırası Mert'te
                            Mert çok şey kaçırıyosun, bu fırsat bir daha zor çıkar, sende gel

Gökhan abi (turquaz72) konuyu incelediğini gördüm, sende bir ses ver
                            Akisilik çıkmazsa gelicem Çağrı. Fatihee takılır giderim diye düşünüyorum.
                            2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Takılabileceklere her zaman egzoslarımı takip edebilirler

Her zaman gökhan

Yorum

Serdar abinin selamı var herkese, malesef gelemiyor :/
                                InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                                X