Duyuru

Collapse
No announcement yet.

19 Eylül 2010 - Abant Buluşması

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 19 Eylül 2010 - Abant Buluşması

Orjinal yazı sahibi: mertk
    Fatih abi 2kere roll yaptık trafikte zaten aynada yoktun roll dede gökhan sahit 2 .vitestede bastık hatta ben gec bastım sana elimle sen bas dedim once sonra sana 180 e kadar 3 4 boy olduğunu sonra havacılık müzesi yolunda 3.viteste yanyana geldik bastık yine gectiğimi ve ayrıyetten debrijaım bitik olduğunu üstüne bastıra bastıra soyledim yine debriajım bitik olmasına rağmen seni cuma aksamı davet ediyorum kameralı olarak
    Biz senin tabirinle Roll yaparken geçtik demedik ki e biz senin kadar teçrübeli değiliz seninde bildiğin gibi lastiklerimiz farklı araç kilolarımız farklı ha dediğin gibi keyfine yaparız Roll de benim bir iddamda yok geçilmek bu kadar üzüyormu merak ettim benim için geçmek geçilmek farklı araçlar la iken önemli aynı marka ve özellikte araçla çokta önemli değil +,- 2-3 boy fark eder ona da helal olsun sen abanta gel orda keyifli yolculuk olacak

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Fatih abiye takılıyoruz zaten GEYİK bölümüne gerekli acıklamayı yaptım yanlıs anlamasın üyelerimiz aramızda olmaz gecme gecilme muhabbeti asıl gazlama yazılım yaptıktan sonra birde kamera lazım güzel virajlar vardır abanta giderken

Yorum

Arkadaşlar sizden katılım için biraz daha çaba rica ediyorum.
        Kalabalık olmamız önemli. İlklerden olmak da önemli bunu da belirtmem gerekiyor.
        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

ben getiriyorum,eşimi ve 7 yaşında oğlumu
          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Nurettin abide eşiyle geliyor, büyük ihtimalle Erhan abide eşi ve çocuğuyla geliyor (sizin adınıza cevap verdim ama ihihi )

Ankara'lılardan hiç ses çıkmıyor, herkes kayıp?
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
              Ya aile eş sevgili çoçuk muhabbetine mi gidilecek yoksa erkek muhabbetine mi biri bi cevap versin eşini dostunu ailesini alıp gelecek olan var mı?
              ısteyen esıyle gelır ısteyen tek gelır hıc farketmez yeterkı bırlıkte olalım

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Evet Maksat muhabbet olsun keyifili bir hafta sonu için herkezi bekliyoruz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

hadı arkadaslar lısteyı guncelleyelım bı

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Merhaba arkadaşlar,

Kuzey Ege'de geçirdiğim tatil biiti ve ne yazikki işe başladım. Dijital hayattan uzak bir dönemde olduğum için son zamanlarda siteyi takip etme şansım olmadı ama gelir gelmez Abant Buluşması ile ilgili bölüme girip bilgi vereyim dedim. Ben de geliyorum, umarım Ankara'dan başka gelenler vardır. Buluşma saati ve yer herhakde henüz belli değil.

Beni de listeye ekleyebilirsiniz.
                    11- ted79 (Hakan)

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

katılan kişileri görünce yer-zaman ortak olarak ayarlanır abi.
                      bu arada Ankara ekibini gaza getirmek sana kaldı abi, Murat abi iş bahanesine unuttu bizi
                      InsigniaTEAM

Yorum

Türkiye, Basketbol Dünya kupasında Tek bir takım için Tek yürek oldu.
                        Hadi arkadaşlar bizde bizim takımımız InsigniaTeam için tek yürek olalım.
                        Türkiye Buluşması bu. İstanbul - Ataköy buluşmalarından farklı bir yeri var.
                        Ankaradan destek gelmeye başladı. 2 uye teyit etti ve geliyor. İsteyen istediği arakadaşını, sevdiği insanlarını getirebilir.
                        Devamını bekliyoruz.... güzel bir rüzgar yakalamışken buluşmaya katılım yüksek olsun isteriz.
                        Insignialar beklemez yol ister. Sahiplerine keyifli bir yolculuk için tasarlanmışlar. Kullanmak için süper bir fırsat.

Yorum

Bolu'da buluşma noktası:
                          http://maps.google.com/maps?ll=40.74...z=16&t=h&hl=tr
                          haritada 90 derece virajın olduğu noktada İstanbul'dan gelenlerin sağında-Ankara'dan gelenlerin solunda
                          Uçar'ın Yeri var. Saat 10:00'da Ankara-İstanbul buluşması ve kahvaltı burada yapıldıktan sonra Abant'a geçilecek.

İstanbul'dan hareket noktası:
                          Anadolu gişelerden sonraki ilk Opet, Mehmetçik vakfına ait Opet'ten saat 7:30'da hareket edilecek. (7:00-7:15 gibi buluşma noktasında olunmalı)

Ankara için buluşma noktası yazmadık. şimdilik Hakan abi ve Emre abi sadece siz gözüküyorsunuz. ikiniz kendinize göre orta nokta ayarlarsınız diye yazmadık. yada gişeler olabilir.

Katılacak olanlar aşağıdaki linkten her ihtimale karşı Fatih abiye cep tel. no.larını pm atarlarsa sevinirim
                          http://www.insigniateam.com/forum/in...m;sa=send;u=36
                          InsigniaTEAM

Yorum

Tamamdır arkadaşlar detayları da belirledik .... Geriye sadece katılımınız kalıyor

Yorum

Katılım listesi;
                              1- zeytin +1
                              2- erhktn +1
                              3- odak
                              4- odak
                              5- seyyah +1
                              6- sufy +1(belki)
                              7- fatih+?
                              8-Turquaz72(Gökhan)+1 ?
                              9- DiaDavidoff +1
                              10-Krz45
                              11-Ted79+?
                              12-Serdar 99 ? gelirim demişti !
                              13.Seha Saygın ?

Yorum

şu işi pazar yerine cumartesi yapsaydınız bende gelecektım
                                F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                                X