Duyuru

Collapse
No announcement yet.

28-29-30 Mayıs F1 Türkiye buluşması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 28-29-30 Mayıs F1 Türkiye buluşması

Arakadaşlar burası fazla bozulmadan biraz kırpıyorum.... Kişisel değil. Herkesin huzuru için.
    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Birazda dönüş te yaşanan olaylardan bahsedelim.

Çıkışlarda yığılma olmasın diye biz dağ yoluna soktular biraz bozuktu ama keyifliydi tek gidiş tek geliş bir q7 ile zıpladık ama yoldan dolayı zıplamamızla kaldık haha birde hayatımda ilkdefa bir tırın Motorsiklete çarptığını gördüm tam otoban gişelerinin önünde trafik o biçim ücretsiz olmasına rağmen bilmeyen insanlardan dolayı gıcık bir trafik oluşmuştu ve dur kalk yaparken Tır motoru altına aldı motor sürücüsü zor kurtardı sonraki olayı düşüne biliyorsunuzdur gişelere gelen kadar 250 metrede 3 tana kaza olmuştu ve hepsi tır ve hepsininin sağ uç noktasından araçlar aşağıda kaldığı için tır söförü göremiyor veya o dakızıyor ve ezıyor.

Daha sonra otobana çıktık ve ve biraz önce bahsettiğim q7 ile dönüşe başladık istanbul gişelerine kadar bütün köprü altlarında polisler olduğu için sağ şeridi fazla kullanamadık ama sonradan bir 520d bmw ve Vw Cady takıldı kağıthane kadar yolda bütün aksiyonları yaşadık Vw nin sürücüsü Bmw ye göre daha iyi sürüyordu ama bmw çok kötü duman oldu sırlamada 3 durumdaydı kağıthane girişinde ben dörtlülerimi yaktım ve sapağa giriş yaparken arkadan geln Vw camı açıp gittiler Bmw takipe devam ediyordu bir ara Bmw ile 3 viteste asıldık ve benim arabanın modelini okumaya başladı haha sonuçta araçlarımız çok güzel .

Milleti riske sokmadan sürelim.

Keyifli Sürüşler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Şimdilik 43 adet resim upload ettim. Daha fazlası gelecek.

http://s763.photobucket.com/albums/xx277/turquaz72/
        2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

İşleniyor...
        X