Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ege grubu havalar ısınıyor nereye gidebiliriz fikirleriniz

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ege grubu havalar ısınıyor nereye gidebiliriz fikirleriniz

İzmir ve çevre şehirlerde oturan insignia team in değerli kullanıcıları havaların ısınmasıyla buluşma zamanımız geldi gibi fikirleriniz daha önce gidip gördüğünüz beğendiğiniz yada gitmek istediğiniz yerler var ise burada paylaşırsanız ona göre bir fikir edinebiliriz evet

Nereye gidelim obaa

Ynt: Ege grubu havalar ısınıyor nereye gidebiliriz fikirleriniz

benim aklımda iki seçenek var abi; şirince, efes-Meryem ana devamında kuşadası aquapark eğlence, sonra akşam geri dönüş, diğer seçenek de günübirlik sahil şeridinden fethiyeye kadar gidiş dönüş

Yorum

Ömerim plan süper herkes nereyi istiyorsa yazsın sonra ortak bi noktada buluşalım

Yorum

aydın otobanında da ne basarız ama, ibre takla atar

Yorum

Bergama, ayvalik, cunda adası, şeytan sofrası yakın olup aklıma gelen yerler. Edremit kazdağları ve dayanırız derseniz çanakkale şehitliklere kadar seçenekler var. Hatta şu suriyeli göçmen meselesi olmada sakız yada midilli turu bile olabilir.

Yorum

Arkadaslar ben bu hafta duzceye gidiyorum. Sözde uygun görürseniz izmir grubunu temsil etmek isterim.İzmirden başka katılan olmadı sanırım. 23 nisan da canakkale için program yapabiliriz. İlerleyen zamanlarda Simav. ...daha sonra adana...daha ilerleyen zamanda Karadeniz turu. ...daha da sonralar da Batum. ..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: jamoka
              Arkadaslar ben bu hafta duzceye gidiyorum. Sözde uygun görürseniz izmir grubunu temsil etmek isterim.İzmirden başka katılan olmadı sanırım. 23 nisan da canakkale için program yapabiliriz. İlerleyen zamanlarda Simav. ...daha sonra adana...daha ilerleyen zamanda Karadeniz turu. ...daha da sonralar da Batum. ..
              Abi yavaş az kalsın rusyaya gideceksin diye korktum yemi evliyiz abi dur

Yorum

Ayda 1 kesin toplanıyoruz....

Yorum

Evet abi ayda bir buluşma çok güzel olur haftada bizi temsil edeceksin abi fatih abiden fazladan tişört varsa benim adıma alırmısın :-))

Yorum

Bence Deniz işini yaza bırakın. Bahardan faydalanın. Ot festivalini kaçırdınız Kemalpaşa Kiraz festivali ve Bayındır çiçek festivali yakınlarda olması lazım.
                    Kemalpaşaya giderseniz şöyle bir rota olabilir
                    İzmir Turgutlu. Kemalpaşa Bağyurdu yolundan Turgutlu. Ben bıraktığımda tek şerit ama keyifli bir yoldu şimdi nasıl bilmiyorum. Bağyurduna gelmeden Yiğitler Köyüydü galiba, piknik alanı var. Yeme içmesi nasıldır bilmiyorum sadece çay içmeye dururdum. Ama Turgutlu Kasaba kebapçısında köfte tavsiyemdir.
                    Rota: https://goo.gl/sPu1nw
                    --
                    Şirince, Efes Meryem Ana, Aqua yorucu olabilir. Efeste yazın kavurma olabilirsiniz, ondan sonra birde aqua da hoplayıp zıplamak zor olur.. Aquayı yaza bırakırsanız.
                    Şirince Selçuk olur. Orda bir mola mis gibi Şişçi Yaşar yapılır. Sonra Efes'e geçersiniz. Baharın çok yorucu olmaz herhalde.

2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

[quote=denz ]
                      Bence Deniz işini yaza bırakın. Bahardan faydalanın. Ot festivalini kaçırdınız Kemalpaşa Kiraz festivali ve Bayındır çiçek festivali yakınlarda olması lazım.
                      Kemalpaşaya giderseniz şöyle bir rota olabilir
                      İzmir Turgutlu. Kemalpaşa Bağyurdu yolundan Turgutlu. Ben bıraktığımda tek şerit ama keyifli bir yoldu şimdi nasıl bilmiyorum. Bağyurduna gelmeden Yiğitler Köyüydü galiba, piknik alanı var. Yeme içmesi nasıldır bilmiyorum sadece çay içmeye dururdum. Ama Turgutlu Kasaba kebapçısında köfte tavsiyemdir.
                      Rota: https://goo.gl/sPu1nw
                      --
                      Şirince, Efes Meryem Ana, Aqua yorucu olabilir. Efeste yazın kavurma olabilirsiniz, ondan sonra birde aqua da hoplayıp zıplamak zor olur.. Aquayı yaza bırakırsanız.
                      Şirince Selçuk olur. Orda bir mola mis gibi Şişçi Yaşar yapılır. Sonra Efes'e geçersiniz. Baharın çok yorucu olmaz herhalde.

abi şimdilik izmirde buluşalım diye söylediler yazın uZun yol yapalım diye konuştuk

Yorum

Konuyu güncelleyim biraz.
                        1.6 TURBO 180 bg. The Roket

Yorum

bi denize gireriz

Yorum

Abooov daha bi yere gitmediniz mi yav
                            2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

İşleniyor...
                            X