Duyuru

Collapse
No announcement yet.

13/03/2016 ANKARA BULUŞMASI

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 13/03/2016 ANKARA BULUŞMASI

Herkese merhaba,
    Malum terörizm dolayısıyla Ankara'da hayli problemli günler geçirmekteyiz.Allah vatanımızı milletimizi korusun.Şehit olan yurttaşlarımızıda Allah rahmet eylesin,mekanları cennet olsun..
    Hem bu sebeplerden hemde yoğunluktan dolayı fotoğrafları ancak bugune yükleyebildim.
    YGS sınavı ve işleri dolayısıyla aramızda olamayan arkadaşlarımız oldu umarız bir sonraki buluşmaya aktif 15kişilik listemiz tam katılım gösterir.Bende öğleden sonra katılabildim.(Söylemesi ayıp uyuya kalmışım )

Leman kültürde ilk kez görüşüp tanıştığımız bazı arkadaşlarımızla kahvaltı yapıp söyleşi yaptık.Çok sıcak ve samimi bir sohbet oldu ki öğlen 3 civarına kadar oradaydık
    Daha sonra fotoğraf çekimi için uygun bir yere gittik.Gittiğimiz lokasyondaki diğer araçların hepsini egzos seslerimizle kovduk

Dslr ile bir video denemem oldu fakat sd kartımda yer olmadığı için çok sıkıştırılmış modda çekim yaptım haliyle istenilen çözünürlüğü yakalayamadım.Birdaha ki buluşmaya çift sd kartla gideceğim

Katılan,katılamayan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.Umarım buluşmalarımız daha sık olur ve bu samimi ortamı hep birlikte daha fazla geliştiririz.

Videomuz ile başlayıp arkasından resimlere geçelim.

https://www.youtube.com/watch?v=zWr4S29UoB0

Resimlerimiz

- INSIGNIA 1.6T 180HP SEDAN COSMO + FLEXİ
    - ASTRA 1.4T 170HP HATCHBACK SPORT
    - AUDI Q5 2.0TDI 190HP QUATTRO SLINE

Ynt: 13/03/2016 ANKARA BULUŞMASI

Maşallah güzel bir birliktelik olmuş tebrikler

Bakalim izmir ekibide güzel hazırlıklar içinde

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Buluşmaları sahiplenmek çok önemli gördüğüm kadari ile sizler bu buluşmaları sahipleniyorsunuz

clapclap clapclap

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

clapclap clapclap obaa obaa
        Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Fatih kardeşim eline sağlık fotoğraflar ve video çok güzel olmuş. Ankara grubundaki arkadaşları yeni tanıdım ve hepsi çok sıcak kanlı insanlar. Bir dahaki buluşmayı iple çekiyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
          İNSİGNİA 1.6 TURBO

Yorum

Fatih Abi ellerine sağlık fotoğraflar çok güzel olmuş.Sonraki buluşmada görüşmek üzere
            2010 İnsignia 1.6 turbo

Yorum

clapclap clapclap
              34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Fatihim resimler her zamanki gibi on mumara olmuş ellerine sağlık buluşmalara ara vermeden devam edelim
                1.6t 180hp edition elegance + beyaz + opc + 2012 model + sprint booster + coilover süspansiyon + tv navigasyon + geri görüş.. vs. Vs.

1.4t 140hp edition elegance + sunroof + stil paket + beyaz/bej + opc

Yorum

Ailenizin fotoğrafçısı Fatih.Ellerine sağlık kardeş.Makina iyi olunca makinalarda daha iyi oluyor.
                  1.6 Turbo Sport Tourer Manuel Cosmo Beyaz Cam Tavan Brc Lpg

Yorum

Maşallah
                    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                    [center]

Yorum

Tebrikler.. clapclap clapclap clapclap

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                        Buluşmaları sahiplenmek çok önemli gördüğüm kadari ile sizler bu buluşmaları sahipleniyorsunuz

clapclap clapclap
                        Sevgiyle buluşuyoruz Fatih abi

Orjinal yazı sahibi: ozgurcetin
                        Fatih kardeşim eline sağlık fotoğraflar ve video çok güzel olmuş. Ankara grubundaki arkadaşları yeni tanıdım ve hepsi çok sıcak kanlı insanlar. Bir dahaki buluşmayı iple çekiyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
                        Katılım gösterip şeref verdin ustadım.Yeni buluşmalarda görüşmek üzere

Orjinal yazı sahibi: canztrk
                        Fatih Abi ellerine sağlık fotoğraflar çok güzel olmuş.Sonraki buluşmada görüşmek üzere
                        Ayaklarınıza sağlık kardeşim.Arkadaşının da hakkını yememek gerek videoyu o çekti

Orjinal yazı sahibi: Ersinanka
                        Ailenizin fotoğrafçısı Fatih.Ellerine sağlık kardeş.Makina iyi olunca makinalarda daha iyi oluyor.
                        Eyvallah ustadım.Araçlar güzel olunca fotoğraflarda güzel çıkıyor.Birdaki buluşmaya senin makineyide çekeriz artık

Orjinal yazı sahibi: Sufy

Teşekkür ederiz

Maşallah

- INSIGNIA 1.6T 180HP SEDAN COSMO + FLEXİ
                        - ASTRA 1.4T 170HP HATCHBACK SPORT
                        - AUDI Q5 2.0TDI 190HP QUATTRO SLINE

Yorum

Maşallah,tebrikler Ankara ekibine clapclap clapclap
                          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

clapclap clapclap clapclap

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

çok güzel bir buluşma olmuş, tebrikler biz sizi geçeceğiz nihahahaha Allah muhabbetinizi arttırsın

Yorum

İşleniyor...
                              X