Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kdz. Ereğli bahara giriş buluşması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kdz. Ereğli bahara giriş buluşması

Bildiğiniz gibi Kdz. Ereğli gurubu olarak diğer toplanamayan bölgelerden farklı olarak 3 kişi de olsak 4 kişi de olsak toplanabilme özelliğimiz var haha haha

Bu anlamda nasipse 1 Mart 2016 Salı günü bahara giriş toplantımızı tam kadro olarak yapacağız.

Yakınlardan, uzaklardan, bu iletiyi gören, duyan herkes davetlidir.

Yer Bozhane Kafeterya
    Saat: 19:30-20:00 gibi ordayız.

Maps:
    https://goo.gl/gVQBYN
    2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Ynt: Kdz. Ereğli bahara giriş buluşması

Superrrr obaa

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hadi hayırlısı Foto bekliyoruz, biraz farklı illerden paylaşım yapalım
      InsigniaTEAM

Yorum

Abi olmuyoki.Ben balıkesirdeyim.bursa yapsa gidecem.izmir yapsa gidecem ıkısının ortasındayım ama tık yok.
        ben bari yapayım diyecem ama bendede organızatörlük ruhu yok.
        1.6 TURBO 180 bg. The Roket

Yorum

Yorum

Bizim telefonlar dandirik olduğundan dün camerayı şarj ettim ama onunda pilinin ömrü bitmiş galiba 1 resim çekince kamera kapandı.
            Zaten resimlere sığamayacak güzellikte muhabbet ettiğimizden ne desek boş

Selçuk kardeşime çaylar çorbalar için teşekkürler, kesene bereket. İlhan abi ve Uğur kardeşime de yoğun işlerinden fırsat yaratıp geldikleri için teşekkürler.
            Güzel bir akşam geçirdik. Bir sonraki buluşmada görüşmek üzere.

Selçuk başkan, acilen kamera, gece görüş, go pro mo pro ne gerekliyse bir dahaki buluşmaya kadar tedarik edelim

Soldan: Uğur(Safran77), Ben, Selçuk(oflu6167), İlhan abi(ilo54)

Selçukla arkadaşları yolladıktan sonra özçekimimiz.

Selçuk'la benim araçlar. İlhan abiyle Uğur başka yere park ettiğinden araçları denk getiremedik

Yorum

clapclap clapclap clapclap.. tebrikler

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Maşallah tebrikler clapclap clapclap clapclap

Yorum

Güzel bir birliktekik oluşturdunuz ne mutlu size ve bize sizler böyle buluştukça bizler mutlu oluyoruz sizlerlerin yanındaymış gibi seviniyoruz tebrikler

Deniz hocam senin gibi teknoloji meraklısı bir arkadaş için pil bitti kamera çekmedi olmamış bak Ankara grubu ne güzel resimler çekip editeyip paylaşıyorlar aynı hassasiyeti senden de bekliyorum.

Yorum

Güzel bir buluşma olmuş tebrikler

Yorum

tebrikler
                      [URL=http://s1347.photobucket.com/user/serdarsemerci/media/Mobile%20Uploads/07%20ycj%2033/fbd6a128-67c0-4ebe-9883-c3653bb12d5c_zpsaf5994b4.jpg.html]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: SERKAN_10
                        Abi olmuyoki.Ben balıkesirdeyim.bursa yapsa gidecem.izmir yapsa gidecem ıkısının ortasındayım ama tık yok.
                        ben bari yapayım diyecem ama bendede organızatörlük ruhu yok.
                        İzmir yakın gelecekte yapar diye umuyoruz ihihi

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                        Güzel bir birliktekik oluşturdunuz ne mutlu size ve bize sizler böyle buluştukça bizler mutlu oluyoruz sizlerlerin yanındaymış gibi seviniyoruz tebrikler
                        Vallaha sayenizde fatih abi.
                        Selçuk üye toplamaya başladı Bizim burda da artık bi dünya insiginiya oldu aslında. Bir çalışma yapmak lazım. 100 tane kart bastırıp gördüğümüz arabanın silgecine atacağız artık

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                        Deniz hocam senin gibi teknoloji meraklısı bir arkadaş için pil bitti kamera çekmedi olmamış bak Ankara grubu ne güzel resimler çekip editeyip paylaşıyorlar aynı hassasiyeti senden de bekliyorum.
                        Bir gün önce Selçukla konuştuk. Telefonların iyi çekmediğiniz bildiğimiz için evde duran uzun zamandır kullanmadığım makineyi akşamdan şarja taktım. Ama flash bir kere patladı makine kapandı, demek pili iyice ömrünü yemiş.
                        Arabaları aynı yere park edemedik. o da bir sıkıntı oldu toplu resim konusuda. Ama Selçuk başkan Foto işine de el attı sağolsun. Bundan sonra daha iyi olacak inşallah
                        Ankara grubu da tam spontene buluşma yapacak zamanı buldu yav haha ezdi geçti bizi vallaha. Resimlerle dövdü.

Yorum

Buluşmanın küçüğü büyüğü olmaz! Öncelikle tebrikler... Resim ve düşünceler için de teşekkürler..

Yorum

İşleniyor...
                          X