Duyuru

Collapse
No announcement yet.

9 Ocak 2016 Geleneksel Kış Buluşmasına Gidiyoruz

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 9 Ocak 2016 Geleneksel Kış Buluşmasına Gidiyoruz

Geçtiğimiz seneyi hatırlayalım

https://www.youtube.com/watch?v=m_GTVtoc41g

! No longer available
    InsigniaTEAM

Yorum

Bende yarın etkinliğe Fgj siz katılacağım

Opel Türkiye etkinliğimizde test etmem için 3 günlüğüne araç tahsis etti araç full donanımlı 1.6 136 hp diezel AT bu gün öğleden sonra gidip aracı teslim aldım güzel değişik ve teknolojik bir araç navigasyonu geliştirmişler güvenlik ekipmanlarını süper olmuş , bakalım benden tam not alabilecekmi.

Şimdiden Teşekkürler Opel Türkiye ye Teşeküürler clapclap clapclap clapclap clapclap.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
        Teşekkürler Çağrı hep böyle güzel videoları zamanında bekliyoruz ihihi ihihi ihihi

Yorum

Videoyu izledim çok güzel, hepinize iyi eğlenceler, yeni videolerıda bekliyoruz. Bu arada dizel hakkındaki yorumlarını heyecanla bekliyorum

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
          Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Sedat hocam esan sen söyle nelerini kontrol edeyim ?

Yorum

İyi eğlenceler,kazasız belasız yolculuklar.
              http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
              2.0 CDTI
              Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Detaylı olarak herşeyi , izolasyon ve şanzıman motor uyumu öncelik olarak

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
                  İlk izlenimim istanbul trafiğinde çok dur kalk yaptım yakıt tüketimim yükseldi birde araç toparlayıp ivmelenmeye başlayınca keyifli gidiyor ama çok nadir ilk ivmelenme biraz gecikiyor gibi geldi ama çok extrem bir sürüş beklemeyenler için çok güzel sessiz ve konforlu geldi sport ve tour tuşları çok ayrık olmuş birde menülerine alışamadım

Yorum

iyi eğlenceler insignia team.. etkinliğe katılacak bütün dostlara iyi yolculuklar.. obaa urock oleyy

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
                      İlk izlenimim istanbul trafiğinde çok dur kalk yaptım yakıt tüketimim yükseldi birde araç toparlayıp ivmelenmeye başlayınca keyifli gidiyor ama çok nadir ilk ivmelenme biraz gecikiyor gibi geldi ama çok extrem bir sürüş beklemeyenler için çok güzel sessiz ve konforlu geldi sport ve tour tuşları çok ayrık olmuş birde menülerine alışamadım
                      Öncelikle hatasız kazasız binersiniz inşallah...

Ayrıca videoyu izlerken kendimizi aranızda hissetmedik değil..

İleriki zamanlarda yeni etkinliklerinizde buluşabiliriz inşallah..

Sonra alışıp da eskiyi getir yeniyi götür yapmayasınız? clapclap oleyy

Yorum

Son dakikaya kadar günü birlikte olsa gelip gece dönerim düşüncesi ile avuttum kendimi... Maalesef bu güzel aileye katılamıyorum gibi "cümleyi olumsuz bitirmeyi halen istemiyorummmm ouuf...
                        Herkese huzur, keyif dolu bir gezi diliyorum. Emeği geçenlere şimdiden teşekkürler...
                        Video çok güzeldi Çağrı
                        Fatih abi 3 günlük neymiş.. O aracın sana sınırsız yakıt kartı ile hibe edilmesi lazım cool

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Malesef yarın etkinliğe katılamıyorum. Bu sefer kısmet değilmiş

Çantamı saklamanızı istesem çok mu şey istemiş olurum

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Çağrı kardeşim ellerine sağlık
                            Emeği geçen herkese teşekkürler
                            Bu sene daha da iyi bir video bekliyoruz
                            Bir de dönüş videoları parayla alanilir miyiz

Fatih Hocam'ı bu sefer 200 den sonra yakalayabilirsiniz

Şimdiden çok keyifli bir haftasonu
                            Dikkatli sapa sağlim gidin ve dönün

Yorum

Çağrı video super olmus eline saglik.
                              Ankara dan biz yola çıktık

Yorum

yola çıkacam da bizimkilerin gönlü olursa öğlen oldu
                                2015 leon fr

Yorum

İşleniyor...
                                X