Duyuru

Collapse
No announcement yet.

14 Haziran 2015 Malatya Buluşması.....

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 14 Haziran 2015 Malatya Buluşması.....

Masallah Rabbi mutlulugunuzu daim etsin
    2015 leon fr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mstfkls
      Orjinal yazı sahibi: insgna44
      Orjinal yazı sahibi: sirius
      Murat abi ben Mehmete binmedimki , sadece havaalanından çıkarken Mehmet kullandı , onun haricinde akşama kadar Mehmet benim arabaya bindi valla , şoförlüğünü yaptım , kurtulamadım adamdan haha haha

yan koltuk , arka koltuk benim yerim değil abi , yapamıyorum , nefes alamıyorum

ama sıkıntı yok şoförlüğümü yapabilirsin diyosan , birdahaki sefere seve seve direksiyona geçerim ihihi ihihi
      Valla ben çok memnundum ya harika, direksiyonu veriyorsun keyfine bakıyorsun haha haha haha haha Mustafa candır
      Fatih abi heyecandır..
      o zaman bize bir de patlıcan lazım haha haha
      Hayırdır patlıcan mı lazım oldu
      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

şimdi tüm katılımcılar içlerini bir güzel dökmüş maşallah , hepsini ayrı ayrı keyifle okudum valla Malatya'ya ilk kez gitmeme rağmen gerçekten ciddi anlamda beğendiğim şehirlerimiz arasında
        yerini aldı hemen . Hayal ettiğimden ziyade çok daha güzel , şirin , insanları sıcak kanlı , sevecen , trafiği olmayan , bizim gibi istanbuldan kaçıp gitmek isteyenler için biçilmiş kaftanlardan biri yani ihihi

Bir gün burayı terk edip göç edebilirsem ne yalan söylim , gider Malatya da yaşarım seve seve

hayatım boyunca yurt içi , yurt dışı çok uçağa bindim ama ilk kez böyle bir iniş tecrübesi yaşadım Malatya pistinde.. tekerler yere değdiğinde kemeri takılı olmayan var mıydı uçakta bilmiyorum ama eğer
        varsa tekerler yere vurduktan sonra tavana ulaşmıştır kafası herhalde çünkü ben uyukluyordum iniş esnasında , bir anda tekerler ciddi anlamda sert bir şekilde piste vurunca benim vücut koltuktan ayrıldı
        birden fırladı yukarı doğru ama kemer sağolsun hemen yakaladı beni haha haha sonra uyku sersemi baktım sağa sola hepimiz noluyo lan pistonlar kırıldı , tekerler koptu herhalde diye bi yandan makara
        bi yandan da g. korkusu eşliğinde indik uçaktan ihihi ihihi zaten uçaktan indik , bagajımız yoktu..uçağın merdivenlerinden inip çıkış kapısına kadar yürüyüp karşılama ekibine sarılana kadar geçen süre en
        fazla 2 dakikaydı , mükemmel derecede pratik bir havaalanı yani haha haha

hatta şöyle de bi durum var , ben uçağa binerken sabah baktım uçağın adına Firdevs yazıyodu..dedim abi içimde bi kuşku var , bu uçaktan bize hayır gelmez indikten sonra da kayısı bahçesine giderken o uçakla
        geldiyseniz onunla akşama yine onunla dönersiniz muhabbeti geçti.. bende hemen telefonu elime aldım , en yakın havaalanı olan Elazığ'dan uçak bileti baktım..bulamadım bilet ama eğer bulsaydım , biletlerimizi
        yakıp elazığdan binicektik uçağa o kadar yani ama bulamayınca ne yapalım kaderimiz buymuş diyip razı geldik ama çok şükür akşam gittiğimizde o uçak yerine başka bir uçak vardı ,hatta sabahkine göre çok
        çok daha iyiydi koltuklar ferahlık falan..

gün boyunca çok eğlendik . gezdik , tozduk , güldük , yedik , içtik... hele bir kahvaltı yaptık , yani nasıl söylim ki bilmiyorum , hayatım boyunca o kadar çeşidi bir arada görmedim yani . masa doldu önümüzde ;
        hala getiriyolar arkadaş..bıkmadan usanmadan dolduruyolar masayı yiyebildiğimiz kadar yedik ama yinede Allah affetsin kaldı ister istemez.. kahvaltısından , yemeğine , çayına , çorbasına kadar herşey
        mükemmeldi.. hele sohbet muhabbet güzelliğine hiç girmiyorum , ondan sonra perşembeleri ara sıra Malatya'ya gitmek zorunda kalacağız yoksa

defalarca söyledik ama son kez buradan Murat abime , Mehmetim ve Fatih kardeşime tekrar tekrar teşekkür ederim , hakkınızı helal edin.. en fazla 12 saati beraber geçirmemize rağmen hakikaten birkaç günlük
        geziymiş gibi keyif aldık..

ilk kez beraber bir gün geçirdik ama 1 dakikasında bile yabancılık çekingenlik v.s. çekmeden kırk yıllık dost kıvamında keyifli zaman geçirdik.. Malatyadaki güzel insanlar , en kısa zamanda İstanbula bekliyoruz
        biliyosunuz yani , kaçışı yok zaten gelmesenizde biz yine bir boşluk bulup damlarız oraya sıcaklığınız , cana yakınlığınız herşeye bedel , Allah razı olsun..

obaa obaa obaa obaa obaa obaa obaa obaa obaa obaa clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap obaa obaa obaa obaa obaa obaa obaa obaa obaa obaa obaa obaa obaa obaa

Biraz geç oldu kusura bakmayın ancak girebildim siteye :/ angle angle zahmet edip sabahın o saatinde uyanıp İstanbul'dan buralara gelen herkese teşekkür ederim... Tabi Tunceli den gelen Gökhan'ada ayrıca teşekkür ediyorum obaa obaa obaa obaa srk oleyy clapclap clapclap clapclap oleyy clapclap
        2014 NİSSAN QASHQAİ 1.5 DCİ

Yorum

Malatya demişken Malatyanın ürünleri ile buluştum....

Dün bizim semtteki "Malatya pazarı" adı ile kurulmuş esnaf bakkalından alış veriş yaptım.
          Değirmen bulguru, Esmer bulgur, biber - domates salçası, pul biber, isot, kimyon alıp evde etsiz çiğ köfte partisi yaptım. Bir de sır olduğu için yazmadığım bir kaç ürün daha katarak 1 saatlik yoğurmayla çiğ köfteyi tamamladım.
          Ailecek bir ziyafet çektik.
          Sonunda bir de kuru kayısınızın tadına baktık.
          Et olmadan da bir lezzet diyarına dalmış olduk. Malatyanın herşeyi bukadar lezzetliyse orada yaşayanlar çok şanslı.

Selamlar olsun.

Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
            Malatya demişken Malatyanın ürünleri ile buluştum....

Dün bizim semtteki "Malatya pazarı" adı ile kurulmuş esnaf bakkalından alış veriş yaptım.
            Değirmen bulguru, Esmer bulgur, biber - domates salçası, pul biber, isot, kimyon alıp evde etsiz çiğ köfte partisi yaptım. Bir de sır olduğu için yazmadığım bir kaç ürün daha katarak 1 saatlik yoğurmayla çiğ köfteyi tamamladım.
            Ailecek bir ziyafet çektik.
            Sonunda bir de kuru kayısınızın tadına baktık.
            Et olmadan da bir lezzet diyarına dalmış olduk. Malatyanın herşeyi bukadar lezzetliyse orada yaşayanlar çok şanslı.

Selamlar olsun.

Saol nurettin abi.. her yörenin kendine has güzellikleri var.. afiyet olsun.. kuru kayısı göndereyim size.. yaş kayısının mevsimi deil yoksa ondanda bir paket yapardık..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Sağolun. Fatih abiye hep bir ikramlar geliyor. O da paylaşıyor.

Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

İşleniyor...
              X