Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ANKARA ... 2014ün ilk buluşmasına hazır mısınız?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ANKARA ... 2014ün ilk buluşmasına hazır mısınız?

Vallahi 4 gözle organizasyon bekliyorum. Hafta sonları boş boş durmak canımı sıkıyor. Buluşalım, gezelim, bir şeyler yiyelim, kafe de buluşalım, tavla yada okey oynayalım, mangal yakalım, araba yıkayalım... Ama bir şeyler yapalım... İstanbul buluşmaları imrendiriyor beni vallahi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ersin_58
      Vallahi 4 gözle organizasyon bekliyorum. Hafta sonları boş boş durmak canımı sıkıyor. Buluşalım, gezelim, bir şeyler yiyelim, kafe de buluşalım, tavla yada okey oynayalım, mangal yakalım, araba yıkayalım... Ama bir şeyler yapalım... İstanbul buluşmaları imrendiriyor beni vallahi
      özelden numaranı gönder whatsapp grubuna ekliyim.

Bu arada What's app grubu kurduk.
      Lütfen ankara üyeleri bana özel mesaj yolu ile telefon numaranızı ve adınızı soyadınızı yazın.
      Çekilişle araba veriyoruz demek isterdim ama şimdilik bu video ile yetinin. What's app a ekliyim sizide.
      https://www.youtube.com/watch?v=220eDU5X-vY
      Insignia 1.6T Cosmo + Navi Paket - Metro Mavi 2011
      Astra J 1.4 T Enjoy Active - Olimpik Beyaz 2013

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ua731
        Fatih Abicim çok güzel bir şekilde aktarmışsın düşüncelerini, arkadaşlardanda destekleyenler var gördüğüm kadarıyla.. Ama şöyle ki senin dediğin sistem ankara'da

yürümez abicim.. Bunu ben bir ankaralı olduğum için söylüyorum, bildiğimden söylüyorum.. Benim esas söylemek istediğim pek anlaşılmadı galiba.. Duyurular kısmına

neden eklenmiyor? ve neden bu konu sürekli yer değiştiriyor.. Ben kendim bilmiyor muyum genel sohbet kısmına yazılmayacağını !! buluşmaların forumda yerinin farklı

olduğunu? Tabikide biliyorum fakat ankara grubu yeni yeni biraraya gelmeye başladığından ve yeni yeni bir takım şeyler yapıldığından sistem düzene girene kadar bu

şekilde herkesin görebileceği, herkesin kolayca haberini okuyabileceği en azından buluşmanın olduğunu rahat bir şekilde duyabileceği düşüncesiyle genel sohbet

kısmına açıyorum buluşma ve organzasyonlarımızı.. Fakat site sorumluları konunun yanlış yere açıldığını görüp hemen organizasyon başlığı altına taşıyorlar !! Şikayetim

budur.. haaaa eyvallah.. burdan taşıyan arkadaşa soruyorum o zaman ... Tamam taşıdın, güzel iyi hoş.. Hata bende buda kabul.. Madem taşıdın neden duyurular

kısmına eklemedin

Şimdi daha net anlaşıldığımı düşünüyorum.. Saygılar ..
        Zihnican Bey,

Sizin yürütemediğiniz ve yürümeyeceğini kabul ettiğiniz bir işin suçu neden bizim oluyor anlamış değilim
        Buluşma konusunun yeri bu iş için bir bahane olamaz.
        Duyuru kısmı ise; ortada kesin birşey olmadan duyuru kısmına ekleyip çıkarmanın da çok bir anlamı yok. Daha önce birçok Ankara buluşmasının linki duyuru bölümünden verildi.
        Buluşmalarınızla ilgili sadece bizim değil de belki sizinde eksik yaptığınız daha önemli şeyler vardır

Fatih abi sürekli bir araya gelen İstanbul üyelerinin tecrübesini aktardı.
        Ankara üyelerininin de aynı noktaya, birlik ve beraberliğe gelmesi için yeni birşeyler keşfetmeye gerek yok diye düşünüyorum.

Geçen ay yazıp sildiğim mesajımı buraya ekleyim, belki silmeseydim daha iyiydi.

Orjinal yazı sahibi: cagri
        Valla burak çok konuşamadık ama beni hiç ilgilendirmiyor desem bu saatten sonra yeridir.. Daha öncedende yazdığım gibi biri yapsın gene destekte bulunucam ama ben böyle bi konu açmam herhangi bir organizasyon başlatmam
        başlatınca da iptal etmemek lazım
        şahsen dışardan gördüğüm gözle söylüyorum, iptal için sebep yok, karar yok hatta iptal olmasın diyen üyeler var.
        geneli düşünürseniz, doğru şekilde iletişim kurarsanız neden buluşma yapamayasınız.

Yarın iptal olmuştur arkadaşlar bilgilerinize.. Haftaya pazar yani 2 Şubat Pazar saat 13:00 'de AOÇ de görüşmek üzere..
        InsigniaTEAM

Yorum

Çağrı bey üstünüze alınmanıza gerek yok.. Bunlar benim düşüncelerim.. Yeteri kadar önem ankara grubuna verilmiyor diye bişiy demiyorum.. Şu istanbul ankara kıyaslamasınıda bi kenara bırakalım.. Sizin çok hoş oturmuş bir düzeniniz var.. Biz bunu oturtamadık.. Düzene girene kadar bize bi şekilde katlanabilirsiniz bazı töleranslar gösterebilirsiniz diye düşünmüştüm.. Daha öncede belirttiğim gibi bundan sonra organizasyon yapacak arkadaşa yardımlarımı bir borç bilirim.. Burak arkadaşımız şu an çok güzel işlerin başlangıcını yaptı zaten.. Sonuna kadarda destekçisiyim.. Duyurular kısmına gelecek olursak.. Daha önce benim ayarladığım organizasyonlar içinde özel olarak duyurular kısmına her defasında eklensin diye özel istekte bulunmadık (biri hariç).. Siz değerli site sorumluları işinizi eksiksiz yapıyorsunuz zaten fakat sonuncuda gereken önemi vermediğinizi düşünüyorum.. Bu benim düşüncem konunun daha fazla uzamasına gerek yok.. Biz sizi sizde biz ankarayı anladınız diye düşünüyorum.. Teşekkürler
          1.6 Turbo 180 hp Cosmo - Flexride - DVD 800 (2012)
          -
          1.4 TSI 160 hp DSG VW CC - Exclusive (2015)
          -
          2.4 D5 185 hp Volvo XC90 (2006)

Yorum

Bu arada başlatınca iptal etmemek lazım kısmını da söyliyim.. Biz eğer o gün buluşsaydık ben, burak ve bi asker arkadaşımız vardı.. Geri kalan herkesin işi vardı..
            -
            -

Yorum

Bu arada başlatınca iptal etmemek lazım kısmını da söyliyim.. Biz eğer o gün buluşsaydık ben, burak ve bi asker arkadaşımız vardı.. Geri kalan herkesin işi vardı..
              2010 yılının başında (ocak-şubat) buluşalım dedik, 4-5 kişiden okey aldık.
              ben Gebze'den kalktım geldim, Fatih abiyle Gökhan abi beni metrobüsten aldı Çamlıca tepesine çıktık, başka gelen olmadı.
              sadece 3'ümüz vardık. 7 mart 2010'da 2.buluşmamızda 5 kişiye çıktık. Şimdi geldiğimiz konum ortada.
              bundan daha iyi bir kılavuz olamaz sanırım
              İnanmak yeterli.
              InsigniaTEAM

Yorum

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.. Anladım ne demek istediğinizi .. Bende yanlış anlaşılmadım umarım
                -
                -

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BRK
                  Orjinal yazı sahibi: ersin_58
                  özelden numaranı gönder whatsapp grubuna ekliyim.

Bu arada What's app grubu kurduk.
                  Lütfen ankara üyeleri bana özel mesaj yolu ile telefon numaranızı ve adınızı soyadınızı yazın.
                  Çekilişle araba veriyoruz demek isterdim ama şimdilik bu video ile yetinin. What's app a ekliyim sizide.
                  https://www.youtube.com/watch?v=220eDU5X-vY
                  Arab kalsın Burak abi buluşma yeterli

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

İşleniyor...
                  X