Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Vites altı ledciler buluşuyoruz:)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Vites altı ledciler buluşuyoruz:)

Öncelikle hepinizden ayrı ayrı özür diliyorum bir türlü müsait olup haber veremedim.Konu başlığından da anlaşılacağı gibi 8 Haziran Cumartesi günü mini bir buluşma eşliğinde ledsiz insignia kalmasın kanımca Ankara'da olan arkadaşlarımın dışında çevre illerden de gelip buluşmamızı şereflendirecek tüm arkadaşları beklerim.Liste oluşturabilirsek eğer,bende ona göre malzeme listesi yazarım.Araç başı 20 dk sürer gibi geliyor tahminimce.Ancak en büyük sorun bize elektrik hattının olduğu garaj gibi bir yer lazım..
    Insignia 1.4 Turbo Elegance

Ynt: Vites altı ledciler buluşuyoruz

Kardeşim ilgin için teşekkürler. Aslında bende ankarada etkinlik nie yok diye düşünüp duruyordum. Malum öğrencilik bilirim ki zor ve stresli bir durum. Ben Cumartesi Ankara da olamıycam şahsen kusura bakmayın şimdiden. Pazar günü Ankara'da olucam ama. Cumartesi yozgattayım. Olur da gitmezsem yazarım burdan ilgine çok sağol. En kısa sürede görüşmek dileğiyle. Teşekkürler ve saygılar, sevgiler.

Yorum

Akşam 20:30 gibi çay-sohbet için müsait olanlar varmı

Yorum

Ankara ses ver ya... Nerede eski organizasyonlar, hey gidi hey...
        Ledleri de yapamadık bir türlü Haber bekliyorum vallahi. Bi İftar yada iftar sonrası çay ve sohbet için bi buluşma düzenliyelim.

Yorum

İftar sonrasi cay olur
          2014 b8 passat 1.6 tdi dsg highline navi&hayalet gosterge

Yorum

Bugün müsait olanlar varsa toplanabiliriz... Saat : 21:30 da.

Yorum

Ankara dışındaki fanatikler için led uygulaması hakkında küçük bir video isteriz, bizi kırmazsınız umarım

Yorum

İşleniyor...
              X