Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2013 DÜZCE RAFTİNG ETKİNLİĞİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 2013 DÜZCE RAFTİNG ETKİNLİĞİ

Arkadaşlar ruftıngte aklımda kalan çok güldüğüm bir anıda var unutmadan paylaşayım , botlara binmeden önce ordaki hocalardan biri bilgi veriyor şöyle yapacaksınız botta falan filan, birde dediki hoca arkadaşlar bu lafımı iyi dinleyin Bot'a binmeden önce temiz üst başlarınız olduğu çantanızı otobüse koymayı unutmayın biz her seferinde söylüyoruz ama illaki iki çıkıyor unutan dönüşte çıplak elbisesiz dönmek zorunda kalıyorlar dedi bende içimden bu kadar anlattıktan sonra hangi enayi unutur çantalarını dedim , neyse ruftıng bitti duş aldık elbiselerimizi giyindik bindik otobüse Erhan'la kardeşine baktım sudan çıktıkları gibi oturuyorlar arabada siz niye böylesiniz dedim Erhan'ın kardeşide dediki abi hani o hocanın anlattığı o kişi varya biz onlarız dedi ben koptum orda hoca okadar anlattığı halde Erhan elbiselerini arabasının bagajında bırakmış haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YK34
      Orjinal yazı sahibi: kdristnbl
      Orjinal yazı sahibi: _ToLGa_
      4 lastik var direksiyon falan war mi
      bizimkilerde direksiyon çok yumuşak sizinki çok sert fark bu
      Vaybe demek sende Tolganınkini tuttun Deli Kadirim
      Demek 1.4lerinki sert oluyormuş sende bunun farkına vardın yani haha haha haha

haha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
        Arkadaşlar ruftıngte aklımda kalan çok güldüğüm bir anıda var unutmadan paylaşayım , botlara binmeden önce ordaki hocalardan biri bilgi veriyor şöyle yapacaksınız botta falan filan, birde dediki hoca arkadaşlar bu lafımı iyi dinleyin Bot'a binmeden önce temiz üst başlarınız olduğu çantanızı otobüse koymayı unutmayın biz her seferinde söylüyoruz ama illaki iki çıkıyor unutan dönüşte çıplak elbisesiz dönmek zorunda kalıyorlar dedi bende içimden bu kadar anlattıktan sonra hangi enayi unutur çantalarını dedim , neyse ruftıng bitti duş aldık elbiselerimizi giyindik bindik otobüse Erhan'la kardeşine baktım sudan çıktıkları gibi oturuyorlar arabada siz niye böylesiniz dedim Erhan'ın kardeşide dediki abi hani o hocanın anlattığı o kişi varya biz onlarız dedi ben koptum orda hoca okadar anlattığı halde Erhan elbiselerini arabasının bagajında bırakmış haha
        haha haha haha
        Sağlamcı adam elbiselerini en garanti yere bırakmış. haha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
          Kadir şu fotoyu görünce küçükken arabanın ön koltuğunda oturupta polis görünce aşağı saklanmam aklıma geldi haha haha

sen 15. videoyu bi seyretsene cagrı düşüyorum bi daha biniyorum bota nasıl oluyo bende anlamadım düşmeye gerek yok fotoların çoğunda ben kayıplardayım
          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
            Kadir şu fotoyu görünce küçükken arabanın ön koltuğunda oturupta polis görünce aşağı saklanmam aklıma geldi haha haha

sen 15. videoyu bi seyretsene cagrı düşüyorum bi daha biniyorum bota nasıl oluyo bende anlamadım düşmeye gerek yok fotoların çoğunda ben kayıplardayım
            Düşen benim, sen düşecekken dönüyorsun bota.Renklerimiz aynı dikkatli bakınca anlaşılıyor.Bu arada 7-8 saniye suyun içinde kalmışım. alala ben 1-2 saniye kaldığımı düşünüyordum.
            INSIGNIA 1.364 CC

Yorum

aynen orda nasıl olduysa dönmüşüm sen baya bi suyun altında kalmışssın abi ya iyiki botun altında falan kalmadın
              kardeşim kardeşim korkma ben burdayım
              Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

F10 Msport

Yorum

aynen orda nasıl olduysa dönmüşüm sen baya bi suyun altında kalmışssın abi ya iyiki botun altında falan kalmadın
                Botun altındaydım ellerimle botu kenara çekip öyle çıktım dışarı.
                O kime bağırıyormuş sonradan izledim anlam veremedim.
                INSIGNIA 1.364 CC

Yorum

Orjinal yazı sahibi: orhan
                  Botun altındaydım ellerimle botu kenara çekip öyle çıktım dışarı.
                  O kime bağırıyormuş sonradan izledim anlam veremedim.
                  gökhana bağrıyodu herhalde bende videoda gördüm

F10 Msport

Yorum

Bot altında baya kalmışsın bravo Orhan

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

INSIGNIA 1.364 CC

Yorum

İşte InsigniaTeam Ruhu

Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

obaa obaa obaa
                          www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Resimler Güzel Çıkmış

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                              Resimler Güzel Çıkmış
                              eeee kım cektı

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
                                Orjinal yazı sahibi: FacomX
                                Resimler Güzel Çıkmış
                                eeee kım cektı