Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jant bijon uçları renk değişimi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Jant bijon uçları renk değişimi

Merhaba arkadaşlar tekrar aracımı geçen hafta yıkamaya vermiştim sanırım yıkamacı abi lastik parlatıcımı jant parlatıcı olarak algılamış jantlarda pek bir şey yok ama bijon uçları griden beyaz oldu bölge bölge su tuttum yıkadım sonuç değişmedi nasıl eski haline gelir?
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.

Kimyasal etki olduğu için ya boyatacaksiniz yada yenisi alacaksınız en kötü mevcutu kullanırsınız
    geçmiş olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Çok sağolun bakalım bir süre daha kullanayım belki jant boyama yerlerinde boyatabilirim teşekkürler

Yorum

Bijon kapakları plastik. Siz bile boyayabilirsiniz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hangi boya ve fırça ile boyamamı tavsiye edersiniz? Plastik boyası olarak aynı tonu nasıl tuttururum? Siyaha boyamak sanırım daha garanti olacak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Steve_Rogers06 View Post
            Hangi boya ve fırça ile boyamamı tavsiye edersiniz? Plastik boyası olarak aynı tonu nasıl tuttururum? Siyaha boyamak sanırım daha garanti olacak.
            piona black sprey alın birde sprey vernik. Yere gazate serip ustune sralayın. önce boyayı vurun,kuruduktan sonra verniği. Eskisinden güzel olacak.

Yorum

Tesadüfen bulduğum bir oto aksesuarcı piano black boya da yapıyormuş rica ettim benim kapakları da boyadı sonuç:mükemmel görseli paylaşıyorum sprey boya ile 2 kat yaptı arkadaş sağolsun. Jantlar metalik gri çok güzel duruyor ama piano black boyatsam mı diyorum ama sonra hep orjinalini makbuldür deyip vazgeçiyorum.
              Ekli Dosyalar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Steve_Rogers06 View Post
                Tesadüfen bulduğum bir oto aksesuarcı piano black boya da yapıyormuş rica ettim benim kapakları da boyadı sonuç:mükemmel görseli paylaşıyorum sprey boya ile 2 kat yaptı arkadaş sağolsun. Jantlar metalik gri çok güzel duruyor ama piano black boyatsam mı diyorum ama sonra hep orjinalini makbuldür deyip vazgeçiyorum.
                Güzel olmuş,zaten piona black olmuş.Pırıl pırıl parlıyo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

piona black sprey alın birde sprey vernik. Yere gazate serip ustune sralayın. önce boyayı vurun,kuruduktan sonra verniği. Eskisinden güzel olacak.
                  Aklınla bin yaşa kardeş, sprey boya var , vernik de var , yarın ben de boyayacağım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post

Aklınla bin yaşa kardeş, sprey boya var , vernik de var , yarın ben de boyayacağım
                    işine yaradığına sevindim abi

Yorum

Ben kendim bijon kapaklarını sarıya boyamıştım..5 yıl oldu...Boya tutsun diye önce zımpara attım..Boyadıktan sonra üstüne birde vernik attım..Çok iyi oldu...Tek sıkıntı boyadıktan sonra kurusun diye güneşe bırakmıştım...Karga birini kapıp götürdü )

Yorum

20160511_154328.jpg

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post
                          Ben kendim bijon kapaklarını sarıya boyamıştım..5 yıl oldu...Boya tutsun diye önce zımpara attım..Boyadıktan sonra üstüne birde vernik attım..Çok iyi oldu...Tek sıkıntı boyadıktan sonra kurusun diye güneşe bırakmıştım...Karga birini kapıp götürdü )
                          Helal kargayaihihi

Yorum

Valla gözümün içine baka baka al götürdü abi hahahahahaha

Yorum

İşleniyor...
                            X