Duyuru

Collapse
No announcement yet.

3d paspas tavsiye

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 3d paspas tavsiye

Merhaba,

aracımda fabrika çıkış halı paspaslar var, köy ortamında çok sıkıntı çıkarttı. Yedek olarak 3d plastik paspas almak isyorum. koku yapmayacak, kaliteli tavsiye edebileceğiniz marka var mıdır?

Şuan markasını hatırlayamadım ama rus malı bir paspas vardı, piyasadan seçenek bulduysanız bu marka veya değil diyebilirim.
    InsigniaTEAM

Yorum

L Locker iyidir, kullanıyorum

Yorum

Orjinali tavsiye ederim, pahalıdır ancak çok kaliteli. Ben aracımı ilk aldığımda almıştım (2 sene önce) şuan ne kadardır bilmiyorum

Yorum

cevaplar için teşerkkürler. L.locker çok övülen bir marka ülkemizde malesef çok taklidi varmış. L.locker seri numarasından orjinalliğini sorgulatıyormuş. Bir yerde buldum internette firmaya orjinal doğrulanabilir mi diye sordum ama sağolsun cevap vermedi. Servise orjinalini sordum 564 TL gibi absürd fiyat verdi. Geçici olarak işim görülsün diye "Rizline" marka Türk malı ürün aldım 149 TL ye. Almak isteyen olursa bilgi vereyim ; Bir kaç gün hafif koku yaptı, şimdi kalmadı. şöför ve yolcu tarafı klipsleri var tam otoruyor. arka taraf klipsleri yok malesef, ama onlar da tam oturuyor, kenar bariyerleri de yüksek. şaft kısmını da kapatıyor. Orta kalite bir ürün, iş görüyor. mükemmel diyemem.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: merodsi View Post
            cevaplar için teşerkkürler. L.locker çok övülen bir marka ülkemizde malesef çok taklidi varmış. L.locker seri numarasından orjinalliğini sorgulatıyormuş. Bir yerde buldum internette firmaya orjinal doğrulanabilir mi diye sordum ama sağolsun cevap vermedi. Servise orjinalini sordum 564 TL gibi absürd fiyat verdi. Geçici olarak işim görülsün diye "Rizline" marka Türk malı ürün aldım 149 TL ye. Almak isteyen olursa bilgi vereyim ; Bir kaç gün hafif koku yaptı, şimdi kalmadı. şöför ve yolcu tarafı klipsleri var tam otoruyor. arka taraf klipsleri yok malesef, ama onlar da tam oturuyor, kenar bariyerleri de yüksek. şaft kısmını da kapatıyor. Orta kalite bir ürün, iş görüyor. mükemmel diyemem.
            orijinal kauçuk paspası 5 yıldır kullanıyorum hala ilk günkü gibi. Opelgm.com 'da orijinal paspası daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
            2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Biraz geç oldu ama bende llocker kullandım önceki aracımda iyiydi.. şimdi sahler marka aldım 4.5d diye geçiyor 150 TL kokusuz beklentimin üstünde çıktı.. klipsleri tam oturuyor arkakar içinde klips gondermisler ama takmadım tavsiye ederim..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

İşleniyor...
              X