Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Camlardaki su, kireç izlerini çıkarmak

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Camlardaki su, kireç izlerini çıkarmak

Berker Abi'nin sitesinde denk geldiğim bir konu.Benimde buna benzer bi sorunum var.Camı hafif nemli bezle sildikten sonra küçük küçük lekeler görüyorum.Sanıyorum ki sudaki kireçten kaynaklanan lekeler bunlar.Bu lekeleri temizlemek için orada beyaz sirke öneriliyor.Acaba IPA kullansak yine beyaz sirkenin yaptığı etkiyi yapar mı diye merak ediyorum..

Ynt: Camlardaki su, kireç izlerini çıkarmak

Elındekı UQD ıle bir silmeyi dene bakalım bir .
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Boya üzerinde kullanıldığında bazılarını çıkardığını, bazılarını daha belirginleştirdiğinden bahsediliyor ama denemekten birşey kaybetmem

Yorum

yok yahu . uqd içindede zaten ipa var birşey olmaz
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Tamam abi. En kısa zamanda deniycem.

Yorum

valla ömür hocam biraz amatörce olacak ama ben camsillle cıkarıyorum öyle lekeleri işe yarıyor:-)
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

zaten cam temızlık maddesi kullanılsa bu lekelerde oluşmaz

Yorum

İşleniyor...
              X