Duyuru

Collapse
No announcement yet.

KIŞIN ARAÇ YIKAYAMIYORUM.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: KIŞIN ARAÇ YIKAYAMIYORUM.

Tek olcan kafan dinç olcak arkadaş.Diğer türlü apartman hayatı sinir stres araban bile başına dert
    2016 - İNSİGNİA - SPORT + STİL PAKET - BEYAZ

Yorum

Kesinlikle müstakil ev çok güzel bir olay, geçen hafta arkadaşlara misafirliğe gittik, 2 canavar bizim, 2 canavar onların tabi çocuklar kudurdu, arkadaş diken üstündeydi, daha önce alt komşuyla gürültü yüzünden kavga etmişler, ha şimdi geldi ha şimdi gelecek diye stres yaptı. Tavsiye ederim imkan varsa almak mantıklı. Basınçlı yıkama makinası, polisaj makinası, cilalar, fazla eşya vs garaja koy. Arabanı yıka garaja koy, yok kirlenmiş, yok dolu yağmış, yok güneş yakmış hiç korkun olmuyor. Hele hele şömine başlı başına bir sebep müstakil ev için.
      ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Müstakil ev gibisi var mı ya...
        Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

İstanbulda ne gezer müstakil ev...Şanslısınız...

Yorum

Müstakil olmasa bile ikiz dubleks var terastan salıyom hortumu tertemiz yapıyorum komşumda çok iyi sağolsun arada onun kinede su tutuyorum ama içini süpürmek zor oluyor çakmaklığa takılan süpürgelerden alacağım iş görür mü?

Yorum

Kesinlikle çakmak dan beslenen araç içi süpürge almayın. Hiç bir işinize yaramaz.
              Şunları tavsiye ederim;

http://www.hepsiburada.com/bosch-pas...RBSC06033B9001

http://www.hepsiburada.com/black-dec...jzYaAl188P8HAQ

2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                Kesinlikle çakmak dan beslenen araç içi süpürge almayın. Hiç bir işinize yaramaz.
                Şunları tavsiye ederim;

http://www.hepsiburada.com/bosch-pas...RBSC06033B9001

http://www.hepsiburada.com/black-dec...jzYaAl188P8HAQ

bu fiyatlar ne olmuş böyle. Bende PAS 18 Li var. Bataryalı-çantalı şekilde 230 TL ye aldım ve daha 1 yıl bile olmadı... verdiğiniz linkte bataryasız 300 TL. maad
                Fikrin kadar varsın!

Yorum

Bunların fiyatı tuzluymuş hakkaten en iyisi eski usul süpürgeye devam edeyim zaten arabada pek birsey yiyip içirtmiyorum kimseye

Bej rengi kumaş koltuk nasıl temizlenir araca çok yakışıyor ama acayip kirlendi tavsiyesi olan var mı konuyu kirlettim helaledin yeni konu açmak istemedim.

Yorum

sonax'ın köpüğü var, hem koku gideriyor hem temizliyor onu kullan bayağı işe yarıyor
                    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mamlamoz
                      Bunların fiyatı tuzluymuş hakkaten en iyisi eski usul süpürgeye devam edeyim zaten arabada pek birsey yiyip içirtmiyorum kimseye

Bej rengi kumaş koltuk nasıl temizlenir araca çok yakışıyor ama acayip kirlendi tavsiyesi olan var mı konuyu kirlettim helaledin yeni konu açmak istemedim.
                      Kaliteli bir genel temizlik ürününü (Meguiars APC, 3D Orange Degreaser, Valet Pro Carpet Cleaner gibi) köpük şeklinde püskürtebilen bir şişe ile beze sıkıp koltuk yüzeyine yayın. Daha sonra yumuşak bir fırça ile ovalama işini yapın, son olarak da başka bir nemli bez ile durulayın. Silme ve durulama aşamalarında koltuğu çok ıslatmayın. Ancak ahtapot tarzı bir makine ile kurutma imkanınız yoksa temizlik işini yaza bırakın bence
                      Insignia 1.4T Edition Elegance + Stil + 18" + AFL

Yorum

Yaz geldi, yıkama olayı başladı, en son geçen gece yıkadım, fırtına çıktı bu seferde,

bazen düşünmüyor değilim : bu fırtınanın, yağmurun sebebi benim aracımı yıkamam mı ? diye

yıkamacılardaki köpüklerden kurtulmak üzere seyyar basınçlı bir köpük makinesi temin edeceğim, detailing sitelerinde yapıp satan arkadaşlar var. sanırım 50 Tl civarı

Fikrin kadar varsın!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mr.big View Post
                          Yaz geldi, yıkama olayı başladı, en son geçen gece yıkadım, fırtına çıktı bu seferde,

bazen düşünmüyor değilim : bu fırtınanın, yağmurun sebebi benim aracımı yıkamam mı ? diye

yıkamacılardaki köpüklerden kurtulmak üzere seyyar basınçlı bir köpük makinesi temin edeceğim, detailing sitelerinde yapıp satan arkadaşlar var. sanırım 50 Tl civarı
                          Aynı detailing sitelerini mi takip ediyoruz bilmiyorum ama 50 tl civarına alıp modifiye eden arkadaşların sonuçları fena olmasa da traş köpüğü kıvamında da değil gibi. Ben de alıp almama konusunda git geller yaşıyorum Modifiye işinde başarılı biri ise 135 tl'ye satıyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: monotros View Post

Aynı detailing sitelerini mi takip ediyoruz bilmiyorum ama 50 tl civarına alıp modifiye eden arkadaşların sonuçları fena olmasa da traş köpüğü kıvamında da değil gibi. Ben de alıp almama konusunda git geller yaşıyorum Modifiye işinde başarılı biri ise 135 tl'ye satıyor
                            Ben 135 TL lik olanı aldım.Yalnız bir noktadan sonra pompalamak eziyet haline geliyor.Delik açıp lastik subapı taktım ve kompresörle hava doldurmaya başladım ancak bilmeyen bir arkadaş fazla hava basıp gümletti.Sonra klima gaz tüpünü modlayıp yaptım halen onu kullanıyorum.

Yalnız bu zımbırtı sadece ön yıkama için işe yarar.Kova ve eldiven şart düzgün bir yıkama için.Eğer araç az kirliyse bir köpükleyip su tutar ve kurularsınız onun haricinde kova ile yıkama gerekli.
                            http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                            2.0 CDTI
                            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Araç dışını yıkamak için, ikinci el sitelerini ve forumlardaki ikinci el bölümünü araştırmakta fayda var. Bir kaç sene önce Lavor basınçlı yıkama makinesi, köpük aparatı, 6 kg şampuan ile birlikte 150-170 lira gibi bir rakama almıştım. Halen kullanıyorum, hem basınçlı yıkama hem köpük işimi görüyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia View Post

Ben 135 TL lik olanı aldım.Yalnız bir noktadan sonra pompalamak eziyet haline geliyor.Delik açıp lastik subapı taktım ve kompresörle hava doldurmaya başladım ancak bilmeyen bir arkadaş fazla hava basıp gümletti.Sonra klima gaz tüpünü modlayıp yaptım halen onu kullanıyorum.

Yalnız bu zımbırtı sadece ön yıkama için işe yarar.Kova ve eldiven şart düzgün bir yıkama için.Eğer araç az kirliyse bir köpükleyip su tutar ve kurularsınız onun haricinde kova ile yıkama gerekli.
                                Elinizden bu tip işlerin gelmesi çok güzel. Sanırım daha önce bir mesajınızda klima gaz tüpünden yaptığınız pompayı paylaşmıştınız, çok başarılıydı diye hatırlıyorum. Aynen hocam, sadece ön yıkama işine yarar ki bence kaba kiri akıtmak için gerekli. Sonra kova ve eldivenle yıkama şart.

Yorum

İşleniyor...
                                X