Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ROLAX OTO KUAFÖRÜ VE OZONLAMA HAKKINDA

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ROLAX OTO KUAFÖRÜ VE OZONLAMA HAKKINDA

İnternetten bir fırsat kuponu aldım.İç-dış kapsamlı oto kuaför+pasta cila+boya koruma+buharlı motor yıkama+ozonlama yapılacak.179 tl gibi bir fiyat aldım.Fiyat çok ucuz olunca biraz tedirgin oldum.Yarın aracımı bırakacağım.Randevu için aradığımda İnsignia dediğimde yakın zamanda bir çok insignia araç geldi diye güldü usta.Bende İnsignia kullanıcıları araçlarına değer verir dedim. Sormak istediğim daha önce bu firmadan hizmet alan oldumu? Mecidiyeköy Trump Towers arkasında kalıyor.
    Bir başka sorumda ozonlama dediği işi daha önce yaptırmadım.Uygulamanın yapılıp yapılmadığını anlayacak emareler nelerdir? Birde faydası varmı gerçekten?
    Bu vesile ile hayırlı Cumalar dilerim herkese.

http://www.rolaxoto.com/index.html

"Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Ynt: ROLAX OTO KUAFÖRÜ VE OZONLAMA HAKKINDA

Bu konuda ozonlama ile ilgili cevap verebilirim. Ben Ziebart'ta yaptırdım ve araç içinde iyi ya da kötü hiç bir koku kalmıyor. Su gibi kokusuz oluyor.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
    X