Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cam suyu alternatifleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Cam suyu alternatifleri

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
    Himm anladim hasanim tesekkurler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip
      Camsil Bim'den ihihi
      aynen

Yorum

Arkaşdalar cam suyuna birazcık sirke koymuştum ve iki gündür kullanıyordum. Sonucu paylaşmak gerekirse şimdilik ne koku nede başkabir şikayet söz konusu olmadı. üstelik camda bir parlaklık mevcut. sirkenin karışım oranı düşük, o yüzden koku gelmiyor. yani cam silin mavi suyundan kat kat iyi. ayrıca sirkeli su ile aracımın krom kaplamalarını sildim parlaklık verdi. ama karışım oranını düşük tuttum. Asıl memnun eden tarafı ise sirke oranını biraz artırıp jantlara püskürttüm. ve janttaki o kara lekelerin büyük bir bölümü aktı gitti. valla devam edicem gibi bu uygulamaya.
        Ergün GÜRBÜZ

Yorum

arac yıkarkende kullananlar var kırec lekesı falan kalmıyor evdekıler normal cam temızlıgınde bıle kullanıyorlar daha parlak daha temız
          2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

evet yıkama içinde mantıklı. aracı hatta benzincilerde basınclı suyla yıkattıktan sonra, kurulama için bi köşeye cektiğin zaman hafif sirkeli bir süngerle şöyle bir gezdireceksin.
            Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Sirkeyi yıkarken 1-2 kapak koyuyorum kovaya. Kireç lekeleri için etkili oluyor. Cam suyu için servisden Opel'în camsuyunu kullanıyorum ama karışım oranını düşük tutuyorum memnunum.

Yorum

Würth ün silecek suyu katkısını kesinlikle tavsiye ederim. Sonax marka olanını da kullandım ama würth gerçekten çok daha kaliteli. Kokusu da güzel.

Yorum

Benim hanımla annem bulaşık makinesindeki parlatıcı yerine elma sirkesi kullanıyorlar. Hanımı annem uyandırmıştı, ona da teyzem söylemiş Hanımlar arasındaki bu moda bize de sıçrayacak galiba
                  2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

Koltuk temizliği içinde kosla oxi aldım. Döşemeler güzel oldu. O değil markete gidince benim elimde sucuk yumurta olurdu. Ne oluyo bize
                    Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: arel2434
                      Koltuk temizliği içinde kosla oxi aldım. Döşemeler güzel oldu. O değil markete gidince benim elimde sucuk yumurta olurdu. Ne oluyo bize
                      InsigniAşkına oleyy

Yorum

Elalem denen bir örgüt var biliyorsunuz... Herşeye kadir bunlar
                        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                        SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

http://www.hepsiburada.com/guex-yazl...oryId=20035763

Yorum

İşleniyor...
                          X