Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kumaş koltuk temizliği hakk.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• kumaş koltuk temizliği hakk.

merhaba arkadaşlar arabamla 2. yılımı doldurmuş bulunuyorum bej rengi kumaş döşeme insignia ile ilgili tek pişmanlığım diyebilirim(2 tane canavara bej reng koltuk gitmezmiş öğrenmiş oldum) ikitelli tarafına yakın işini hakkıyla yapan kumaş döşemeleri içindeki süngerlere zarar vermeden yani ıslatıp küflenmesine neden olmadan yıkayan bildiğiniz bir yer varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim

Ynt: kumaş koltuk temizliği hakk.

Güneşlideki ziebart firmasına gidin bir görüşün Özkan beye selamımızı söyleyin.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

teşekkürler fatih bey yarın arayıp bilgi alıcam çok sağolun

Yorum

Ikitellide kuafor yaptirdigim yer var arkadasimin yeri gayet memnunum benim aracta bej doseme..pm den numara verebilirim
        2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
        yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

bu konuya erilen cevapları bende takip edeceğim. ardaşlarım fiyat konusunda da bilgi verirlerse sevinirim.
          MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

Aracımla kendim uğraşmayı sevdiğimden öncelikle kendim bir defa uğraşırım. Koltuklarım bej. Koslanın halı Yıkama şampuanını aldım. Önce ılık suyla hafifçe bi lif ile ısladım koltuğumu. Sonra halı şampuanını sıktım. Üzerinde bekletmeden hemen köpüğü yaydım ve sildim. Sonra ılık su ile üzerinden durulama Yaptım. Dikkat edilmesi gereken bir nokta var: bezinizin suyunu sıkabildiğiniz kadar sıkın. Yani sulu bırakmayın. Hem kuruması kolay olur hemde Sünger içinde su kalmaz. Şuan tertemiz. Araç Yıkama iatastasyonu 200 lira istemişti. Gittim bi güzel yemek yedim o paraya
            Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Yalnız kara güçlerden ( hanımlarınızdan) habersiz alın kosla şampuanı. Siyah gözlük. Siyah palto iş görür
              Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Lekeler cok derin degilse turtle wax doseme temizleyici ile 3. 4. Kere uygulama yaparak kurtarabilir siniz,
                CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Yoo okadar derin değildi. Çocukların ter lekeleri, poşetlerden gelen hafif kirler oluyor genelde. Ama öernirinizi denerim. Herzaman kosla oxi alacak değiliz
                  Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Bende bugun aspirin diye bi deterjan gibi biseyle koltuklaro sildim cok guzel oldu 4.5 tl
                    F30 Sport+

Yorum

konu güncelken tecrübelerimi aktarayım ben 5. yılına gircek aracımın koltuk döşemelerini her yaz başı temizlettim ve farklı yerlere verdim ilk temizliği lüks bir alışveriş merkezindeki oto kuaföre verdim sonuç 3 gün sonra aynı lekeler yine oluşmaya başladı ikincisinde ikitelli sanayide işyerime çok yakın bir koaföre verdim oradanda pırıl pırıl geldi ama nemli kaldı galiba kokusu 2 ay kadar beni rahatsız etti üçüncüde yine işyerime yakın başka bir yere temizlettim ve geçici temizliği yine sağladım ama nafile 2 aydan sonra yine berbat bir görüntü bu yıl bana bir otomobil bayiisi tarafından koltuk koruma paketi hediye edildi bende üstüne önce temizlik hizmeti alıp sonrasında koruma yaptırıcam hayırlısı artık inşallah bu sefer daha uzun süre temiz kalır koltularım netice olarak geri kalan ömrümde asla birdaha bej kumaş döşemeye sahip bir arabam olmayacak bu kesin.

Yorum

Deri koltuk temizlik acisindan en guzeli
                        F30 Sport+

Yorum

deri koltuk çok güzel evet ama 100 kg üstü insanlar için ızdırap valla 98 vectra vardı bende çok yarı yolda üst baş değişmişliğim vardır uzun yolda

Yorum

İşleniyor...
                          X