Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CDX²

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: CDX²

Cagri,

Adam 2008 yilinda sadece zimpara, plastx ve bir kutu pamuk kullanarak yapmis. Makina bile kullanmamis dikkatini cekerim. Sende yapabilirsin.
    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

bu Vectra uygulamasını görmüştümde pamukla yaptığını bilmiyordum, işler değişti şimdi ihihi
      birde bu zamana kadar öğrenemediğim birşey var, koruma hangi ürünle sağlanıyor ve ne kadar sıklıkta uygulamak gerekiyor?
      mesela yukarda fotoğraflardaki vectranın (kz 907) farları da temizlenmiş ama zamanla tekrar sararmış. benimde bu yüzden endişem var. farı parlatmak için zımparalayınca koruyucu yüzey kaybolacak ve daha çabuk zarar görmeye başlayacak. bunu hangi ürünler önlüyor onu bilmiyorum.
      farlar linkteki vectra kadar kötü olsa hiç korkmadan girişirim de şuanda koruyuculuğunu bozmaktansa bu şekilde idare ediyim diye düşünüyodum
      InsigniaTEAM

Yorum

Çağrı ellerine emeğine sağlık,sen bu işleri baya baya kaptın maşaallah
        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
          Çağrı ellerine emeğine sağlık,sen bu işleri baya baya kaptın maşaallah
          teşekkürler abi, acemiliği atmaya önümde daha çoook yol var ihihi
          InsigniaTEAM

Yorum

Çağrı ellerine sağlık da babanın malı senin malın be kardeşim haha
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
              Çağrı ellerine sağlık da babanın malı senin malın be kardeşim haha
              yok abi herkesin kendi malı ihihi
              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
              X