Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lastik Basınç Sensörü sıkıntısı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Lastik Basınç Sensörü sıkıntısı

Selamlar. Aracımla bayramda ve dün yapmış olduğum seyahatte lastik basınç sensörleri bayağı canımı sıktı. Özellikle dün 720 km civarında gidiş ve gelişimde en az 15-20 kere hata verdi. Bugün ustamın yanına gittim ve sağolsun gerekeni yaptı. Basınç sensörünün alıcısı arka tekerlere uzak kaldığı için alıcıyı arka sol koltuğun yanına taşıdık. Hız göstergesi sökülünce bende bu fırsattan faydalanıp hız göstergesini temizledim. Yapılan iş bayağı hoşuma gitti. İnşallah bundan sonra sıkıntı yaşamam. Resimleri akşam ekleyeceğim

aracınızın model yılı nedir? yapılan işlemi keşke resmetseydiniz. Geçmiş Olsun.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Atacım 2015 cdti Cosmo. Fotoğraf yükleyemiyorum nedense ?

Yorum

hizliresim.com adresine girip oradan fotoğraflarınızı yükleyip linkini paylaşabilirsiniz.
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Deniyorum paylaşacağım

Yorum

Resimlerde sıralamayı yapamadım ama siz tahmin edebilirsiniz

Yorum

Bu içerikteki resimlern özel olacağını tahmin etmiştim onun için keşke resim koysaydınız dedim

forumda daha önce böyle bir konu yok uygulama açısından. resimlerde hem hayalet ekran sökülmüş hali ve söylediğiniz basınç modülü işlemleri mevcut. özel ve faydalı bir paylaşım bu aslında.

Bunu korumak adına arşivde bulunsa iyi olur. Hayalet ekran kirlenmesi çok kişiye bela. fikir verecektir.

Yorum

Teşekkür ederim ilgi ve alakanız için

Yorum

Ekranı sökme işlemini kısaca püf noktaları ile birlikte paylaşmanızı rica ediyorum. Kısmen biliyorum ama aklımda canlandırmam lazım. Çıtırtı sesleri açısından müdahale edilmesi gereken bir yer.

Yorum

Bilgilendirme için teşekkür ederim...

Yorum

İşleniyor...
                    X