Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bayram Öncesi Detailing Beyaz ve Siyah ın Buluşması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Bayram Öncesi Detailing Beyaz ve Siyah ın Buluşması

Ellerinize sağlık süper olmuşlar..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
      Murat ve Nail arkadaşım valla ellerinize sağlık .Süper olmuş.Birlikten kuvvet doğarı kanıtlamışsınız.Murat jantları gözümüze sokup durmuşsun oleyy clapclap .Allahtan nazarımız değmez ,içimiz temiz.Bu arada autoglym'e dikkat et kaşıntı yaptı bazı çok değerli arkadaşlarımızda.Birazdan doğrular gelir. oleyy.Murat mekan neresi?
      Teşekkürler abi Jantlara Nail bir koruma yaptı onun için fazla çekmiş. Mekan Avcılar-Haramidere civarında bir benzin istasyonu ama rahat bir mekan.

Yorum

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Allah hepimizin araçlarını nazardan korusun...

Yorum

maşallah, Allah nazarlardan saklasın, çok güzel olmuş ikiside, ellerinize sağlık....

Yorum

elinize kolunuza sağlık mükemmel görünüyor 2 canavarda
            Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
            GIBBON

Yorum

Arkadaşlar ellerinize sağlık çok güzel olmuş, kıymetini, değerini bilen biniyor bu insignia ya . Nail kardeş bu siteye üye olmama dolaylı da olsa sen vesile oldun inşallah 13 kasım buluşmasında tanışma fırsatıda buluruz.
              [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                Arkadaşlar ellerinize sağlık çok güzel olmuş, kıymetini, değerini bilen biniyor bu insignia ya . Nail kardeş bu siteye üye olmama dolaylı da olsa sen vesile oldun inşallah 13 kasım buluşmasında tanışma fırsatıda buluruz.
                Kamil abi haberini aldım ama üye olduktan sonra....
                Serhat aramıştı Kamil abimiz var Bursa etkinliğinde şu anda diye tamam dedim o zaman.Siteye girip hemen baktım profiline.
                Benim makinayı almamada Serhat vesile oldu diyebiliriz.12-13 senelik bir mazimiz var...İlk sıfır arabamıda o aldırmıştı...

İnşallah abi tanışma fırsatı buluruz...
                İstanbul detailing etkinliklerinede vaktin olursa katılımını beklerim..
                Elimden geldiğince seve seve yardımcı olurum...Arada sırada arabaları yıkatıp parlatıyoruz...Zevkli oluyor.Malzeme bol sen yeterki iste..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: skydroll
                  Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                  Kamil abi haberini aldım ama üye olduktan sonra....
                  Serhat aramıştı Kamil abimiz var Bursa etkinliğinde şu anda diye tamam dedim o zaman.Siteye girip hemen baktım profiline.
                  Benim makinayı almamada Serhat vesile oldu diyebiliriz.12-13 senelik bir mazimiz var...İlk sıfır arabamıda o aldırmıştı...

İnşallah abi tanışma fırsatı buluruz...
                  İstanbul detailing etkinliklerinede vaktin olursa katılımını beklerim..
                  Elimden geldiğince seve seve yardımcı olurum...Arada sırada arabaları yıkatıp parlatıyoruz...Zevkli oluyor.Malzeme bol sen yeterki iste..
                  Nailcim parlatmayı yaptığınız yer benim evin alt tarafı, kokusunu alsam yanınızda biterdim zaten pm ye bak.
                  [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Oooooo tamam o zaman yaaa....
                    Bizde diyoduk uygulama sonra bir termos çay olsada içsek...
                    İyi oldu böyle....
                    Mekan çok rahat ama geniş toz yok beton yerler...

Yorum

Ellerinize sağlık arkadaşlar. Atatürk imzası beylikdüzü bauhausta var ben ordan almıştım Zaten murat söylemişti banada

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

Mekanı Murat bulmuştu,sağolsun oradaki çalışanları kafaya almış.İnsignia geldimi adamlar hemen yanınızda bitiyor Yazın az detailing yapmadık orada...
                        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Bülent abi Atatürk imzasını haramidere bauhaus tan aldım geçersem sanada alırım..

Yorum

bauhausun internet sitesine girdim şimdi ama yazı yok bayrak var işallah kocaelindeki bauhaus vardır çok hoşuma gitti
                            2015 leon fr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigitihsan18
                              bauhausun internet sitesine girdim şimdi ama yazı yok bayrak var işallah kocaelindeki bauhaus vardır çok hoşuma gitti
                              Eğer bulamazsan buradan araştırırız senin için 13 kasım buluşmasında veririm.

Yorum

Beyler ellerinize sağlık gerçekten..yanıyoorr cihazlarrr

Selamlar.
                                Montoya
                                1.6 BEYAZ TURBO COSMO --- NAV+SUNROOF --- 34 UC 2800 --- UÇ INSIGNIA UÇ

Yorum

İşleniyor...
                                X