Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Chevrolet Captiva Detailing İlk Denemem [BOL SS'Lİ]

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Chevrolet Captiva Detailing İlk Denemem [BOL SS'Lİ]

Öncelikle herkeze merhaba hayırlı akşamlar.Pazar dolayısıyla ailecek hobi bahçemize gittik orada mangal bahçe işleriyle uğraştıkdan sonra arabanın kirlerini gördüm dedim bi el atayım sonra aldım elime çift kova + meg şampuan + meg yıkama eldiveni başladım yıkamaya arkasından meg kurulama bezi ile bir güzel kuruladım elimde olan ürünlerden faydalanmam lazımdı kurulama işlemi bitince meg cleaner wax ürünün kullandım biraz bekledikden sonra akşam güneşinde iyice kurudu sonra tekrar meg bezle sildim ve fotolarla başbaşa bırakıyorum iyi seyirler ilk detaylı uygulamam olmasına ragmen sonucu beni sevindirdi hadi fotolara hiho

Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
    GIBBON

Ynt: Chevrolet Captiva Detailing İlk Denemem [BOL SS'Lİ]

Gayet guzel olmus, eline saglik. Beyaz olmasina ragmen guzel parlamis. Ama fotograf cekimi ve kamera acilarida iyi. Bu arada meguiars cleaner wax orta kalite bir wax. Bu yuzden meguiarsin daha iyi waxlari var. Collinite beyaz renkler icin iyi waxlarda mevcut. Bir sonraki uygulamada, uygulama sirasindaki fotograflarini da bekliyoruz.
    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
      Gayet guzel olmus, eline saglik. Beyaz olmasina ragmen guzel parlamis. Ama fotograf cekimi ve kamera acilarida iyi. Bu arada meguiars cleaner wax orta kalite bir wax. Bu yuzden meguiarsin daha iyi waxlari var. Collinite beyaz renkler icin iyi waxlarda mevcut. Bir sonraki uygulamada, uygulama sirasindaki fotograflarini da bekliyoruz.
      tşk ederim abi ama aslında önceden kafamda uygulama yapmadan aracın önceki halinide çekmekti ve arasındaki farkı göstermekti o vax ise bilinçsizdim yeterli bilgim yoktu oyle almıstım meg nxt generation alıcam pazartesi gunu uygulama sırasında yanlızdım bizimkiler yemek yiyordu uygulama sırasında foto çekebilecek kimse yoktu o yüzden ama bir dahakine diyelim inş
      bu arada tek 1 ss buldum onuda ablam çekmiş karşıdan

GIBBON

Yorum

Sag on jantin kollarindan birinde bir leke var. Bu leke mi? Yoksa boya dokulmus korozyon mu olmus?
        Para seklinde....

Yorum

Sag on jantin kollarindan birinde bir leke var. Bu leke mi? Yoksa boya dokulmus korozyon mu olmus?
          Para seklinde....
          orası bayiden aldığımızda yapışkan gibi birşey vardı o çıkınca yapışkanın izleri kalmış denedim çıkmadı zorlamak istemedim 1 kaç yerde daha zor leke vardı kil uygulucam ozman çıkar inşallah
          GIBBON

Yorum

havaya bak ya güneşe hasret kaldık : maad
            2015 leon fr

Yorum

Onur Endurance al lastikler için kesinlikle onlar hariç süper olmuş maşallah eline sağlık
              Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
              Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
              VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Onur o tür yapışkanları çıkarmak için sakız çıkarıcı adı verilen kimyasallar var. Ama onu bulamazsan şöyle bir yöntem var.
                Kuru buz veya soğutucu spreyler var. Kuru buz bulman zor olabilir ama soğutucu spreyi bulabilirsin. 20-30 cm den sık ve biraz bekle. Çıkartmak istediğin lekeyi kontrol et. Kırılgan hali alması gerekiyor. Gerekirse bir kaç kez tekrar et. Sonra ucu silikon olan spatula ile itirerek çıkarmaya çalış. Başarılı olma ihtimalin yüksek. Tabi diğer yöntem kil ama bu tür lekelere bence en son çare uygulanmalı.

Yorum

Tamamdir abi tsk dediğini denicem Hasan bunun üstüne bir detailing daha bekliyorum senden
                  GIBBON

Yorum

bu arada fark ettinizmi bilmiyorum aracın ön 2 cam film çekildi bunuda belirtmek isterim
                    GIBBON

Yorum

Orjinal yazı sahibi: duownage
                      Tamamdir abi tsk dediğini denicem Hasan bunun üstüne bir detailing daha bekliyorum senden
                      Çok geç,memleketten ayrıldım yeni ürün vs. yok ki her yıkamadan sonra da resim koymayalım boşuna
                      Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
                        Çok geç,memleketten ayrıldım yeni ürün vs. yok ki her yıkamadan sonra da resim koymayalım boşuna
                        neden koymayalım hasancım yapasınmı geliyor hiho muhaha wsh2
                        GIBBON

Yorum

Para seklinde....
                          orası bayiden aldığımızda yapışkan gibi birşey vardı o çıkınca yapışkanın izleri kalmış denedim çıkmadı zorlamak istemedim 1 kaç yerde daha zor leke vardı kil uygulucam ozman çıkar inşallah
                          kille ugrasmanıza gerek yok deponuzu acın pamugu depo agzında az bısey akan mazot wardır ona dokundurun sonra canta 2 3 kez surun (yapıskan ızı olan yere) ızın toz gıbı kayboldugunu gorursunuz.

Yorum

İşleniyor...
                          X