Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Chevy Captiva LT - Siyah - Boya Tozu Temizliği ve Boya Koruma - BZ DETAILING

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Chevy Captiva LT - Siyah - Boya Tozu Temizliği ve Boya Koruma - BZ DETAILING

Herkese Merhabalar,

Yeni bir detailing macerası ile buradayım, ve bu seferkinin gerçekten macera dolu geçtiğine inanabilirsiniz...

Araç beyaz sprey boya tozuna mağruz kalmış 2 hafta önce ve özellikle tavan - bagaj kapağı oldukça yoğundu... Kaput ise komple kaput filmi ile kaplı idi bu sebeple bu kısımda özel teknikler kullanarak %100 boya tozunu temizledim...

Araca uygulama şu şekilde gerçekleştirildi;

-Basınçlı su ile yıkama
    -Snow Foam ile Yıkama
    -Tekrar basınçlı su ile durulama
    -Jant ve davlumbaz içi temizliği

-Boyalı yüzeylerde ve camlarda BiltHamber Regular Kil uygulaması - 100gr kil kullanıldı
    -Kaput Filmi olan yüzeyde -ÖZEL- solusyonumuz eşliğinde temizlik - burayı anlatmayacağım Detailing Garage sayesinde temizlendi bu kısım bu sebeple imzamı atamam ben =) Bu arada not düşmek isterim aklınızda olsun sizlerin filmli yüzeylerde KİL - pasta - polish - glaze - SRP hiçbiri temizlik sağlayamadı makina ile yün ped dahil...

-Tekrar Snow Foam ile Yıkama
    -Basınçlı Su ile durulama

-Double Coat Collinite 476S Uygulaması

İşte Karşınızda Fotoğraflar; Collinite 476s siyahta PARLATMAZ diyenlere gelsin ))

BZ DETAILING
    Berker ÇELİK
    0555. 566 21 64

Ynt: Chevy Captiva LS - Siyah - Boya Tozu Temizliği ve Boya Koruma - BZ DETAILING

güzel çalışma

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Ynt: Chevy Captiva LS - Siyah - Boya Tozu Temizliği ve Boya Koruma - BZ DETAILING

clapclap
      Siyah da yakışıyormuş artık düşüncelerim değişti Tebrikler Berker abi 10 numarasın yine
      Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Ynt: Chevy Captiva LT - Siyah - Boya Tozu Temizliği ve Boya Koruma - BZ DETAILING

Orjinal yazı sahibi: dragon_10
        güzel çalışma
        Teşekkürler...

Orjinal yazı sahibi: Hasan
        clapclap
        Siyah da yakışıyormuş artık düşüncelerim değişti Tebrikler Berker abi 10 numarasın yine
        Hasancım teşekkürler, evet bencede siyahta güzel =) Ancak ne yalan söyleyeyim ne motoru ne şanzıman tepkilerini hiç beğenmedim... Tork Komvertörlü otomatik dizele hiç gitmiyor yahu...

Yorum

Ynt: Chevy Captiva LT - Siyah - Boya Tozu Temizliği ve Boya Koruma - BZ DETAILING

Eline sağlık, Collinite 476S derim başkada demem haha

Yorum

Eline sağlık çok güzel olmuş

Beyaz tutkudur.

Yorum

İşleniyor...
            X