Duyuru

Collapse
No announcement yet.

AutoPlay'de birgün- Opel Insignia Turbo - Wolf's Chemicals

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• AutoPlay'de birgün- Opel Insignia Turbo - Wolf's Chemicals

Bugün öğlen saat 15:00'de Gökhan bey'in bugün teslim aldığı 0 km Insignia'sına komple Wolf's Chemicals nano kaplama yaptık.
    Araç AutoPlay'de Atas ürünleriyle yıkandı ve daha sonrasında da Uber Blue Drying Towel ve basınçlı hava eşliğinde kurulandı.
    Daha sonrada AutoPlay'in sahibi Eren ile Bilt Hamber solft clay ile aracı komple temizledik.
    Yetmedi üzerine Wolf's Chemicals Sealant Polish ile geçtik ve yüzey temiz ötesi bir hal aldı. Ardından da boyaya iki kat Wolf's Chemicals nano sealant uyguladık. Tüm camlara, trimlere ve jantlarada 1 kat wolf's chemicals nano kaplama uyguladık.
    Şimdi Fotoğraflar.
    Araç AutoPlay'e geldiğinde

Araç yıkanırken

Ve Sonuç

Kullanılan ürünler
    Atas şampuan
    Wolf's chemicals WP-0NT Nano paint coating
    Wolf's chemicals WM-1NT Nano dressing
    Wolf's Chemicals WG-1NT Nano glass sealant
    Wolf's Chemicals WR-1NT Nano rim sealant
    Wolf's Chemicals WP-1NT Nano sealing polish
    Bilt Hamber Soft Clay
    IPA
    Su
    Makyaj temizleme pamukları
    Chemical Guys Extreme Oil Shine (lastik ve davlumbaz için)
    Plakalara vinly nazar boncuğu sticker'ları

Gökhan bey (Esteban) aracını güle güle kullansın; allah kaza bela vermesin.

Ynt: AutoPlay'de birgün- Opel Insignia Turbo - Wolf's Chemicals

Maşallah.Elinize sağlık.Sahibine allah kaza bela vermesin Hayırlı olsun..Sitemizin beyazlarıda parlamaya başladı.Nano çekiyor canım

Yorum

Maşallah dehşet olmuş Tebrikler

Yorum

aracı güle güle kullanın, yanıyor abi bu araç ya

Yorum

Maşallah çok güzel olmuş. Arkadaşımızada hayırlı olsun!

Yorum

Maşallah diyelim kazasız belasız sürüşler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

maşşallah güzel olmuş
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Tebrikler Hakan abi
                Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

İlk mesaj benden gelmesi gerekiyordu fakat gezmekten foruma girmeyi unutmusum. Hakan bey'e sonsuz tesekkurler ellerine saglik arac kendine geldi yolda ben burdayim diyordu. ayrica bize bu gunde sabir gosteren Hakan beyin esine ve kendi esimede tesekkur ediyorum. İyi dilek temennileriniz icin ayrica tesekkurler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Esteban
                    İlk mesaj benden gelmesi gerekiyordu fakat gezmekten foruma girmeyi unutmusum. Hakan bey'e sonsuz tesekkurler ellerine saglik arac kendine geldi yolda ben burdayim diyordu. ayrica bize bu gunde sabir gosteren Hakan beyin esine ve kendi esimede tesekkur ediyorum. İyi dilek temennileriniz icin ayrica tesekkurler.
                    Ben teşekkür ederim . Güle güle kullanın, allah kaza bela vermesin

Yorum

Hakan beyin boya kofuma islemi bitti bende hemen evin yolunu tuttum. Aracimi evin onune parkedip uzaktan soyle 5 dk suzdukten sonra eve girdim. Bu sabah komsumuzun annesi geldi oglum aracinizi cok begenmis aksam anlata anlata bitiremedi dedi. Yok cok parliyormus duruşu bir başka guzelmis. Bende aramiza bir arkadas daha katilsin diye farkinda olmadan baya bir ballandirmisim ki komsumuz yarin bizde almaya gidicez artik deyip ogluna mujdeyi vermek uzere bize tesekkur edip gitti.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Esteban
                        Hakan beyin boya kofuma islemi bitti bende hemen evin yolunu tuttum. Aracimi evin onune parkedip uzaktan soyle 5 dk suzdukten sonra eve girdim. Bu sabah komsumuzun annesi geldi oglum aracinizi cok begenmis aksam anlata anlata bitiremedi dedi. Yok cok parliyormus duruşu bir başka guzelmis. Bende aramiza bir arkadas daha katilsin diye farkinda olmadan baya bir ballandirmisim ki komsumuz yarin bizde almaya gidicez artik deyip ogluna mujdeyi vermek uzere bize tesekkur edip gitti.
                        Az kaldı bende beyaz bir Insignia alacaktım

Yorum

Elinize saglik arac direkt ben burdayim bana bakmadan gecemezsiniz diyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                            Elinize saglik arac direkt ben burdayim bana bakmadan gecemezsiniz diyor...
                            Valla o aslında Insignia'nın tasarımından kaynaklanıyor

Yorum

Super olmuş Hakan. Eline sağlık yourock
                              2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

İşleniyor...
                              X