Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Köpük Banyosu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Köpük Banyosu

teşk.ederim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ufuk Can
      Nail abi resimlerin araban süper Rabbim nazarlardan saklasın Maşallah

Aminnnnnnn....Siyah olsun 5 kuruş fazla olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: skydroll
        Orjinal yazı sahibi: iatros
        http://www.thaiwashercarclub.com/for...a&topic=9181.0

nail başkan glossworkzu 1 oz koymus üstüne su
        thaiwashercarclub ))))

Adam banyo yaptırmış arabaya yahuuuu...
        Parlaklık ve wet shine o renkte bile belli ediyo helal bu glossworkz e....
        haftasonu mutlaka deneyceğim bunu video çekersem atarım ö.m yoluyla
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
          http://www.thaiwashercarclub.com/for...a&topic=9181.0

nail başkan glossworkzu 1 oz koymus üstüne su
          Ömür'üm, desteğin için çok teşekkür ederim
          Sende dene bakalım, senin yorumun benim için çok önemli

Bu arada glossworkz şampuandan 2 adet kaldı

Yorum

abi sis lambalarını degiştirmişsin güzel olmuş ama cabuk bozuluyor bir yanıp sönüyor inşallah böyle bir sıkıntı yaşamazsın ben yaşadım sonra kızdım söktüm
            Marka neydi seninkinin..Benim 1 hafta olmuştur..Bakalım zaten atmadım eskileri duruyor bagajda bişi olursa hemen takarım walla...

mtec abi sanki gevşek geliyor gibiydi bir yanıp sönüyordun vurunca yanıyordu 1 ay kullandım arkadaşlarım dalga gecmeye başlamıştı cakma zenoncu falan diye paraya kıy zenon al falan muhabbet oldu bende kızdım söktüm orjinallerler daha güzel sarı tam sisli havalar icin

Olabilir gevşek ise birde o bölge suya maruz kalabilen bir bölge...

Yetkili serviste taktırdım ben.Rica ettim arabnın yanında bulunayım diye...Kaldırdılar arabayı gösterdi işte yerini falan nasıl takıldığını birde Uçak Teknisyeni olduğumuz için merak ettim..Direk taktı...Çok ta alengilli bişi değildi..dediğin gibi olursa bende giderim servise bakın derim en kötüsü...

Sarının aydınlatması daha iyi evett..Ama inan sarı varken hiç açmadım sisleri ...Çekiniyodum walla..

abi ürün bumu seninkide valla sarıları yakmaya hiç cekinmiyorum inanki bunlardan cok daha iyi aydınlık veriyor tabi şekil olsun diyorsan ayrı abi montaj işide aslında baya riskli sis sökülüyor ön kapagı falan plastik anahtarla catı catır ses gelmişti seninkileri nasıl taktılar
            2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
            2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

abi sis lambalarını degiştirmişsin güzel olmuş ama cabuk bozuluyor bir yanıp sönüyor inşallah böyle bir sıkıntı yaşamazsın ben yaşadım sonra kızdım söktüm
              Marka neydi seninkinin..Benim 1 hafta olmuştur..Bakalım zaten atmadım eskileri duruyor bagajda bişi olursa hemen takarım walla...

mtec abi sanki gevşek geliyor gibiydi bir yanıp sönüyordun vurunca yanıyordu 1 ay kullandım arkadaşlarım dalga gecmeye başlamıştı cakma zenoncu falan diye paraya kıy zenon al falan muhabbet oldu bende kızdım söktüm orjinallerler daha güzel sarı tam sisli havalar icin

Olabilir gevşek ise birde o bölge suya maruz kalabilen bir bölge...

Yetkili serviste taktırdım ben.Rica ettim arabnın yanında bulunayım diye...Kaldırdılar arabayı gösterdi işte yerini falan nasıl takıldığını birde Uçak Teknisyeni olduğumuz için merak ettim..Direk taktı...Çok ta alengilli bişi değildi..dediğin gibi olursa bende giderim servise bakın derim en kötüsü...

Sarının aydınlatması daha iyi evett..Ama inan sarı varken hiç açmadım sisleri ...Çekiniyodum walla..

abi ürün bumu seninkide valla sarıları yakmaya hiç cekinmiyorum inanki bunlardan cok daha iyi aydınlık veriyor tabi şekil olsun diyorsan ayrı abi montaj işide aslında baya riskli sis sökülüyor ön kapagı falan plastik anahtarla catı catır ses gelmişti seninkileri nasıl taktılar
              Aynısı ufuk...Benim kini takarken arabayı lifte kaldırmışlardı...Sislerin arkasından hemen söküp bunları taktılar..Önden sökmediler yaniii..Tamponun içinden çalıştılar ...2 hafta olmuştur..Hiç yanmamazlık yapmadı..Ben memnunum walla sarılardan sonra...Siyah arabada 10 numara duruyor...

Bu arada eskişehirde 5 senem geçti..SHYO da okudum..Sakarya Cad kaldım..Sıhhıye Meydanı sarı kırmızı evlerde Eskişehiri çok iyi bilirim çok ta özledim.....

Yorum

benimkileri önden taktılar lifte kaldırmadılar ...senin memnun kalman güzel benide özemdirme şimdi gidip tekrar taktırcam ...muttalip iki eylül kampüsünde okumuşsun yıldızda cok yemek yedin ozaman ..benim işyerimde sakarya caddesinde köprübaşından girişte cumhuriyet kız ögrenci yurdunun karşısındayım ...özlediysen Fatih abi,Hasan , cıkıp gelin birgün

Yorum

Kişiye Özel Davet Değil tüm ekibe yap davetini

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

benimkileri önden taktılar lifte kaldırmadılar ...senin memnun kalman güzel benide özemdirme şimdi gidip tekrar taktırcam ...muttalip iki eylül kampüsünde okumuşsun yıldızda cok yemek yedin ozaman ..benim işyerimde sakarya caddesinde köprübaşından girişte cumhuriyet kız ögrenci yurdunun karşısındayım ...özlediysen Fatih abi,Hasan , cıkıp gelin birgün
                    Bence yaptır kaldırsınlar aracı hem sende göre nereye takıyolar napıyolar...

Yıldız ın yemeğini kalabak suyunun tadını köfteci apoydu galiba eski oldcity(BIM oldu bi aralar) nin orda onları hiç unutmam.

Geliriz tabiii yaaa sen yeni yol yapıldı zaten...Sen radar olan yerleri söyle yeter...2 saat te ordayız Tantuni de ısmarlarsın...Bide çorba yaparız Onur da ....tereyağlı offfffffff

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      Kişiye Özel Davet Değil tüm ekibe yap davetini
                      Beraber çıksakta aynı anda varamıcaz zaten

Yorum

dogru söylüyorsun Fatih abi tüm forumdaki arkadaşları bekliyorum özür

Yorum

merhaba arkadaşlar kafama takılan haftalardır yapmak istedim birşeyi emin olarak yapmak istiyorum ve sizden yardımlarınızı fikirlerinizi istiycem. :

araç yıkama için büyük bir makine ve evden priz çekme gibi zahmetlerle uğraşmamak ve istediğim yerde araç yıkayabilmek için akü bağlantısıyla çalışan bu dalgıç pompanın
                          http://www.bahcemarket.net/index.php...roduct&pid=752
                          hortumunun ucuna sizin kullandığınız (ucundan tazzik ayarı yapılabilen) köpük aparatını takıp kullanmayı düşünüyorum. sizce aynı performansı alabilirmiyim? kullandığınız aparatın altındaki hazneye konulan şampuanı suyla karıştırıpmı köpük yapıyor yoksa ana makinemi köpüklü gönderiyor? benim yapmak istediğim sistemde köpükledikten sonra şampuan kutusunu çıkartıp sadece durulama yapabilirmiyim tazikli şekilde?

Biraz uzun oldu ama hiçbiryerde tatmin edecek bir bilgiye ulaşamadım. istediğim sonuca ulaşamazsam 70 lirayı çöpe atmış olurum teşekkürler..

Yorum

Bu tip ve buna benzer aparatları aküden besleme derim..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
                              Bu tip ve buna benzer aparatları aküden besleme derim..
                              aküm yeni değişti 60 lık mutlu akü. bir sorun çıkaracağını sanmıyorum. Birde şöyle bir aparat var
                              http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...6773532/detay/
                              bunu dalgıç pompa dışında direk çeşmeden gelen hortumada bağlanabiliniyo ama köpük haznesi yok. anca dalgıç motorunu koyduğum kovanın içinde köpüklü su olmalı :S

Yorum

İşleniyor...
                              X