Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kıskandıran Bir Detailing Çalışması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Kıskandıran Bir Detailing Çalışması

Orjinal yazı sahibi: mertk
    yanlız E92 lerde kapı camurluk panellerinde fabrika cıkıslı portakal kabuğunun babası vardır. bu aracta hic görmedim bence adam panellere zımpara yapmıs farkınayysanız bazı yerlerde vernik seviyesi 80 ne iniyor 180 200 nere 80 nere tecavüz etmis bildiğin adam ama iscilik falan süper
    Portakal kabuğu etkisi için birkaç çalışma gördüm detailinworld te...sana denk geldimi hiç..çalışma yaptınmı bu şekilde..

Sonra:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: skydroll
      Orjinal yazı sahibi: Sufy
      kAPALI GARAJ İÇİN BİR arkadaşla görüştüm aylık bir ödeme karşılığında garajını kullanabileceğiz .. ok derseniz gelin garajı görelim
      Tam olarak nerde abi...büyüklüğü vs. elektrik su detayları nasıl konusalım...
      Gökhan'la görüştüm .. fiyatını cazip değil dedi...
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

yanlız E92 lerde kapı camurluk panellerinde fabrika cıkıslı portakal kabuğunun babası vardır. bu aracta hic görmedim bence adam panellere zımpara yapmıs farkınayysanız bazı yerlerde vernik seviyesi 80 ne iniyor 180 200 nere 80 nere tecavüz etmis bildiğin adam ama iscilik falan süper
        Portakal kabuğu etkisi için birkaç çalışma gördüm detailinworld te...sana denk geldimi hiç..çalışma yaptınmı bu şekilde..
        Nail,

zımpara + polisaj ile portakal kabuğu durumu gideriliyor.

2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

bizim arabalara lazım zımpara.
          2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
            Nail,

zımpara + polisaj ile portakal kabuğu durumu gideriliyor.

Dogrudur gökhan abi benim bildiğimde bu şekilde..Fakat bu adamlar başka ürünler kullanmışlar zımpara falan kullanmamışlar daha basit gibi geldi bana..Gerçi zımparada zor bi uygulama değil ama bi kadavra bulup istinde denememiz lazım...Benim elim gitmez o aleti sürtmeye kaput üstünde...

http://www.detailingworld.co.uk/foru...d.php?t=208038

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
              bizim arabalara lazım zımpara.
              Ben merak ediyom Audi lerin boyası gibi olurmu..baya portakal görünümlü bizim boyalar...Sen de zımparada vardır ömür..

Yorum

50 80 almışlar orange peelleri. bas 3000 su zımparasını üstüne 105 205 ayna olur zımparada var evet astranın farları duzeltmıstım
                2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
                  50 80 almışlar orange peelleri. bas 3000 su zımparasını üstüne 105 205 ayna olur zımparada var evet astranın farları duzeltmıstım
                  105 var 205 yok...

Yorum

İşleniyor...
                  X