Duyuru

Collapse
No announcement yet.

turquaz72 & skydroll detaling buluşması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: turquaz72 & skydroll detaling buluşması

Yağmur olayını hallettikte şu toz olayına nasıl çözüm bulcaz bilmiyorum...3 ay dayanır Ömür ben garanti veriyorum)dükkan garantisi)

Yorum

toz olayına antistatic quıck detaılerla çözüm bulabılırsınız. ben bır ara finish kare 425 kullandım antıstatıc olayı ıyıydı ama parlaklıgı sevmemıstım sattım o ürünü. şimdiki gözdem cg hybrid v7 bu arada davlumbazla meguıars hyper dressıng kullanın guzel olur kapkara bırakır yakışmıyor sıyah arabaya tozlu davlumbaz
      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

yeri değil ama toz felan deyince aklıma geldi, devekuşu tüyü bütün tozları topluyormuş, hatta arabalar boyaya girmeden önce tüm kaportayı onunla temizliyorlarmış.
        bunun pratik kullanım için bez gibi felan olanı var mı acaba? yada aynı işi gören bir ürün var mı biliyormusunuz?
        InsigniaTEAM

Yorum

Haklısın davlumbazlara planım var zaten..Lasikleri sökucem...Jantların içleri var oralar kapkara..ama zaman lazım...)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
            yeri değil ama toz felan deyince aklıma geldi, devekuşu tüyü bütün tozları topluyormuş, hatta arabalar boyaya girmeden önce tüm kaportayı onunla temizliyorlarmış.
            bunun pratik kullanım için bez gibi felan olanı var mı acaba? yada aynı işi gören bir ürün var mı biliyormusunuz?
            yazlığımızda yan ciftlikte devekusu yetistiriyorlar ben bi aksam operasyon yapım ahah

Yorum

bi dene bakalım sonuçları yazarsın
              yalnız ciddi ciddi sildikten sonra bezin tozlarının kalmasına uyuz oluyorum özellikle iç mekanda. bu tüyden yapılmış bez varsa iyi olurdu
              InsigniaTEAM

Yorum

Forum olarak toplanıp bi tane devekusu alsak...her arabaya bir demet düşer...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: skydroll
                  Forum olarak toplanıp bi tane devekusu alsak...her arabaya bir demet düşer...
                  haha
                  Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Aslında bizim uçak kokpitlerinde kullandığımız antistatik cleaner lar var.İlgili bölgeye sıktıktan sonra hemen köpük olup kabarıyor.Galiba ismi veya markası Ambersil di.Çok fazla kullanmıyoduk amaMarkayı bi tarattırayım piyasada bulabiliriz belki.Bezle silmek eziyet.Konsol da çok detay var.Tuşlar girintiler çıkıntılar vs...Eskiden olsa basıyoduk vazelini ayna gibi parlıyodu...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
                      toz olayına antistatic quıck detaılerla çözüm bulabılırsınız. ben bır ara finish kare 425 kullandım antıstatıc olayı ıyıydı ama parlaklıgı sevmemıstım sattım o ürünü. şimdiki gözdem cg hybrid v7 bu arada davlumbazla meguıars hyper dressıng kullanın guzel olur kapkara bırakır yakışmıyor sıyah arabaya tozlu davlumbaz
                      CG Hybrid V7 elime ulaştıda sen yıkama sonrası uygulamak gerekir demişsin..Bende yıkama sonrası wax attıktan sonramı uygulasak diyorum.(wax larım nxt2.0 ve migliore original blend)Ya aslında gereğinden fazla ürün olunca ne atacağın karışıyo.Tek wax olcak tek finish olcak tek quick detailer olcak..Biri bitince başka alıcaksın.ne biliyim haksızmıyım...Migliore un üstüne hybrid 7 atılırmı ömür...at dersen atarım))

Yorum

Nxt üstüne atilabilir hatta nxt den daha iyi su kaydiriciligi var
                        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

İşleniyor...
                        X