Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2 kişilik detailing toplantısı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2 kişilik detailing toplantısı

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün PO de 2 kişilik detailing toplantısı yaptık. DBK nicknameli Tuğber arkadaşımla beraber detailing yaptık.
    Araçlarımızı parlatık, jantlara wax yaptık. Tuğberin uzun süredir temizlenmemiş motorunu temizledik.
    Pırıl pırıl oldu. Buyrun bir kaç fotoğrafa.

2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Ynt: 2 kişik detailing toplantısı

Elinize saglık. jantlar ıcın cg wheel guard ı tavsıye ederım cok guzel bır parlaklık verıyor
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

elinize sağlık çok hoş olmuş
      Beyaz tutkudur.

Yorum

hay maşallah elinize sağlık ..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
          Elinize saglık. jantlar ıcın cg wheel guard ı tavsıye ederım cok guzel bır parlaklık verıyor
          Tuğber 1 kat Poor boys wheel sealent uyguladı. Ben uygulamadım.
          Bende hem CG Wheel guard hemde Poor boys wheels sealent var.
          Uygulma için ne yazıkki zaman kalmadı.

Tuğber,

NXT cila, Poorboys wheel sealent, Motor APC, Camlara Rainx, Jantlara yıkma öncesi (valetpro bilberry cleaner) uyguladı.

Ben ise,

Stjärnagloss Körsbär Wash and Wax şampuan, valetpro bilberry cleaner jant temizleyici, Colli 915, Camlara Rainx uyguladım.

Yorum

collı nın kuruma durumu nasıldı ? 10 derece altında pek kurumuyor kerata
            2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
              collı nın kuruma durumu nasıldı ? 10 derece altında pek kurumuyor kerata
              Tam kurumadı. Hava 7 dreece civarıydı. Üstelik gölgede uygulama yaptık.
              O yüzden kurudu kurumadı valla sildim geçtim. Uzun süredir her hafta wax attığım için çok sorun olmuyor.
              Arada autogylm express wax attıyorum. Maytemden şu meşhur Gtechniq C1 alıyorum. Uygulamakda kararsızım 1 sene çok üzun süre
              wax atma zevkini öldürür diye korkuyorum. Öte yandan iyi parlaklık ve koruma sağlıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aligunes
                elinize sağlık çok hoş olmuş
                Teşekkürler arkadaşlar. Tüm amacım başta insignia olmak üzere tüm Opel sahiblerine detailing işlemine özendirmek ve bilgi vermek.

Yorum

Gökhan Niyetin Güzelde sana bir nazarlık alalım Nazar değecek diye korkuyorum.

Tebrikler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                    Gökhan Niyetin Güzelde sana bir nazarlık alalım Nazar değecek diye korkuyorum.

Tebrikler.

Sağol Fatihcim. Plakalıklarda var. Yarın sizin cilalar elimde. Artık cilaları alanların uygulamalarını bekliyorum.
                    Olmazsa ilk defa için bir toplantı yaparız.

Yorum

ellerinize sağlık.
                      motoru temizlemek için apc yeterli mi yoksa yağları felan temizlemek için önce başka bir işlem yapmak lazım mı?
                      InsigniaTEAM

Yorum

Ynt: 2 kişilik detailing toplantısı

Pırıl pırıl olmuş araçlar.Bence GM TR den reklam parası isteseydiniz benzinliğe gelen birçok kişiye iyi reklam yapmışınız.Göhan abi bu arada bizim rainx lerden haber varmı

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                        17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                        35GB5825  A Rh+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: taner
                          Pırıl pırıl olmuş araçlar.Bence GM TR den reklam parası isteseydiniz benzinliğe gelen birçok kişiye iyi reklam yapmışınız.Göhan abi bu arada bizim rainx lerden haber varmı
                          Taner,

Yılbaşı falan derken 29 Aralıkda sipariş verilen ilk parti ürünler yarın geliyor. Bu akşam veya yarın başlık açıcam.
                          Sana 1 adet rainx kafadan yazıcam. Çağrıda bir kaç ürün istiyor. Ama yinede unutma ihtimaline karşılık
                          siz listeye yazarsınız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: taner
                            Çağrı,
                            APC plastik, vinily yüzeyler için çok iyi degreaser yağ alıcıdır. Yanlız bu sırada yüzeyi biraz kurutur. Plastik hafif beyaz ve mat yüzey haline gelir.
                            Tekrar plastiğe eski güzelliğini parlaklığını kazandırmak için APC ile temizledikten sonra 303 Products Aerospace Protectant gibi bir ürün uygulamak gerekiyor.
                            Metal yüzeylere asla APC veya benzeri ürünler uygulamayınız. Çünkü bu ürünlerin metal yüzey üzerindeki etkisini bilmiyoruz. Uzun vadeli korozyon, hafif pas,leke
                            yapabilirsiniz. Bu nedenle metal yüzeylere WD40 uygulayınız. Hemde temizleme hemde yağlama özelliği motora asla zarar vermez. Bir çok servis genelde Motorun tümünü WD40 ile temizliyor. Bence çok motor iyi temizlenmiyor ama motora zarar gelmiyor.

Yorum

İşleniyor...
                            X